Бабка_в_кедах• 05 июня 2023
Это хорошие окрашивания?
Вопрос в теме
Ваши оценки, девочки
бифидобактерияЖоржик• 05 июня 2023
Якісне фарбування, так. Мені б такі кольори не підійшли, бо в мене теплий кольоротип зовнішності, але для дівчат ’літнього’ і ’зимового’ типу з блідою шкірою і світлими очима має бути просто чудово.
Мама Чели• 05 июня 2023
Фото гарні все що можу сказати. Я по такому фото і рекомендації пішла до майстра в Київі - отримала лютий треш(
Всім шампаньського• 05 июня 2023
Ответ дляМама Чели
Мало майстрів вміють працювати з такою складною технікою( ще й ціни космос
Мама Чели• 05 июня 2023
Ответ дляВсім шампаньського
От а в інсті всі специ. То треба бачити реальних людей з таким фарбуванням. До війни в гарного майстра було 6 тис. Зараз навіть не знаю цін, тому стала шатенкою
Всім шампаньського• 05 июня 2023
Ответ дляМама Чели
Світло, Фотошоп, нажаль((((((
Всім шампаньського• 05 июня 2023
Ответ дляМама Чели
Що цікаво, ви праві, в інсті кожна друга дівчина з таким відтінком. А в житті, в Києві, я за останній рік жодної не бачила
Мама Чели• 05 июня 2023
Ответ дляВсім шампаньського
Мій улюблений колір, я зима то саме мій, але 1 раз в житті мене так як я хотіла пофарбували
Кидстаффовна• 05 июня 2023
Красиво, я тоже делала такое окрашивание, потом надоело, теперь полностью блондинка.