Малая еще та• 02 июня 2023

Екзаменування у третьому класі

Діти навчались весь рік дистанційно.
Тепер класний керівник вирішив влаштувати дітям щось типу екзамену, перевірити знання. Чи взагалі це законно? Не розумію, на якій підставі я повинна везти свою дитину, яка знаходиться в іншій області, на цей екзамен, якщо дітей і так весь рік оцінювали, вони писали підсумкові роботи. Дітей, які весь рік вчились з-за кордону - не змушують нікуди їхати, ясна річ. А ті, хто знаходиться в Україні - їдьте хоч через пів країни.
Можливо в когось подібна ситуація. На скільки це законно і чи не буде проблем, якщо не з’явитись?
Оцінки поки що не ставлять. Буде видаватись свідоцтво досягнень, яке, до речі, теж вчасно, після закінчення учбового року, не видали
А я женатая• 02 июня 2023
очень странная история, я б забила и никуда не ехала бы

Pelmeshek• 02 июня 2023
Попросите учителя сбросить на электронку вам ту работу, может пойдет на уступки, войдут в положение?
Ехать ради этого.. абзац какой-то..
Поторописька• 02 июня 2023
Чому ви думаєте, що це вчителька вирішила. Ви у неї уточнювали?
Vassa73• 02 июня 2023
Пусть предоставит приказ или законное обоснование сначала.Дочка закончила 3 класс,такого нет,это самодеятельность.
Спілий баклажан• 02 июня 2023
Ну серйозно, не робіть проблему з того, що не є нею. Які, по-вашому, будуть проблеми, якщо ви не приїдете? - звісно, жодних.
автор Малая еще та • 02 июня 2023
Класний керівник переживає, що діти увесь рік списували та піддивлялись, коли вчились дистанційно.
Мені здається, вона занадто багато на себе бере, намагаючись «викрити» тих, хто не добросовісно навчався.
А якщо діти розхвилюються і саме цю контрольну напишуть погано? Що тоді? Всі попередні плюси стануть мінусами?
Розвідка Маші• 02 июня 2023
Попросіть відео , щоб Ваша дитина скинула
автор Малая еще та • 02 июня 2023
Ответ дляСпілий баклажан
Можливо, почнуться розмови, що не видадуть той папірець під назвою «свідоцтво досягнень»
ПодругаМужа• 02 июня 2023
У меня сын закончил как раз 3 й класс, какой экзамен? Им же уровни выставляются на основании работы на протяжение полугодия, они и контрольные писали.
Это в каком городе у вас?
Но может у вас какая-то особенная гимназия, и там свои нюансы. Но в любом случае заставлять ехать из другой области куда-то - это бред.

Поторописька• 02 июня 2023
Ответ дляМалая еще та
Ну так напишіть, що якщо вони весь рік списували, то їм же гірше.
ПодругаМужа• 02 июня 2023
Ответ дляМалая еще та
Так это как табель, по хорошему его уже должны были выдать, учебный год-то закончен. Или у вас ещё нет?
Поторописька• 02 июня 2023
Ответ дляМалая еще та
Навіть якщо досягнень нуль, зобов´язані видати про з нульові досягнення
Поторописька• 02 июня 2023
Ответ дляМалая еще та
Плюс вчитель, який ефективно органвзовує роботу онлайн, він встигає опитати учнів і ще деяким виставити оцінки, які не спишеш
Спілий баклажан• 02 июня 2023
Ответ дляМалая еще та
Ви собі не уявляєте, скільки всяких постанов-настанов-розпоряджень, листів та пояснень регулюють діяльність вчителя та порядок видачі всіх тих ’папірців’. І ’не атестувати’ дитину - це ще той геморрой. Ніяки оцінки одна єдина контрольна вщент не перекресить. Звісно, може зкоригувати, але - це проблема для тих, у кого оцінки є самоціллю. Сприймайте їх як показник рівня знань, спосіб виявлення проблем. Навіть якщо вчитель має за мету, як ви пишете ’виявити недобросовісних’ учнів - що в тому поганого?
Nelly-4875• 02 июня 2023
В одной стране живем, а такие разные истории. Моя в третьем классе, дистанционное обучение, были контрольные и тесты онлайн. Оценки ставят. Впервые стыну про какие то свидетельства. Но очень интересно.
Барабан для дорослих• 02 июня 2023
Це самодіяльність, наша теж погрожувала індивідуальним екзаменами, але слава Богу під кінець року її відпустило . Теж 3 Кл.
ПлакалаВАвто• 02 июня 2023
Цікаво, якщо дитина в 3 класі нуш здала пустий листок на діагностувальній роботі, по математиці та українській мові, початковий рівень, його переведуть в 4 й клас?
ПодругаМужа• 02 июня 2023
Ответ дляNelly-4875
Свидетельство - это то, куда оценки в конце года выставляют. Уровни то есть.
автор Малая еще та • 02 июня 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
А нашому класу вже дату та час призначили

Стефанія• 02 июня 2023
Ну то её дело. Не имеет она право такое назначать, в 4 классе дпа и то, его отменяют постоянно. Я бы на вашем месте культурно написала, что у вас нет возможности привезти ребёнка. Я не повела даже если бы в городе были
Стефанія• 02 июня 2023
Ответ дляПлакалаВАвто
Да
Кіна не буде• 02 июня 2023
Ответ дляМалая еще та
Напишите, что уехали за границу )