Organic• 03 июня 2023

Глікований гемоглобін

Глікований гемоглобін 11 - це ж дуже багато? Тобто за 3 останні місяці цукор в крові сягав ще більших значень?
Бабо-лебідка• 03 июня 2023
Це сахарний діабет(

Юпитерная• 03 июня 2023
Так, це середній показник.У вас цукровий діабет.Зверніться до ендокринолога.
В рот не ложи• 03 июня 2023
Так, це високий цукор.
Марія-98cd• 03 июня 2023
Норма 5.5 у беременных ((
автор Organic • 03 июня 2023
Ответ дляБабо-лебідка
Це сахарний діабет(
Те, що діабет, я знаю, в чоловіка давно діагноз, але таких значень ще не було.
Це в перший раз з початку війни здав (((
Брюнетка в Мармеладе• 03 июня 2023
Так це поганий результат, значить що чоловік ваш не слідкує за харчуванням і можливо невірно призначене лікування
Кукарикуууууу• 03 июня 2023
Автор, а він на інсуліні? Це дуже поганий результат, цукор в середньому 15 :((

Каляка маляка• 03 июня 2023
Резко снижать нельзя, может угробить глаза и почки. Имейте это в виду
автор Organic • 03 июня 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Ні, інсуліна ще не було.
Це я таки дожала його піти знов до лікаря, а перед цим здати аналіз. З початку війни не до того було (((
автор Organic • 03 июня 2023
Ответ дляКаляка маляка
Дякую, так. Думаю доведеться зараз в лікарню ложитися на обстеження.
Кукарикуууууу• 03 июня 2023
Ответ дляOrganic
Ні, інсуліна ще не було.
А що приймає? Які показники були до війни? Глюкометр у нього є?
автор Organic • 03 июня 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Є глюкометр, але забив, не контролював.
Останні рази показники глікованого гемоглобіну були десь 6.5 - 7.
Приймав метформін, амаріл, форксігу + колов Віктозу.
Кукарикуууууу• 04 июня 2023
Автор, ну, это несерьёзно. Он должен понять, что болезнь коварная и с таким отношением можно остаться без ног, почек и зрения.
УжеВотДа• 04 июня 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Это самый малый список, ещё инфаркт и инсульт. Многие недооценивают это заболевание, к сожалению
Йцфыяч• 04 июня 2023
Треба інсулін