Я-ваш шанс• 03 июня 2023
Подскажите, как отварить капусту для голубцов, если кастрюля маленькая?
Я их не делала никогда((как отварить капусту?
Я-ваш шанс
• 03 июня 2023
Ответ дляmena
в мікрохвильовку її. дивіться в інеті
Нет микроволновки и духовка не работет(
Пліснявілий сир• 03 июня 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Нет микроволновки и духовка не работет(
Миска є? Залийти в мисці кипятком і хай трохи постоїть. Навіщо її варити? Ви голубці робите, чи квашню?
Молчунья• 03 июня 2023
Ответ дляmena
чекайте, а де ви будете варити/тушкувати ті голубці з качана? каструля то малесенька...
И мне интересно, где она их потом тушить будет
Я-ваш шанс
• 03 июня 2023
Ответ дляmena
У мене ´ 2 кастрюлі - одна 3 літри, друга 2 з чимось(капуста в магазині якась не маленька, хожу і не бачу маленьку, не влізе в 3 літрову кастрюлю(
Біток чи ефір?• 03 июня 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Розберіть капусту, її не обов´язково варити цілу. По парі листочків кидайте в окроп і витягайте, довго не варіть т.я. ви її ще будете тушкувати потім додатково.
Молчунья• 03 июня 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Тогда ок)
куркулиха• 03 июня 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
А вы ее целую затолкать хотите?
Я-ваш шанс
• 03 июня 2023
Ответ длякуркулиха
А вы ее целую затолкать хотите?
Честно-да) я только тут почитала ответы что можно по листикам или просто кипятком запарить😅Я видела когда-то в передаче целый кочан в кастрюле проваривали чтоб листья мягкие стали
Пульт от линолеума• 03 июня 2023
Ответ дляИнста_Богиня
Покладіть капусту в морозилку .
В мене сестра так робить, класно виходить. А я раніше чомусь думала, що вона буде смердіти після розморожування, але ні, все норм.
Добротная• 03 июня 2023
Ответ дляПульт от линолеума
Здесь сто раз в темах писали за морозилку,на сутки вроде нужно,говорили самый лучший вариант.