Бойова• 03 июня 2023

Завтра в ресторан на ювілей, а я собі таку красу зробила

Допоможіть, може є якісь засоби, а то я, як циганка, або індієць Джо? Тон не домомагає, проступає цей помідорячий колір. Може якось можна це перевести в інший колір, якісь маски?
Юпитерная• 03 июня 2023
Авторе, під оком крововилив, вас хтось побив?(
Слава Українi• 03 июня 2023
Ответ дляБойова
Ні, згоріла вчора. Не відчувала, було і пасмурно часом, а навечір відчула, що горить лице, шия, груднина, руки.
Солнечный ожог- если есть гель алоэ, намажте и таблетку аспирина внутрь, если геля нет обычный медицинский спирт и аккуратно протереть кожу- спирт дубит , но не усердно чтоб не пересушить окончательно. Это если именно солнце а не химия всякая
Мамзелькіна• 03 июня 2023
Ответ дляБойова
ничего уже не сделать, я думаю людям все равно будет, на крайний случай пробуйте зелёній корректор, он убирает красноту
Гигиенишвили• 04 июня 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
А чому? В мене може оце опік, бо я сквалан мазонула на ніч після сонця??
Жир не дає охолоджуватимь шкірі