В курсі діла• 05 июня 2023
Водійські права, заміна
Доброго дня! Я зараз за кордоном, мала водійські права, які 2 роки діють ( для новачків). Зараз строк минув. Мені тут вони зараз не потрібні, але я хвилююсь щоб потім не було проблем.
Вирішила заказати в « Дії» і замислилась. Там є можливість замовити тільки електронне посвідчення, а є можливість разом електронне і звичайне посвідчення замовити. Питання такі:
1) якщо замовити електронне, зможу я потім звичайні замовити?
2) якщо замовити електронне+звичайне, то скільки часу зберігають вони у себе водійські права?
І я так розумію, що свої права тільки я повинна забирати, родич не зможе?
Може ще третю?• 05 июня 2023
Найперше, на що варто звернути увагу – на постанову Уряду №184 від 3 березня 2022 року, в якій йдеться про те, що водійське посвідчення, у якого завершився термін дії, дійсне до кінця війни, або більш точно – до завершення воєнного стану. Тож якщо у вас немає можливості (або навіть бажання) замінити документ, ви маєте право користуватися старим і надалі.
Помеха справа• 05 июня 2023
Ответ дляМоже ще третю?
В Украине пользоваться сколько угодно. В др странах спустя 180 дней права недействительны
В курсі діла
• 05 июня 2023
Ответ дляМоже ще третю?
Дякую, не знайшла такої інформації
Може ще третю?• 05 июня 2023
Ответ дляПомеха справа
Так автор пише, що вони їй і не потрібні, я відповідала на питання виходячи з цієї інформації, яку вказала автор.