Заліковий троль• 04 июня 2023
Де мені купити ось такий коврик? Фото.. мрію вже пару років
Заліковий троль
• 04 июня 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
А разве это не обычный белый ковер?
Може і так
Але ціна кусається
Може він дуже теплий?
Але ціна кусається
Може він дуже теплий?
Голена блондинка• 04 июня 2023
На лето ковер ?
Да тут половина советчиц с грязными пятками ходит
жінка незаміжня• 04 июня 2023
Ответ дляГолена блондинка
На лето ковер ?
Они у автора все ходят? Зачем она их пустила с пятками грязными?
Джага-джага• 04 июня 2023
А навіщо вам річ, яка постійно буде робити нерви забрудненим видом та смоктати гроші на хімчистку?
Садомазо?
Запасная спина• 04 июня 2023
От за що не люблю дизайнерів… Намалюють от таку херн@ а люди потім мучаються))
Може картинка і норм, але в реальності- не уявляю, це ж на тиждень, а потім він все зіпсує, бо кожна капелька, ниточка буде в очі кидатись
У нас з овчини білі, то хоч витріпати можна, і то вже просять хімчистку(((
Заліковий троль
• 04 июня 2023
Ответ дляКнопус
Це килим для інсти, а не для реального життя.)
Але ж як гарно
В мене донька підліток вже пів року просить той коврик
Морковку дай• 04 июня 2023
Ответ дляГолена блондинка
На лето ковер ?
В мене чисті 😁
Заліковий троль
• 04 июня 2023
Ответ дляЗапасная спина
Ну може є такий шо до нього не чіпляється нічого
Запасная спина• 04 июня 2023
Ответ дляЗаліковий троль
На потолок хіба, що його вчіпити ))) Або на стіну, як в старі добрі часи…
Я думала я не практичный человек, но видимо есть еще и экстремалы) мой ковер лежит в углу, мне его жалко и то он разноцветный, и для ребенка и для собаки любимое место, хоть и в углу, есть еще тоже вискозный белый с рисунком, лежит упакованный уже 4 года)) скорее моль сожрёт чем я решусь его постелить))
Да_Я_ТакаЯ_• 04 июня 2023
Ответ дляЗаліковий троль
у меня такие, легкие, стираются идеально, к ногам обалденно приятно.
. дешево и приятно. а, и не видно на нем ничего. трясу раз в пару недель, сохнут на пару часов.