Бойова• 03 июня 2023
Завтра в ресторан на ювілей, а я собі таку красу зробила
Допоможіть, може є якісь засоби, а то я, як циганка, або індієць Джо? Тон не домомагає, проступає цей помідорячий колір. Може якось можна це перевести в інший колір, якісь маски?
Пушап Мі мі• 03 июня 2023
Ответ дляБойова
Вчора на ніч жирненьким кремом намазала, полегшало, а то як пожежа на лиці.
Так жир наоборот нельзя. Пантенол несколько раз в день. Какой-то охлаждающий гель после солнца. Но 3 дня обычно краснота есть.
Капитанша• 03 июня 2023
Ответ дляБойова
Ні, згоріла вчора. Не відчувала, було і пасмурно часом, а навечір відчула, що горить лице, шия, груднина, руки.
Жирний крем накласти товстим шаром,щоб шкіра вбирала
Бойова
• 03 июня 2023
Дівчата, дякую. Пішла мазати все, що Ви порадили, гірше вже не буде, а може колір трішки потускніє. А то родичі чоловіка мкажуть, що я за 10 років знатно подурніла, чи спилася 🤣.
Бойова
• 03 июня 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Дякую, зрозуміла ((((.
Не пью, не курю• 03 июня 2023
Ответ дляБойова
Пантенол купите
Бойова
• 03 июня 2023
Ответ дляВишневий цвіт
Ви гарна. Пантенол аптечный допоможе.
Дякую, шукаю в себе в закромах.
Бойова
• 03 июня 2023
Ответ дляКапитанша
Вчора так і зробила, пішов, як в сиру землю. А треба було пантенол, чи біпантен мазати, не додумалася.
Бойова
• 03 июня 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Зато ви гарна. Я таке рідко кому кажу
Ой, дякую, за останній рік дійсно добряче постаріла і подурніла, а тут ще й цей дикий колір шкіри.💐
Оце фіфа• 03 июня 2023
Ответ длякак тебе такое илон маск
А що, інакше не пустять на ювілей?
Краснокожих не пускают
Гигиенишвили• 03 июня 2023
Ответ дляБойова
Алоє крем
Оце фіфа• 03 июня 2023
Ответ дляБойова
Негарно, лице як у запойної алкоголічки
Через полчаса на юбилее, таи половина красных будет
Гигиенишвили• 03 июня 2023
Ответ дляБойова
Негарно, лице як у запойної алкоголічки
Алоє, від алергії таблетку ну і тоналку.
Гигиенишвили• 03 июня 2023
Ответ дляКапитанша
Жир не можна
Бойова
• 03 июня 2023
Ответ дляОце фіфа
Пропонуєте запізнитися, щоб злитися з натовпом гостей 🤣?
Обстановщица• 03 июня 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
А шматок бепантену - це як?)
Це коли не просто намазати кремом,а накласти товстим шаром,особливо товстими шматочками під очима .
Бойова
• 03 июня 2023
Ответ дляОбстановщица
Очі якраз були весь час в окулярах. Я ще й як панда, тільки навпаки
Стигла полуниця• 03 июня 2023
Краще нічого не робити. Не виходьте на сонце сьогодні.
Ви не можете знати як подіють нові засоби. Таке треба пробували заздалегідь.
Хіба що купити зелений коректор під макіяж, але якщо ви ним ніколи не користувались, то теж невідомо чи підійде.
Найкраще це не виходити до завтра на вулицю, пити достатньо води. Не пити каву або чай. Не їсти гострої та смаженої їжі. Відпочити, відіспатись і бути в гарному настрою.
У вас гарне обличчя.
Стигла полуниця• 03 июня 2023
Тут вам порадили всяку дурню. Не можна ніякий жир мастити. Не чіпайте обличчя. Можна прикласти щось холодне і все.
Бойова
• 03 июня 2023
Ответ дляСтигла полуниця
У вас гарне обличчя.
Дякую. Кави вже зранку напилася. А чому не можна? На вулицю не піду сьогодні вже.
Этожзвяздаяегообожаю• 03 июня 2023
Ответ дляБойова
Я так на день києва забула спф і 8 годин гуляла вулицями. Зараз в мене шкіра- рана😭але в мене тут тільки фізіогель(( все ще таке відчуття як вавка суцільна
Этожзвяздаяегообожаю• 03 июня 2023
Ответ дляЛеді Душка
Що ж Ви спф не нанесли на себе...
Тепер пантенол і чекайте
Я просто нанесла звичайний 30. Пвшла випити кави і понеслось ходити києвом
Але реально си то сонце було якась((
Післязавтра іду додому вже побачиио чи треба буде ще пантенол
Але реально си то сонце було якась((
Этожзвяздаяегообожаю• 03 июня 2023
Ответ дляГигиенишвили
Жир не можна
А чому? В мене може оце опік, бо я сквалан мазонула на ніч після сонця??
Коко Шанель• 03 июня 2023
есть такой крем в академи, который снимает всю такую красноту. 3000грн.
если нет возможности, косметолог, который сделает вам необходимую маску.