НуКаНаКа• 05 июня 2023
Допоможіть вибрати
Дуже люблю цей колір, знайшла з хорошим складом 2 речі. Що краще купити сарафан чи блузку? Чи шукати ще?
Карапулька• 05 июня 2023
Блузка очень красивая
я такого плана блузки тоже сейчас покупаю, но в других цветах.
НуКаНаКа
• 05 июня 2023
Ответ дляКарапулька
Блузка очень красивая
Дякую!! Пішла платити
НуКаНаКа
• 05 июня 2023
Ответ дляБез образів
Цвет для платья супер, но фасон не очень. Поэтому я за блузку.
Ось мої ідеальні, але дорогі. Тому шукала щось схоже. Мені треба довше коліна і широкі шлейки, щоб можна було білизну вдягнути під низ. Ну і склад тканини на першому місці, тут це 100% бавовна
А я женатая• 05 июня 2023
Ответ дляКарапулька
Блузка очень красивая
Де берете? Яка ціна?
НуКаНаКа
• 05 июня 2023
Ответ дляБасина
Дякую!!! Буду знати, що в інтертопі теж є цей бренд і дешевше навіть. Мого розміру тут немає, то хоч не обідно, що оплатила
Злюсь до кипіння• 05 июня 2023
Ответ дляНуКаНаКа
Красивый синий цвет. У меня тоже один из любимых сарафанов синий
Миловидна леді• 12 июня 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Очень красивый! Что за бренд?
Злюсь до кипіння• 12 июня 2023
Ответ дляМиловидна леді
Очень красивый! Что за бренд?
Gizia, турецкий. У них очень классные, качественные вещи, особенно первая линия.