Фиона Шрековна• 02 июня 2023
Чому сучасні діти такі скажені?
Помічаю таке всюди,в різних містах та місцях: діти кричать, верещать, ведуть себе як завгодно, а батьки не реагують взагалі. Зараз скажу як бабця на лавці, але раніше такого не було, батьки дітям робили зауваження, коли ті себе негарно поводили. Чому так змінилося виховання дітей? Як ви реагуєте на таких дітей?
Проня_Прокоповна• 02 июня 2023
Ответ дляTammy21
Ви завжди виконуєте накази та прохання інших?
Удалено администрацией...
Проня_Прокоповна• 02 июня 2023
Ответ дляTammy21
Коли я щось роблю, я завжди рахуюсь з правами/комфортом/дискомфортом інших людей. Діти це не завжди вміють/хочуть/відчувають. Для того і потрібні дорослі і виховання як таке, саме, щоб донести до дітей правила суспільної поведінки. Якщо ви про дорослих, які чхати хотіли на правила і комфорт інших, то якраз із некерованих дітей такі і виростають.
Проня_Прокоповна• 02 июня 2023
Ответ дляTammy21
Ні, не вибачаю.
Комент не читала, думаю, адміни зроблять це за мене. Бувайте.
Удалено администрацией...
Фиона Шрековна
• 02 июня 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Нормально для ребёнка бегать, громко смеяться, говорить без умолку и задавать тысячу вопросов в минуту. Сидеть тихонько несколько часов чтобы климактичных раздражительных тёть не побеспокоить это не естественное для счастливого ребёнка поведение.
Так, але бігати дитина ця повинна на дитячому майданчику, а не в кафе.
Эта_Шикарна)• 02 июня 2023
Ответ дляTammy21
Снова. Да. Т.е. ничего, вот вообще ничего вас в комменте не насторожило?)
У вас тоже филологич.образование?
у вас либо слушаться и стать серой массой с подавленной индивидуальностью(конечно подавленой, ведь запрет садиться на голову сильно травмирует деточкину психику), либо быть наглой обезьяной, но зато личностью, епта))))) все с вами понятно, можете не отвечать) очередной психолух)) или их последователь)))
Ответ дляЭта_Шикарна)
Нет, у меня не так. И я понятия не имею где вы это считали)
В моем детстве все дети бегали и орали на улице. Бабки ругались постоянно, что днём спать не могут потому что дети под окнами верещат))) Никто не считал детей невоспитанными. Сейчас детей боятся отпускать самих на улицу, зато берут в ТЦ, кафе и транспорт, поэтому они там кричат и бегают