Білий Лосик• 05 июня 2023
Лицемірство та неприйняття нас... в різних країнах
Як зрозуміти цих людей? Коли домовляєшся, чекаєш...чекаєш, підлаштовуєш життя під них, а тебе просто виявляється ігнорують. Коли тобі посміхаються, твою дитину приймають, а за спиною бруд льють і просто підводять із домовленостями чи термінами. Я стикаюся з цим постійно, що в роботі що у побутовому плані. Все у них "каїн штрес", але стреси створюють іншим. Наболіло...
Це мені тільки так везе?
Локшина на вухах• 06 июня 2023
З якихось дрібних ситуацій створити таку трагедію..Ви визначайтеся вже - вам брудом облити цілу націю чи «зрозуміти цих людей»? 20 років робоча віза і не знайшли засобів комунікувати? Оберніться навкруги скільки всього українці пропонують в Австрії, від манікюру до виробництв, і це за півтора роки перебування під прихистком. Вчиться в біженців тоді, що ще сказати.
Захекалася читать• 06 июня 2023
Ответ дляМаксХмара
Гидко читати, не розумію таких. Це ви дякуєте за прихисток? Поїхали від війни, а потім ще й обісрали людей
В нашем городском немецком чате украинцы регулярно обсирают немцев( а админы там немцы, которые много всем помогали... Стыдно.
Білий Лосик
• 06 июня 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
Автор, що будете зі школою робити? Може, в них є лист очікування? І ви станете в чергу, раптом, запросять? Також спробуйте поговорити з ними, мовляв, дитина звикла, хоче навчатися у вас, що порекомендуєте? Чи ви вже іншу школу шукаєте. Ситуація неприємна, тримайтеся. Шкода, що вас так заплутали.
Звісно я з ними не попрощалася, написала листа директору і відправила йому і в освітній районий центр, 100% директор побачить це. З питаням - про правила обмеження кількості іноземців. Приклала переписку з ними ж, там все є про футбольний клуб в їх школі в який взяли дитину, як це все робить стрес...про те як вони просили документи, що я передала всю особисту інформацію і чекала контракт і упустила час коли був запис в гімназії. Що дитина добре знає мову, що ми ради цієї школи в пішій доступності до житла зняли квартиру, заплатили кауціон (задаток за 3 місяці) і поереїхали. Що тепер якщо нас не візьмуть в цю школу, то вимушені будемо звертатися в освітній центр і просити нам знайти школу тому що вони не виконали обіцянку. Пошумлю трохи... По прописці в якусь школу повині відправити, тут школа обов´язкова.
КапитанльнаЯ• 06 июня 2023
Ответ дляБілий Лосик
Бажаю вам успіхів. А самих вчителів ви бачили? Вам би хотілося, щоб дитина там вчилася? Це ж явно воду каламутять не вчителі. Певно, хтось з керівництва.
Білий Лосик
• 06 июня 2023
Ответ дляПомеха справа
Вам держава дала таку можливість.
Дайте собі таку можливість в Україні, чому тут сидите?
Можливості працювали в мене в Україні немає зовсім. В 47 років міняти повністю професію, починали з 0 ради чого? В мене є робота, можу працювати в любій країні, нажаль крім України.
Білий Лосик
• 06 июня 2023
Ответ дляНоу коммент
Розкажіть, будь ласка, як там в Австрії? Чи є сенс туди їхати?
Дивлячись що ви чекаєте від Австрії. Якщо ви трудяжка, знаете добре англійську, то ви себе тут знайдете. Дуже люблю Австрію, могла поїхати куди завгодно, але Австрія то моє і дуже схоже на Україну. Але часто людський фактор створює проблеми.
Як біженцям/переселенцям не варто. Виплати дуже малі 260 на дорослого і 140 на дитину, це тут копійки. Житло ніхто не дає, селять в гуртожитках по пару сімей в одній кімнаті. Я волотнерю, і бачу що люди або повертаються, абу їдуть в іншу країну.
Білий Лосик
• 06 июня 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
Не всіх звісно, але бачила. Тренер по футболу там же і вчителем працює, природи чи біології, дуже до нас добре ставиться, возить дітей на змагання, здивований що школа так відповіла. Дуже класна вчителька математики і класна керівниця вона буде, доречі вона по зовнішності схоже з Індії. Там вчителів повно іноземців, а вони розказують...
КапитанльнаЯ• 06 июня 2023
Ответ дляБілий Лосик
Дуже дивна ситуація. Перше, що спадає на думку, може, на ваше місце когось «свого» беруть.
Білий Лосик
• 06 июня 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
Не думаю що проблема взяти більше дітей. Школа приватна, дітей не багато. Я підозрюю ’руський дух’ там, або політичні якісь настрої. Багато тут проросійських, в місцевих чатах таке пишуть що страшно, стараюсь не читать, щоб не сцепитися там з ними.
Ноу коммент• 06 июня 2023
Ответ дляБілий Лосик
Ох,шкода. Австрія для мене дуже комфортна. Англійську знаю вільно,німецьку підзабула,але вчила раніше і підтягнула б. Але жити в гуртожитку з чужими людьми в одній кімнаті не готова(
Фиона Шрековна• 06 июня 2023
Ответ дляВ кого тако було
Немцы? Придурки. Не представляю, как там сожно жить, находясь в трезвом уме и здравой памяти.
Расскажите о чем Вы говорите,пожалуйста.
КапитанльнаЯ• 06 июня 2023
Ответ дляБілий Лосик
А в самій школі кацапстан присутній? Чи можливо ви бачили там українців, з якими можна поспілкуватися, розпитати? Чи може вчителька, яку ви знаєте, зможе щось підказати?
Білий Лосик
• 06 июня 2023
Ответ дляНоу коммент
Шукайте квартиру і роботу поки ще не переїхали. Недорогу квартиру на перший час знайти можна. З англійською пишіть в готелі, авіакомпанії, представництва різних фірм.
Білий Лосик
• 06 июня 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
Я один раз там була, тут школи закривають і відкривають після уроків. З України нікого немає як мені сказали. До вчителів доступу не маю, а з тренером обсуждать не хочу таку тему, хто зна що там в голові. Тут багато старшого покоління що любить ссср, гдр і т.д., а ще мають невісток росіянок, які керують погядами, доносять новини які їм треба...
Леди Г• 06 июня 2023
Ответ дляДелайКак_Я
В Джобцентрі дійсно часто, я б сказала дуже часто гублять документи. А ще вимагають те, що фізично не можна зробити і саме смішне що вони це знають, але створюють такі умови) і дуже все довго обробляють, хоча якщо їм потрібно, то вони знайдуть по телефону навіть знайомих, коли ти той телефон вказав в перший тиждень приїзду. Одним словом дякувати країні за прихисток, але на місцях працюють люди, які отримують зарплату за свою роботу, але роботу роблять повільно і з великою кількістю помилок. Тому люди мають заслужені претензії саме до безвідповідальних людей, а не до країни в цілому.
’Дорогие гости.а не надоели ли вам хозяева?’ (с)
Сумка з негодою• 06 июня 2023
Ответ дляМилота
Там, кстати, тоже аналогично: сказали, что перезвонят/напишут/придут/что-то еще - и ни ответа, ни привета
Они просто такие «работники»
Помеха справа• 06 июня 2023
Ответ дляБілий Лосик
Так, про це й мова
Злюка бобер• 06 июня 2023
Ответ дляInci
Германия? Фу-фу-фу!
У них набирает популярность право нацистская партия, если она в следующем году наберёт 50 % то всех иностранцев повыгоняют, как в их ’влажных мечтах’. Гены дедов Вермахта дают о себе знать))
Это какая партия? АфД что ли? ))
Сумка з негодою• 06 июня 2023
Ответ дляБілий Лосик
Это чем Австрия на Украину похожа?
Білий Лосик
• 06 июня 2023
Ответ дляЩа как дам
Обрали країну де є виплати,житло безкоштовне і ще й бідкаєтесь😁
Хто? Де? Де такий рай)))
Инста_Богиня• 06 июня 2023
Ответ длягодовасик
И как вы это пережили ? А у нас дети не ходят на праздники , нет повода
Якщо взяти до уваги , що запросила церква, то були в м´яко кажучи в щоці.
Діти розстроїлись, бо це було дитяче свято.
Не зрозуміло для чого так робити.
МУСЯкомарова• 06 июня 2023
Як кажуть ’Паршива вівця все стадо портить’, і на основі цих ’паршивих овець’ складається не найкраще враження про наших людей. І беріть до уваги що багато наших приїхало і сидить на пособії, а пособія ці виплачується з відрахувань з зарплатні працюючих людей, і ці відрахування пішли б на покращення життя людей в країні, а так ідуть в утримання дармоїдів.
Білий Лосик
• 06 июня 2023
Ответ дляМУСЯкомарова
Пособія виплачуються не з відрахувань людей, а від міжнародних організацій, куди країни багато років роблять і робили внески (оон, каритас, червоний хрест, ес і т.д). В Австрії наприклад наших уже дуже мало лишилось, і майже всі десь працюють, бо пособіє символічне, житла безкоштовного немає. І багато людей все ж більше раді бачити нас тут чим біженців з арабських країн, яких прибуває і вони набагато більше мають пільг і допомог.
МУСЯкомарова• 06 июня 2023
Ответ дляБілий Лосик
Більшість держав Європи виплачують біженцям кошти із бюджету та спецфондів. Біженців раді бачити поки є потреба в дешевій робочій силі і біженці працездатні.
Психологічка• 06 июня 2023
Ответ дляОбстановщица
а за счет чего они живут ?
За счет работы, как и все. Просто вы не можете ожидать, что она будет выполнена в срок и качественно. И если на это бурно реагировать, то можно сдуреть.
Или вы про госсударство? Тут все просто - огромное колличество ресурсов, которые обеспечивают любые нужды страны на 90% и продаются заграницу. Гигантские пошлины на любой импорт, делающие его эксклюзивом для богатых, что, в свою очередь, дает зелёный свет для производства и продажи низкокачественных товаров всем остальным.