tolyu• 02 июня 2023

Ледь відійшла від грому

Думала вже звикла до всього. Але грім як рясно і чітко бабахнув, що я думаю моє серце не билося кілька секунд.
oboeva• 02 июня 2023
у нас пару дней назад как бахнуло,аж розетка заискрилась,тоже сердце остановилось

автор tolyu • 02 июня 2023
Ответ дляoboeva
Якісь нові емоції. І страх і радість що то грім
Florisia• 02 июня 2023
Я вчора мотоцикл на вулиці почула. Ледь не впала на землю з переляку
Муркамурковна• 02 июня 2023
я ждууу.. сижу на віранді, красотіща, все стихло... грозові хмари... красиво красиво)
2 місяці без дощу..треба
автор tolyu • 02 июня 2023
Ответ дляFlorisia
🥲 психіка наша добре похитнулася
автор tolyu • 02 июня 2023
Ответ дляМуркамурковна
2 місяці без дощу..треба
Дощ дійсно потрібен, тут я згодна. Але таке супроводження ….
Ще не приведи Господь тривога почнеться, то взагалі стрьомно буде ((
ЛЮБА• 02 июня 2023
У нас пока тихо, но сына предупредила , что бы за Джеком следил ( это наш цверг пинчер), стал бояться грома с прошлого года, сознание теряет , приступ начинается …
автор tolyu • 02 июня 2023
Ответ дляЛЮБА
Нічого собі(((
Yana_pl• 02 июня 2023
В нас якась скотиняка на моцику вночі проїхала, сердце трохи завмерло)) якраз коли дрони летіли на Київ. І я вже навіть заспокоїлась , що безпілотники, а не ракети. Але потім ті козли ще і ракет добавили.

СИРЕЛИ• 02 июня 2023
Ответ дляtolyu
яка область у вас. в дн1пр1 сонечко.
автор tolyu • 02 июня 2023
Ответ дляСИРЕЛИ
яка область у вас. в дн1пр1 сонечко.
Житомир.
автор tolyu • 02 июня 2023
Ответ дляСИРЕЛИ
яка область у вас. в дн1пр1 сонечко.
У нас сонячно було і жарко, а вже дві години хмуриться на вулиці і на дощ збирається
ЛЮБА• 02 июня 2023
Ответ дляtolyu
Нічого собі(((
Та да, в прошлом году гастрит на нервной почве обострился , будет его сын обнимать , окна закрывать , успокаивать … собакевичу уже 11 год пошел !
СИРЕЛИ• 02 июня 2023
Ответ дляМуркамурковна
2 місяці без дощу..треба
а у нас т1льки 2 дн1 без дощу. а то лило кожен день с самого березня.
Муркамурковна• 02 июня 2023
Ответ дляtolyu
я думаю про те , які ми всі травмовані((( це жопа(
Veronikca• 02 июня 2023
Как я вас понимаю)
Муркамурковна• 02 июня 2023
Ответ дляtolyu
Житомир.
від вас йде до мене)) я тут між Житомиром і Києвом... вже так треба(( все елі живе(
Муркамурковна• 02 июня 2023
Ответ дляСИРЕЛИ
а в нас неа((( не було(
Муркамурковна• 02 июня 2023
Ответ дляYana_pl
оой, я б їх закривала б.... мотики це жесть

СИРЕЛИ• 02 июня 2023
Ответ дляМуркамурковна
это точно. после войны самой востребованной профессией будут психологи и психиатры.
автор tolyu • 02 июня 2023
Ответ дляЛЮБА
Це все жахливо.
Моя донька весь час в навушниках. Я навіть нічого вже не кажу. І добре що не чує нічого ( правда батьків також 😄)От і грім не чула, тільки побачила мене в переляканими очима і запитала що сталося.
Муркамурковна• 02 июня 2023
Ответ дляСИРЕЛИ
на жаль..онкологи(
СИРЕЛИ• 02 июня 2023
Ответ дляМуркамурковна
а в нас неа((( не було(
ну, хай 1 вам бог дае !
автор tolyu • 02 июня 2023
Ответ дляМуркамурковна
Це не те слово. Я думаю що нам вже і не вилікувати того всього (
катерина12009• 02 июня 2023
Дощ приди🙏
автор tolyu • 02 июня 2023
Ответ длякатерина12009
Дощ приди🙏
Наші хмари пішли на Київ. У нас тільки погреміло. Чоловік 55 км від дому, каже залило все навкруги.
ЛЮБА• 02 июня 2023
Ответ дляtolyu
Це все жахливо.
Мои то же в наушниках ))) Джек и Дора всю прошлую весну в шкафу просидели , и гавкали из шкафа. Сейчас Дора гавкает не вставая с дивана из под пледа)))
А вот Джек если сын не успевает его перехватить убегает в шкаф , и там теряет сознание …
автор tolyu • 02 июня 2023
Ответ дляЛЮБА
Боже мені не віриться.
ЛЮБА• 02 июня 2023
Ответ дляtolyu
Боже мені не віриться.
Сама в шоке, моя собака которая не боялась новогодних салютов , не обращал внимание на петарды ( как то соседский дебил бросил ему под лапы), а тут такое …
СИРЕЛИ• 02 июня 2023
Ответ дляЛЮБА
мои четко гром со взрывами различают. я по ним и ориентируюсь, если где-то далеко и сама не понимаю.