Сизоока бестія• 04 июня 2023
Обпеклася утюгом
Залишилась рана вже 2-й місяць що робити чи то вже назавжди таке
ПесиКот• 04 июня 2023
Якби зразу обробили правильно, не було б нічого.
А зараз лише час допоможе.
Я так праскою на животі трикутник залишила собі, коли була дитиною.
Слід тримався більше 20 років. Зараз вже не видно.
З часом посвітлішає.
А зараз лише час допоможе.
З часом посвітлішає.
Додекаэдр• 04 июня 2023
В детстве держала горячий утюг и случайно прислонила к ноге, остался небольшой шрамик под коленом, а мне уже 45
Не рахую, а вважаю• 04 июня 2023
Это не рана , это рубец. Уже можно корректировать Контрактубекс ом или идти к косметологу
Царевна в уггах• 04 июня 2023
Если очень напрягает, сходите на лазерную шлифовку. Можно попробовать еще бодягой, но дольше и не факт.
ПесиКот• 04 июня 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Мой страх, он реально может воплотиться
Просто місце опіку треба довго тримати у прохолодній воді. Поки пекти не перестане. Тільки зразу.
Тоді б шрамів не було.
У мене колись ганчірка у руці загорілася. Обпекло два пальці. Я 40 хвилин їх тримала у кружці з водою, змінюючи воду, коли нагрівалася.
Обійшлося без пухирців навіть.
Але це було на кухні і я пальці під воду зразу підставила.
Тоді б шрамів не було.
Обійшлося без пухирців навіть.
Асталависта бэйби• 04 июня 2023
Вот, чтоб вам не так обидно было)) Уже 2-3 месяца. Решила пыль на отпаривателе обтереть об руку, дура думала успею между выходом пара.
Сизоока бестія
• 04 июня 2023
Ответ дляКава з адреналіном
Контрактубекс
Дякую іду куплю а він точно поможе
Кава з адреналіном• 04 июня 2023
Ответ дляСизоока бестія
Дякую іду куплю а він точно поможе
Ну побледнеет точно, но не знаю, насколько сильно. У меня кожа склонна к рубцеванию.и долгому заживанию. Рубец побледнел, но все равно есть