Просто каралева• 02 июня 2023
смт Коцюбинське. Київ. Школи.
Доброго дня. Ми з чоловіком місяць назад купили в смт Коцюбинське квартиру і стало питання куди краще в школу віддати нашу дитину . Тут є. 18 школа , і ми ще чули , що тут є ліцей . Будь ласка розкажіть про 18 школу і про ліцей . Куди краще дитину віддати?
( середня школа)
Ще розглядаємо варіант Академмістечко , але там теж не знаємо в яку краще, бачили є 185 , 200, 288, 50 , 287 і 304 школи . Якщо можна порадьте і хто що знає за ці школи . Заздалегідь велике дякую!
( середня школа)
Білий Лосик• 02 июня 2023
Зараз же за пропискою школа. Якщо є можливість, краще в Києві. Про 200 чула багато гарних відгуків.
Мій не такий• 02 июня 2023
Автор, для первого класса решающее значение имеет место проживание/ регистрации ребенка. Для остальных- наличие места школе. И да, школы переполнены, поэтому выбора практически наверняка не будет
Чтобы зря не бегать по школам, посмотрите на школьных сайтах есть ли свободные места в нужной вам параллели либо обратитесь с этим вопросом в районные отделы образования, они предоставят информацию о наличии мест.
Просто каралева
• 02 июня 2023
Ответ дляБілий Лосик
Не обов´язково за пропискою. Якщо школа не дуже то краще не про прописці йти . Тому і питаю як школи в цій місцевості ?
Просто каралева
• 02 июня 2023
Ответ дляМій не такий
Я це все знаю ! Я сюди написала щоб мені розповіли про школи які краще і які гірші...все інше ми з чоловіком знаємо і вирішемо!
Білий Лосик• 02 июня 2023
Ответ дляПросто каралева
Молодша школа нормально, далі гірше, вчителів дефіцит, якість освіти страждає через це.
Просто каралева
• 02 июня 2023
Ответ дляБілий Лосик
Дякую. А ліцей ?
Білий Лосик• 02 июня 2023
Ответ дляПросто каралева
Дякую. А ліцей ?
Приблизно та сама ситуація. Якщо в Коцюбинському, то ідіть куди вам ближче.
Просто каралева
• 02 июня 2023
Ответ дляБілий Лосик
Дякую. Чоловік каже , думав що хоч ліцей може краще . Я так розумію нам треба роздивлятися Київ
Не люблю натовп• 02 июня 2023
Ответ дляПросто каралева
Це у вашому селищі, звідки ви приїхали, кум-брат-сват міг усі питання ’парішати’
У Києві так не працює - або за місцем регістрація, або на вільні місця. Звикайте жити цивілізовано, залиште хабарі у минулому
Просто каралева
• 02 июня 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Головне, що ви вже знаєте звідки ми приїхали , ну це добре , але помилочка 🤣
Не переживайте так ! Ми живемо цивілізовано !