Мядуза аля моргонер• 01 июня 2023
А де світло? Захід України
Позавчора виключали
Зараз виключили
Цідило правди• 01 июня 2023
Ответ дляДинамоКит
Так, я згодна платити більше, тому що розумію, що фактичний тариф на електроенергію значно більший, ніж зараз платить населення.
Ви абсолютно не вгадали, я не працюю на себе і я не в Європі.
Те, що це тільки початок-це повна фігня. Початок був тоді, коли вибрали зелених до влади. Те, що коїться зараз в економіці країни можна назвати тільки одним словом, але це слово матерне. Населення тільки тоді звертає увагу, коли це стосується особисто дупи кожного, а тим паче комуналки. Так що бідкатись уже запізно.
Так, вірно, ми самі винні в тому, що з нами так вчиняє наша теперішня влада, тому що постійно мовчки згоджувалися з ними раніше, а зелені це побачили, та вирішили, що гірше не буде, та й більшість людей теж казали - гірше ж не буде.
А тепер маємо, те що маємо.