Гомосноб• 31 мая 2023
Ви можете тільки уявити собі, як це - жити під постійним гнітом ?
Коли ти дорослий - ти вправі змінити своє життя, піти, розвестись. А коли ти дитина? Сьогодні стала свідком жахливої картини: хлопчик, який буквально тільки вчився ходити (на вигляд не більше року), відштовхнув іншу дитину, хотів перший залізти на гірку. Батьки буквально схопили його, відвели у куток та хвилин п’ять відчитували, що так робити не можна, що треба діждатись своєї черги. Спочатку відчитувала «любляча мати», а потім каже: «а тепер слухай, що скаже батько!».
І ще тирада на декілька хвилин.
Так, зі сторони виглядає, ніби батьки вчать правилам поведінки дитину. Але ій один (!) рік. Те дитя в силу віку не може оцінити свої діі, він керується емоціями.
І знаєте, що саме жахливе? Цей хлопчик мовчки стояв і слухав, опустивши голову, як двоє дорослих, а, більш того, не просто дорослих, а батьків, відчитують його, нібито перед ним неадекватний підліток, який штовхнув немовля. Я вперше побачила, що однорічна дитина ось так стояла та слухала. Тобто, для нього таке «виховання» - норма. Він звик. Страшно уявити, як його виховують вдома.
А скільки таких травмованих дітей! На яких постійно кричать, забороняють, луплять за найменшу провину! Уявіть, якщо провести паралель між дорослими: співробітник не так робить свою роботу, але звільнитись не може. Натомість його б’є, принижує начальник, а співробітник не може нічого зробити.
Важко уявити весь масштаб того жаху, який чинять батьки над дітьми. Чомусь у суспільстві прийнято вважати, що поганими батьками можуть бути лише наркомани та алкоголіки. Проте стільки садистів серед, здавалося б, нормальних людей
І ще тирада на декілька хвилин.
Простецкая• 31 мая 2023
Ответ дляГомосноб
Звісно, я так не вважаю. Але відчитувати однорічну дитину (якій на вигляд не більше 12 місяців) - це не нормально. В такому віці дитячу увагу переключають, а не читають нотації в такому ключі
12 месяцев ей может быть лишь по внешнему виду
Проня_Прокоповна• 31 мая 2023
Ответ дляГомосноб
Кошмар … А як все стало відомим?
Не знаю, але це дрібниці в новинах. Знайомі, що в Польщі, сказали ця тварюка їх сама гвалтувала і купа різних подробиць(((
Гомосноб
• 31 мая 2023
Ответ дляtarveldy
я так жила, а ще мене показово пиздили, щоб іншим дітям було соромно
я не мала права ні на шо , була нічим
Співчуваю (
Як у Вас в дорослому віці з батьками відносини?
Пиу!Пиу!• 31 мая 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Пусть растёт непойми кем?
Не пойми кем он вырастет после полученных детских травм
Борщичок• 31 мая 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
а муж ее что делал? в тексте новости о нем вскользь упомянули
Проня_Прокоповна• 31 мая 2023
Ответ дляБорщичок
Не можу стверджувати, але як він міг про це не знати чи не бути співучасником? Польська стаття куди гірша
Простецкая• 31 мая 2023
Ответ дляВільний митець
Удалено администрацией...
Я вот писала, что понимаю автора, но, почитав комменты, поняла, что не понимаю
Гомосноб
• 31 мая 2023
Ответ дляПростецкая
Було видно по ході, як дитина невпевнено ступає
Простецкая• 31 мая 2023
Ответ дляГомосноб
Моя дочка и в полтора года ходила неуверенно
Непогодка• 31 мая 2023
Автор, Ви праві.
Але більшість мамок тут б’ють своїх дітей, кричать на них, прикриваючись депресією, слухають матюки у свій бік від люблячих чоловіків, виросли в точно таких сім’ях.
Частина п‘є пивко на майданчиках, хоча останні 5-6 років таких менше, але більше губастих, що прийшли не стільки з дитиною погуляти, скілько себе продемонструвати (уявляєте, який рівень потрібно мати, щоб приходити на дитячі майданчики за соціалізацією та самоствердженням).
У них діти їдять сосиски в тісті, вкусняшки - це гуано з червоного списку ендокринолога і взагалі будь якої адекватної людини (спостерігаю, що гребуть у нашому придомовому маркеті, де поруч молодша школа, садок і великий майданчик).
Одним словом..,видихніть і моліться, щоб ваше дитя в таке чудо такої мамки не закохалося
В кого тако було• 31 мая 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
З-за розмов? Дитина в рік дуже гарно усвідомлює поняття - не можна. Розмовляти і навчати можна і треба. Бо зараз буде ’травма’, а через рік в дитини буде інша травма, бо чогось раніше можна було штовхатись і битимь, а зараз ні.
Говорю відверто• 31 мая 2023
Это идет из поколения в поколения. Люди так воспитаны, и так же воспитывают своих детей
Може батьки просто не знають про вікові норми, дитячу психологію і т.д. Хоча теж пєчалька. Це той випадок коли незнання не звільняє від відповідальності. Машину водити люди вчаться, і теорію, в практику, а дитину виховувати ні, хоча відповідальність неспівставна. Тим більше зараз купа інформації.
Тут вас автор навряд зрозуміють, тут всі все знають, тому продовжують виховувати дітей в тих же совкових традиціях що і їх вихрвували
Форточка• 31 мая 2023
Ответ дляГомосноб
Я не кажу, що його б’ють. Але висока вірогідність того, що його відчитують з пелюшок за кожен не вірно зроблений крок
Не фантазуйте
Форточка• 31 мая 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
У Польщі судять українку, мешканку Синельникового, власницю дитячого будинку
Протягом 20 років 53-річна Світлана П. разом із чоловіком опікувалася неповнолітніми із проблемних сімей. В організованому парою дитбудинку перебувало близько 10 дітей віком від 4 до 16 років
Жінка морила дітей голодом, била їх різними предметами, зокрема по статевих органах, душила, вибивала зуби. Крім того, власниця дитбудинку запихала малечі до рота використані пелюшки та змушувала їх їсти екскременти тварин. Жінка продавала дітей педофілам як в Україні, так і в Польщі, зробивши їх зґвалтування джерелом свого доходу
Світлана давала постраждалим таблетки, після яких вони засинали, а прокидалися зґвалтованими її клієнтами з болем у статевих органах
Світлані загрожує відповідальність за 10 пунктами різних кримінальних статей за знущання над дітьми. Вона може провести за ґратами до 15 років
$лЯдина, довічне
І за 20 років ніхто нічого не бачив? Тут треба судити не тільки жінку, а й всіх , хто хоч якось знайомий з дітьми
Затишне кубло• 31 мая 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
$лЯдина, довічне
Так цій тварині треба довічне бо скільки горя і зла наробила, як таких світ носить.
Барабасиха• 31 мая 2023
А вы бы автор гордились, лидер растет, молодец, не пропадет пусть толкает, вот если бы вашего, ооо, вы бы рот открыли, вы же мать, вашего лидера ни один и пальцем не должен трогать. Что за поколение мамаг выросло, для котопых учить правилам поведения дико.
Затишне кубло• 31 мая 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
Не має слів, ну мужики гвалтують не новина, але щоб жінка .....важко повірити(((
Барабасиха• 31 мая 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
$лЯдина, довічне
Разве что в Польше посадят, у нас откупится теми же детьми
Мошей ницца• 31 мая 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
$лЯдина, довічне
Жуть((( садистка
Я тут с краю постою• 31 мая 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
Ну практика уже показала все. Подростает поколение лидеров и тех кого «переключали». Мне как человеку 30+ воспитанного в традициях «нотаций» и покорности перед взрослыми - хочется держаться подальше от этих лидеров и как либо контактировать. Потому что позиция превосходства над окружающими настолько закрепилась, что личными границам окружающих просто нет места между такими людьми.
Ваш комментарий - хороший пример позиции превосходства над окружающими. Только Вы этого даже не осознаете
Барабасиха• 31 мая 2023
Ответ дляНепогодка
Автор, Ви праві.
А вы уверены, что автор из тех, кто париться чем кормить? Растят лидеров, им отказывать нельзя, сейчас не парятся в готовке.
Непогодка• 31 мая 2023
Ответ дляБарабасиха
Упевнена, що якщо людина у війну з росією освоїла рідну мову, то виростити лідера і в цілому нормальну людину по плечу.
А тим, хто не освоїв і швергоче мовою недонації вбивць - ні! І це очевидні речі. Лакмус номер один.
Я тут с краю постою• 31 мая 2023
Ответ дляЛизочек
Ага, в 12 месяцев стоит и слушает )
Если не будет слушать - будет наказан строже
Проня_Прокоповна• 31 мая 2023
Ответ дляФорточка
Згодна. Тому і гавкнула тут. Сто відсотків оточення мовчало.
Дама_из_рекламы• 01 июня 2023
Хоч одні адекватні батьки,які переймаються і виховують дитину. Але дикість в тому,що для нас це вже стало не нормою.
Дама_из_рекламы• 01 июня 2023
Ответ дляБарабасиха
Абсолютно правильно Ви написали.
Вільний митець• 01 июня 2023
Ответ дляВ кого тако було
А у вас адекватный вариант есть? Никто не говорит, что нужно поощрять толкание, но 5 минут вычитывать годовалого треш