Фиона Шрековна• 02 июня 2023
Чому сучасні діти такі скажені?
Помічаю таке всюди,в різних містах та місцях: діти кричать, верещать, ведуть себе як завгодно, а батьки не реагують взагалі. Зараз скажу як бабця на лавці, але раніше такого не було, батьки дітям робили зауваження, коли ті себе негарно поводили. Чому так змінилося виховання дітей? Як ви реагуєте на таких дітей?
постою_послушаю• 02 июня 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Ми також, але я потім дуже караюся, думаю, може неправильно вчинила, образила. Потім довго себе колупаю, що не маю права робити зауваження чужій дитині.
А почему знакомым не сказать, что у вас в доме так нельзя?
Фиона Шрековна
• 02 июня 2023
Ответ для__Jane__
Подвіньтє попку, кину і я свою пояснічку на вашу лавочку
Unmistakable• 02 июня 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Я взагалі кажу - мій дім - мої правила. Серед правил, наприклад, не бігати, не ходити з їжею по кімнатах і всі іграшки прибрати після себе. Це стосується всіх дітей. І моїх, і гостей. Не подобається - ваші проблеми. )) Хай я буду злою тіткою, мені все одно. Зате в мене завжди чисто. ))
Не за Будка• 02 июня 2023
Сказать по правде то что сейчас дети отличаются от нас, в этом есть от части вина родителей, а всё потому что, они когда то давно, когда ещё были детьми и их воспитывали старшие, делая замечания, это им не нравилось и они сами себе поставили заметку - мои дети так как я жить никогда не будут, вот и результат.
Всіх підсаджую• 02 июня 2023
Ответ дляКопирайторша
Та нормальні діти. Ми теж старшим видавались «не такими».
Дурного робота - порівнювати нове покоління зі своїм.
Зате в них менше привʼязки до тряпок і речей в принципі.
расскажите это родителям, чьи дети требуют новый айфон каждый год
Фиона Шрековна
• 02 июня 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Та вони і так все бачать, у нас хата завжди вилизана, бо в чоловіка пунктик на цю тему. Бачать, що з сином я строго, та й він спокійний дуже сам по собі.Ну і взагалі казати дорослим, що не можна бити меблі та клацати тренажери хаотично ну це якось очевидно.
Фиона Шрековна
• 02 июня 2023
Ответ дляUnmistakable
В так, у нас також не можна ходити з їжею по кімнатах. Ну щось типу яблука це виняток.
Фиона Шрековна
• 02 июня 2023
Більше дивлюся на громадські місця- там багато людей, всі різні. Але така поведінка дітей та батьків незрозуміла.
Чому сучасні дорослі такі лицеміри?
Питання як раз у стилі допису)
У дорослому, ’справжньому’ житті треба бути ініціативними, сміливими, відповідальними, а у дитинстві покірними та зручними мишинятами. Як це поєднується?)
Підтримую повністю тезу авторки вищче ’дитяча поведінка у дітей’ не бісить.
Питання як раз у стилі допису)
постою_послушаю• 02 июня 2023
Ответ дляНе за Будка
Я бы сказала, что не вина родителей, а заслуга родителей
Кручу хвости• 02 июня 2023
Потому что сейчас из каждого утюга орут детские психологи, которые рассказывают про кризис 3,5,8,10 и еще скольки-то там лет, и все проявления кризиса - это нормально, нужно никак не реагировать, а просто улыбаться и повторять детям как мы их любим и бла-бла-бла... И да - так же проще жить - на фига ему рассказывать что так себя вести нельзя, проще пробубнить что он самый лучший, ну и по фигу, что по полу катается выпрашивая очередную хрень...
Любить можно и нужно, но позволять сесть на голову нельзя.
Фиона Шрековна
• 02 июня 2023
Ответ дляTammy21
Чому сучасні дорослі такі лицеміри?
Питання як раз у стилі допису)
Я думаю, що дитина може бути водночас і відповідальною та сміливою, і вихованою.
постою_послушаю• 02 июня 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Вам очевидно, им нет. У детей есть родители, к ним и нужно обращаться, если хочешь замечание ребёнку сделать и бабой Ягой не прослыть
Фиона Шрековна
• 02 июня 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Я зараз більше навіть не про тих знайомих, а про наше суспільство взагалі. За моїми спостереженнями - таких зараз більшість, а стороннім людям робити зауваження- це провокувати конфлікт.
Не за Будка• 02 июня 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Так и есть, Вы правы.
Ответ дляФиона Шрековна
Я не думаю, що дитина, якій категорично не можна багато всього, може бути відповідальною, сміливою, ініціативною та творчею. Бо постійне тримання себе у рамках чужих очікувань зжерає купу енергії.
ОхиИВздохи• 02 июня 2023
Я точно бабка, мені 50+ А давайте підемо далі, оці підрісші дітки після вседозволеності чи ідеї ’не будь як всі’ починають секситись прямо на автобусних зупинках, цілуватися взасос в метро на ескалаторі серед натовпу людей, бо їм все одно, їм так захотілось.
Фиона Шрековна
• 02 июня 2023
Ответ дляTammy21
Та чому ж багато всього??? Наприклад , не можна верещати в кафе і бігати між столиками. Я не думаю, що ця заборона зробить гіршим майбутнє дитини.
Копирайторша• 02 июня 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Це означає, що люби як душу, тряси як грушу.
Культ будь-кого це в принципі нездоровл і аж ніяк не корелює з суворим ставленням до обожнюваної особи.
Ответ дляФиона Шрековна
Діти -- не маленькі дорослі. Їм фізично складно тихесенько сидіти;) Для того щоб дитина не бігала в кафе, вона повинна вибігатися у парку, наприклад.
Вплине чи ні, ви побачите пізніше. Тут ніхто ніяких гарантії не дасть.
Копирайторша• 02 июня 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
Я таких не знаю 🤷🏻♀️
При тому, що в самої діти 15, 12 і 10 років.
І коло спілкування в них в силу престижної школи - діти з небідних родин. Ну, максимум вживані 11ки юзають.
Шмотками взагалі ніхто не переймається.
Тому-мені про це нема кому «расказать»
Шмотками взагалі ніхто не переймається.
Тому-мені про це нема кому «расказать»
Фиона Шрековна
• 02 июня 2023
Ответ дляTammy21
Та я вже побачила, мій син виріс, це моя гордість.))
Ответ дляКопирайторша
Я таких не знаю 🤷🏻♀️
Шмотками взагалі ніхто не переймається.
Тому-мені про це нема кому «расказать»
Шмотками взагалі ніхто не переймається.
Тому-мені про це нема кому «расказать»
Плюсану ваш комент. В оточенні жодного підлітка, який би от як вищче написали ’вимагав айфон’. Вони більш спокійно ставляться до речей. Не знаю, може це моя бульбашка.
Эта_Шикарна)• 02 июня 2023
когда то пришли в центр, начали регистрироваться и мой ребёнок что то начал громко говорить или капризничать, я ему сказала - сынок, тише, не кричи.
так администраторша на нас смотрит огромными глазами, говорит какой приятный воспитанный ребёнок, такая редкость.
потом нам, кстати, очень помогла)))
Пишу з калідору• 02 июня 2023
Ответ дляUnmistakable
Погоджуюся, прийшли з чоловіком відпочити в кафе, а діти носяться між столами. У батьків 0 реакції. Вже і офіціанти робили зауваження. Не допомогло. Таке виховання. П.С. діти є, двоє )
Это нормально, что дети не могут усидеть на месте. Просто взрослые должны своих детей занять чем-то, а не просто делать замечания. У меня активный ребенок. И если мы куда-то шли, то брала с собой книжки, игрушки, карандаши, чтобы его занять в ожидании еды.
Фиона Шрековна
• 02 июня 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
потом нам, кстати, очень помогла)))
Це тому, що такі батьки як ви справляють дуже приємне враження і воно автоматично переноситься на вашу дитину
Unmistakable• 02 июня 2023
Ответ дляПишу з калідору
Вірно, ви подбали про те куда б спрямувати активність своїх дітей.