Очень интересно узнать ,как вела себя ваша грудь, после переноса ембриона. Зделали ЭКО ,очень волнуюсь по поводу результата. После переноса грудь быстро налилась, и появилась чувствительность в зоне сосков ( возможно из-за Утрожестана) , через 4 дня боли почти не ощущаю. В ПМС всегда болела по бокам , а сейчас, только по средине груди. Понимаю , что у каждой женщины по-разному, но всё равно хочется послушать как у вас было. Спасибо 🌹
Ответ дляRukola1
То скільки часу минуло після переносу?
Сьогодні 7 - й день
Ответ дляSielo
Хай у Вас все вийде, народиться чудова здоровенька дитинка!
Дякую ❤️
Ответ дляskaska2002
Ще не мочили тести?5-днівка?
Так , 5-днівка . Тести не робила - боюсь що там буде /
skaska2002• 01 июня 2023
Ответ дляМаришка1706
Я нетерпляча, то почала з 6 здавати хгч,а тест показав на 8 д.п.п,призрак
skaska2002• 01 июня 2023
Ответ дляМаришка1706
Мочила тести з 2 дпп
Ответ дляskaska2002
А по темі,то на груди не дивилась,не думала про них)також було кріо
Дякую за відповідь) Я вже на тести поглядала в магазині , можливо наважусь і зроблю🙂
Ответ дляskaska2002
А хгч було вже на 6 день?
skaska2002• 01 июня 2023
Ответ дляМаришка1706
Я в атб нагрібала,в мене манія була з тестами) бажаю,щоб прикріпилося і трималося до кінця)
Ответ дляskaska2002
Дякую 🌺
skaska2002• 02 июня 2023
Ответ дляМаришка1706
А хгч було вже на 6 день?
Так,показало, точно не пам´ятаю вже,десь 13 мме,потім на 10,то вже 180