Каляка маляка• 02 июня 2023
Сходи з плитки на вулиці - майтер пропонує зробити так як на фото
Чи краще вибрати варіант з капіносами? Шо зручніше красивіше
Ось на фото не зрозуміло - то пластик і він може відпасти?
НаливайКа• 02 июня 2023
може. і відпаде. кутики будь-які (з металу, чи з пластику) все одно відпадуть, з часом.
Подвійна веселка• 02 июня 2023
Вареничніца• 02 июня 2023
Почему никто не делает дерево? Ведь просто и удобно, да и сидеть летом можно прямо на лестнице
Каляка маляка
• 02 июня 2023
Ответ дляВареничніца
Дерево на вулиці?
Вареничніца• 02 июня 2023
Ответ дляКаляка маляка
Дерево на вулиці?
Норвегія, Швеція, Фінляндія, Данія - дома дерев´яні, стоять по 50 років, нікого дерево на вулиці не дивує.
А в Україні щось не так з деревом?
Ms. При теле• 02 июня 2023
Сходи на вулиці з плитки маємо-через років 10-12, минулого року саму нижню перекладали
Ума Палата• 02 июня 2023
Летне отпадёт но это топорно как на углах в ванной, никто так уже не делает, это старье