Сиренькая• 05 июня 2023
Хто розбирається у ютуб, 3 питання
1. Якщо у відео є мова про війну (без матів і т д), то його не видаоять? а просто такі відео не монетизують? чи взагалі увесь канал блочать і вимикається на усіх відео монетизація? (фото 1 з правил монетизаціі трохи не зрозуміла)
2. Якщо людина тимчасово за кордоном (Німеччина) і умов монетизаціі канал досяг ще до повернення в Україну, то якщо потім людина повернеться в Україну, заново прийдеться подаватися на монетизацію?
3. І от ще: саме Німеччина якщо, то чи не прийдеться податок не лише США. а і Німеччині платити? Бо в Німеччині ж на усе подвійне оподаткування ніби?
Сиренькая
• 05 июня 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
А ви що, збираєтесь у відео виправдовувати чи заперечувати війну?
ні, просто сказати про цей жах
Руда ліса• 05 июня 2023
Ответ дляСиренькая
ні, просто сказати про цей жах
Жах, що 30 монеток не дадуть?
А за просто так ви не працюєте?
ЯниЯ• 05 июня 2023
Ответ дляРуда ліса
Жах, що 30 монеток не дадуть?
А за просто так ви не працюєте?
Если человеку канал закроют, вам не жалко?
ЯниЯ• 05 июня 2023
Автор, монетка она одна. Второй раз подавать не надо. Абсенс подтвердить нужен код. Не знаю как в условиях войны, так как код приходит по почте, а в Украину они не отправляют письма сейчас ( покраснел мере кнопка не пришла из-за войны)
Сиренькая
• 05 июня 2023
Ответ дляЯниЯ
ну в Вас же питання про кнопку. може то інше? хоча дивно... срібляну кнопку якщо україномовний контент, о не так просто отримати.
Просто з цією Німеччиною усюди зазвичай проблеми. Звісно переживаю, що якщо навіть 50дол за місяць на монетизаціі зароблю і ще 20 з них віддати Німеччині - ну таке. до того ж буду укр.картку привязувати,
Впораюсь зі всим• 05 июня 2023
Ответ дляСиренькая
ні, просто сказати про цей жах
Ну так там наче заборонено тільки виправдовувати.
Сиренькая
• 06 июня 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
ну на скріншоті написано через кому, тобто просто говорити - також ніби?
Впораюсь зі всим• 06 июня 2023
Ответ дляСиренькая
Ну хто зна.. але, виходячи з того, що зараз весь ютуб забитий контентом про війну, то навряд