Шмоточницаца• 03 июня 2023
Чи гарні такі чоботи?
Результат:
вже голосів:
38 (52.05%)
Так
28 (38.36%)
Ні
7 (9.59%)
Результат
Шмоточницаца
• 03 июня 2023
Ответ дляВам телефонограмма
Мені гарні,але ноги зболять і тут ходять в гавнодавах ,зафукають
Я вже так змучилася від тих говнодавів..
Вам телефонограмма• 03 июня 2023
Ответ дляШмоточницаца
Кому вони треба ,такої гідкої моди як зараз то мабуть ніколи не було
Кусман Сиру• 03 июня 2023
Ответ дляВам телефонограмма
Тут тільки пишуть 😀
Шмоточницаца
• 03 июня 2023
Ответ дляВам телефонограмма
І не кажіть..
Телефон Рубика• 03 июня 2023
Чоботи, як чоботи. Мені здається 10 років тому схожі носила. Зараз мода не змінилася?
Oksana_ua_• 03 июня 2023
Ответ дляВам телефонограмма
А мені подобається сучасна мода на взуття. Акцентують увагу на зручність і комфорт.
Вам телефонограмма• 03 июня 2023
Ответ дляOksana_ua_
Красота по фіг,хоть кірзаки
Детские_Будут?• 03 июня 2023
Вони гарні, але незручні (важко ходити) і вийшли з моди давно. Голенище не має обтягувати ногу.
Детские_Будут?• 03 июня 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
Сапоги это чоботи?
Вы из какой страны?
Oksana_ua_• 03 июня 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Наразі мода така: носи, що хочеш, аби тобі було до вподоби і комфортно себе почувала)
Покращена• 04 июня 2023
Як любитель підборів, скажу що це невдалий каблук. Така постановка каблука на край п´яти дуже незручна, він не підбирає п´яту і ідеш ’на носочках’. Ну і швидко ламається супінатор. Класично, але не зручно.
Звездолётчица• 04 июня 2023
У меня всего одна пара сапог на каблуке, надевала несколько раз всего. Ваши будут неплохо смотреться на ножке, проголосовала за ’гарні’))