Красота неземная• 05 июня 2023
алергія повернулась
в Україні страждала ужасною алергією з ранньої весни до пізньої осені. з початку війни поїхала в іншу країну, весною була трошки алергія на березу, а потім все літо і до кінця року 0.
в цьому році на березу алергії просто не було, а зараз тиждень просто накрило. не розумію чому, минулого року не було, хоча ніяких гормональних збоїв чи ще чогось, що могло вплинути не було.
Це так мучить, так погано, що просто неможливо витримати.
я вже так надіялась, що зможу нормально жити. І знову повертаюсь до того, що ні погуляти - нічого...
Крайня невістка• 05 июня 2023
Можливо не на березу, а на щось інше.
У мене так само рік на рік не приходиться
Красота неземная
• 05 июня 2023
Ответ дляКрайня невістка
Що ви приймаєте від алергії?
почала назонекс і каплі в очі.
просто не розумію, минулого року не було нічого
Красота неземная
• 05 июня 2023
Ответ дляКрайня невістка
Можливо не на березу, а на щось інше.
це злакові мабуть.
але минулого року я годинами гуляла - і все було ок
Крайня невістка• 05 июня 2023
Ответ дляКрасота неземная
почала назонекс і каплі в очі.
Обовʼязково додайте внутрішні протиалергенні, хоча б тиждень-півтора, треба знизити рівень еозинофілів. Я пʼю Еріус
Бутербродница• 05 июня 2023
Ответ дляКрасота неземная
це злакові мабуть.
У моего ребёнка тоже так было в первый год,когда приехали. На следующий начала чихать даже раньше,чем обычно.Сейчас принимает лекарства ,нормально вроде
Красота неземная
• 05 июня 2023
Ответ дляКрайня невістка
дякую. буду мінімально знаходитись на вулиці