Квітка Миру• 05 июня 2023
Це правда що на світлій підлозі буде менше видно пилу? Фото підлоги
Є дуже світла
А є наступний колір
После шести ни-ни• 05 июня 2023
Ответ дляПотужна махіна
Видно но меньше. У меня в гостиной темно коричневый ламинат - пару часов после уборки и уже все видно.
На светлом полу в других комнатах не так заметно
Ну и залог того что не будет заметно грязи и пыли - регулярная уборка)
Я, коли тільки постелила, віник зовсім не виносила із кімнати. Пофіг - ввечері помила, зранку прокинулася, грязюка якась є. Живу сама
Головний кошак• 05 июня 2023
Ответ дляКвітка Миру
То яку тоді краще взяти підлогу
Світлішу шо на 1 фото чи жовтішу
Вторую. На ней будет меньше видно пыль и цвет более приятный и натуральный.
Потужна махіна• 05 июня 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Нам вже такий дістався від попередніх власників) при чому темна підлога тільки у вітальні.
Я не люблю пилюку, але й часу намивати підлогу особливо немає. Раз в день можу швидко пройтися пилососом, пару раз на тиждень вологе прибирання роботом. Але після прибирання вже за годину все видно.
Життя не для того шоб підлогу намивати) є багато чого цікавого)
когдадеЦкие• 05 июня 2023
В одній кімнаті світла підлога, в іншій темна, і знаєте бляха, навідь мені здажться, що там де темна підлога і пиляки більше , хоча прибирається в обох кімнатах однаково в один і той же день
Садова гойдалка• 05 июня 2023
Блондинка брать светлый пол, брюнетка тёмный. Но на тёмном ещё сильно аыль видна
Покращена• 05 июня 2023
Щоб менше було видно пилу обирайте покриття з сірим відтінком кольору. На світлому ітемному найбільш кидається в очі все.
Скіфська пектораль• 05 июня 2023
Правда, но на светлой лучше видно соринки, волосы и разводы от мыться. У меня был тёмный пол, а теперь светлый. Тёмный не так в глпща бросалось. А так лежит моя,темная длинная волосина и бесит
Чумачечая Весна• 05 июня 2023
дуже велике значення на рівні з кольором має структура. на глянці видно кожну пилинку. на сатіновому майже не видно, і на матовому -не видно зовсім.
пальці лишають сліди дуже видні на глянці і трохи помітні на матовому.
тож практичне покриття сатінове рябе не темне!
Чумачечая Весна• 05 июня 2023
мені перший ламінат до вподоби, він нейтральний, можна додавати будь-яку гаму інших оздоблювальних матеріалів.