пу_пугренчик• 04 июня 2023
Програма яка показує всі переписки і дзвінки за останній рік телефоні.
Хлопець, майже чоловік, просить мій тел., щоб ввести якийсь пароль, що показує всі видалені переписки, всі дзвінки за останній рік.
Хто чув про таку програму?
СирОжино пирОжино• 04 июня 2023
Шел бы он нах с такими просьбами, я представляю, что он будет требовать после штампа😡
пу_пугренчик
• 04 июня 2023
Ответ дляПригощаю кашею
Боже, не выходите за него. Нет такой программы, на понт берёт
Є така програма
Нульовий сантиметр• 04 июня 2023
Навіть якщо щось таке є (що дуже сумнівно), я б після такої пропозиції з його боку вже вважала його колишнім хлопцем.
Най хоч раз• 04 июня 2023
Я чула щось про тривожні дзвіночки
Або червоні прапорці
Коли ще навіть не чоловік таке викидує – я б замислилась))
Пароль хай собі вводить
Або червоні прапорці
Пароль хай собі вводить
Я не чарівниця вам• 04 июня 2023
Это не парень это больной на голову человек с огромным комплексом неполноценности , бежать дальше только хуже будет
Ананомчикус• 04 июня 2023
А більше він нічого не хоче?? Жінки, нащо ви звязуєтесь з дебілами-аб´юзерами???
Телефон це ваш особистий простір.
Бабуся Бетман• 04 июня 2023
Автор напевно хоче сама телефон хлопця перевірити і заходить із далека) як би хлопець хотів то сам дізнався за ти програми а не дівчину просив
ТихоЯ• 04 июня 2023
Ответ дляпу_пугренчик
Є така програма
Если вы уверены, что есть, что ж вы вопрос задаёте?
Ваш майже чоловік вас берет на понт, как лохушку, чтобы посмотреть вашу реакцию.
Фиктивная• 04 июня 2023
Потом отведет к гинекологу, где с помощью компьютерной диагностики ему расскажут про количество входящих
Млинці зі смайликом• 04 июня 2023
Автор, вам льстит его ревность? Вот как сильно он любит?
Не хочу вас разочаровывать….. но это больные отношения с больным идиотом
Млинці зі смайликом• 04 июня 2023
Ответ дляВилосипедниця
Автор, тікайте від нього прямо зараз!
Никуда она не побежит. Он же её любит - такие страсти, такие эмоции )
Нульовий сантиметр• 04 июня 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Схоже, що ви праві)) Але авторка наївна дуже. Те, що вона знайшла у гуглі, не має тих можливостей, на які вона сподівається, проте щось неприємне на телефон вона там може ’зловити’)
фан L.O.S.T.• 04 июня 2023
Ответ дляНульовий сантиметр
С удалёнными фото такая программа работала
Ананомчикус• 04 июня 2023
Ответ дляпу_пугренчик
фото
Ну встановіть собі сама і подивіться. Це фуфло.
Ананомчикус• 04 июня 2023
Ответ дляМлинці зі смайликом
100%. Жінкам з комплексами важко відрізнити любов від хвороби.
Секс-Бомба• 04 июня 2023
Ответ дляАнаномчикус
Что то похожее кацы во время фильтрации с Мариуполя ставили
Ананомчикус• 04 июня 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Діагноз її мч поставлений, дякую!
Дуже дуже вумна• 04 июня 2023
Автор, тікайте від нього, повірте…
Любов любов‘ю, але я знаю про що пишу. Потім буде жесть…
Якщо ви думаєте, що в цьому нічого такого немає, і робить він так бо любить, то в майбутньому ви будете терпіти таке, що зараз навіть не уявляєте… а терпіти будете, бо ж він любить…
Най хоч раз• 04 июня 2023
Я вже фантазую що він далі буде робити)))
Люба моя, в мене повинен бути твій логін та пароль від банкінгу, я повинен контролювати що ти куди витрачаєш, та і раптом мені знадобиться трохи грошей. А що тут такого? Ми ж сім‘я.
Люба моя, я буду дзвонити тобі і це буде відеозв‘язок, щоб бачити тебе та контролювати твоє місцезнаходження. Це я буду подавати тобі з приправою турботи про тебе.
Люба моя, я прочитав/послухав твій діалог з Наталкою – знаєш, мені не подобаються такі жінки: вона тягне тебе на дно, я категорично проти вашого спілкування. Або сім‘я або подруги.
Фиктивная• 04 июня 2023
Ответ дляНай хоч раз
Мені дуже подобався кліп Кузьми про всі ці нездорові стосунки
Репетиторша• 04 июня 2023
Ответ дляпу_пугренчик
Є така програма
Нету, а если такие запросы у него.... шёл бы он лесом
Репетиторша• 04 июня 2023
Ответ дляпу_пугренчик
фото
Это если данная программа установлена в телефоне в течение определенного периода, за данный период будет ’типа’ восстановлено
Перша на селі• 04 июня 2023
Ответ дляНай хоч раз
+ мільйон!
Вилосипедниця• 04 июня 2023
Ответ дляМлинці зі смайликом
Так, нажаль, є жінки, яким абʼюз по кайфу