Бодіпозітівна• 01 июня 2023
Что сегодня планируете готовить вкусное на ужин?
Нужны идеи вкусного и желательно быстрого в принотовлении)
Великий сатирик• 01 июня 2023
У меня есть две запеченые грудки. Значит или салат, или шаверма, кесадилья, что-то такое. И всегда летом есть вареные овощи для окрошки и квас в холодильнике.
Стрекоза любви• 01 июня 2023
Запечу картоплю в мундирах, поріжу потім, додам консервований тунець, помідори чері, айсберг, яйця
Грибной_Дождик• 01 июня 2023
Пюре, котлеты, салат( молодая капуста, огурец, зелёный лук, майонез).
Да будет так• 01 июня 2023
Вчора не вечеряли,тому сьогодні буде паста Альфредо з куркою...вчорашня. Для мене це швидко...а от на днях піцу робила,так тісто за день почала робити - спочатку бігу ,а через 16год тісто основне. Довго ,але результатом задоволена!
И_В_офигительных_штанах• 01 июня 2023
Молодая картоха,кабачок, салат с огурца и помидора и сардельки отварю
Муркамурковна• 01 июня 2023
в мене буде сьогодні все на мангалі
картопля, курка, кабачки
вам не підійде)
картопля, курка, кабачки
вам не підійде)
Пампушечка• 01 июня 2023
Уже все готово)
У нас спека, зробила морозиво домашнє вчора, овочі, фрукти.
Дітям ще печений кролик є, але не думаю, що вони його захочуть. Упевнена, що оберуть морозиво😆
Та_шо_ж_таке• 01 июня 2023