Фиона Шрековна• 02 июня 2023
Чому сучасні діти такі скажені?
Помічаю таке всюди,в різних містах та місцях: діти кричать, верещать, ведуть себе як завгодно, а батьки не реагують взагалі. Зараз скажу як бабця на лавці, але раніше такого не було, батьки дітям робили зауваження, коли ті себе негарно поводили. Чому так змінилося виховання дітей? Як ви реагуєте на таких дітей?
Фиона Шрековна
• 02 июня 2023
Це не стосується абсолютно всіх дітей та батьків, але таких ну дуууже багато.
Всіх підсаджую• 02 июня 2023
яжемамок больше стало, которые дуют в попу детям, и те делают, что хотят. раньше больше матерей работало, а не дома сидели по 10+ лет в декрете
Фиона Шрековна
• 02 июня 2023
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Культ детей. Детям все можно.
У мене також культ своєї дитини, але виховувався дуже строго. Думаю, що таким вихованням шкодять дитині насамперед
А_я_ЛОЖУ!• 02 июня 2023
Ответ дляФиона Шрековна
вы хоть понимаете, что такое культ?))
Фиона Шрековна
• 02 июня 2023
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
вы хоть понимаете, что такое культ?))
Сподіваюсь, що так))
Копирайторша• 02 июня 2023
Та нормальні діти. Ми теж старшим видавались «не такими».
Дурного робота - порівнювати нове покоління зі своїм.
Зате в них менше привʼязки до тряпок і речей в принципі.
постою_послушаю• 02 июня 2023
Дети ведут себя как дети. Если это происходит не в театре или ещё в каком-то подобном месте, то почему нет?
Копирайторша• 02 июня 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Сподіваюсь, що так))
Культ і суворе виховання - це як взагалі?
Фиона Шрековна
• 02 июня 2023
Ответ дляпостою_послушаю
А якщо це громадське місце типу кафе, трц,транспорт?
Княгиня пітьми• 02 июня 2023
Потому что так выглядит на контрасте по сравнению с совком - где учили маршировать коробками
Репетиторша• 02 июня 2023
Хороші манери, зазвичай, результат наслідування, отже, погано виховані не сьогоднішні діти
Протру пилюку• 02 июня 2023
Працюю у школі. Після кожного випуску приходять все більш невиховані діти та все більш вимогливі батьки. Вимогливі до вчителів.
Фиона Шрековна
• 02 июня 2023
Ответ дляКопирайторша
Це означає, що люби як душу, тряси як грушу.
Повітруля• 02 июня 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Вас били в дитинстві?
Томатико• 02 июня 2023
Це не тільки виховання. Зараз і діти такі народжуються - дуже активні, не те що ми з чоловіком - де нас залишили, там і знайшли. Були дуже зручними дітьми.
Фиона Шрековна
• 02 июня 2023
Ответ дляПовітруля
Вас били в дитинстві?
Ні звичайно! Ні мене, ні я! Це образний вислів. Хіба ви не розумієте значення???
Самохвалова• 02 июня 2023
В Європі можна 99,9% відсотків угадати де наші) по поведінці дітей і їх мам
Повітруля• 02 июня 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Про всяк випадок спитала)
Unmistakable• 02 июня 2023
Погоджуюся, прийшли з чоловіком відпочити в кафе, а діти носяться між столами. У батьків 0 реакції. Вже і офіціанти робили зауваження. Не допомогло. Таке виховання. П.С. діти є, двоє )
Фиона Шрековна
• 02 июня 2023
У нас є знайомі наприклад, то коли приходили а гості з дітьми, вони перевертали всю хату та стіл дригом, батьки не реагують. Коли ми робили зауваження- діти казали ,що баба-яга. Ну таке собі.
Unmistakable• 02 июня 2023
Ответ дляФиона Шрековна
А я таких знайомих вже не запрошую в гості. Так, були образи, але чому я маю в своїй квартирі терпіти незручності. Мої діти, наприклад, знають елементарні правила поведінки, і то, хоч і дорослі, все одно наглядаю.
Фиона Шрековна
• 02 июня 2023
Ответ дляUnmistakable
Ми також, але я потім дуже караюся, думаю, може неправильно вчинила, образила. Потім довго себе колупаю, що не маю права робити зауваження чужій дитині.
постою_послушаю• 02 июня 2023
Ответ дляФиона Шрековна
В транспорте бегать по ТБ нельзя, в других местах можно. Меня никогда не раздражает детское поведение у детей.