Тумба-юмба• 05 июня 2023

Я за підтримкою. Вдячна всім хто зайде. Смерть чоловіка, дитина, житло, свекруха

Я просто потребую підтримки. І вдячна кожному хто зайде і прочитає. Мені 25 років, я вийшла заміж у 21 рік. Чоловік був старший на 6 років.в 23 роки я народила хлопчика і ми були звичайною щасливою сім‘єю. Три місяці тому мій чоловік загинув на полі бою. Єдине, що мене тримає зараз - це віра в те, що він повернеться. За останній рік я звикла, що хоча б інколи він присилає смс, що живий. І не дивлячись на його загибель - я далі чекаю це повідомлення і воно мені дає стимул якось триматись. Самообман. Навіть після похорону я не усвідомила що чоловіка більше немає. Жили ми у його квартирі, яку йому у спадок лишила його баба з дідом. Не хочу, аби ви подумали, що я «полюю» за житлом, але після смерті чоловіка його мама сказала мені зібрати речі та йти до мами разом з дитиною, бо вона планує здати в оренду цю квартиру. Я не знаю чим дорікла свекрусі, але стосунки в нас ніякі. Можливо тому що я з маленького села ( хоча я навчалась у місті і живу вже давно), але вона вважає себе голубих кровей як то кажуть і що я не рівня її сину. Вона навіть на весіллі побула всього годину. Хоча я не є якась не така, досить симпатична, добра, чуйна, кохала свого чоловіка. В кінці кінці я мама її онука. Пишу це, бо мені боляче, чоловік завжди казав щоб ми жили в цій квартирі якщо з ним щось станеться. І образливо що його останнє бажанн було проігноровано його мамою. Скажу одразу, в моєі мами 3 кімнатна квартира + маю також квартиру бабці і нам є де жити. Питання не в квадратних метрах. Але мені боляче - я втратила чоловіка, я щоночі прокидаюсь аби перевірити телефон чи написав він щось у вайбері і чи живий. Я втратила кохану людину, я залишилась з нашою дитиною, а замість підтримки, тим паче це його мама, і ми маємо разом переживати це горе , нас просто виставили за двері. Тобто його мама страждає за сином, а його сина виставила за двері. Але вимагає щоб я привозила його їй додому кожні вихідні.
В мене всередині і в голові жахливе торнадо, допоможіть якось навести порядок в думках. Всім дякую хто дочитав.
Обстановщица• 05 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
Дівчата, вибачте. Трохи наплутала( бабця квартиру лишила своій доньці (тобто його мамі), а вона дала сину в користування (тобто з 20 років він там жив) але по документах вона була його мами(
Тоді забудьте просто дорогу до неї. Що означає - вимагає привозити онука? Нехай сама приїзджає і бавиться на дворі

Забризкана водою• 05 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
Ну тады ой. Свекруха сволочь, вам к маме...
Лизочек• 05 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
Тогда все. Без вариантов
Не прохожу мимо• 05 июня 2023
Ви — дружина Героя! Низько схиляю голову перед Вами. Ваш чоловік врятував тисячі життів. Можливо, й моє життя і життя моїх дітей. За всіх нас заплатив своїм!
Ваша дитина - дитина Героя! Нехай його доля складеться найкраще! Нехай у всьому маж щастя!
Свекруха Ваша страшна людина.
Самі вирішуйте як чинити, врешті, Ви маєте право на спадок свого чоловіка! Спільно нажите є вашим.
Але тримайтеся! Знайте, що кожна людина цієї країни низько схиляє голову перед Вами! Без таких, як Ваш чоловік, нас не було б уже.
Alianna88• 05 июня 2023
Та жінка теж переживає втрату дитини, це страшне горе.
Не виправдовую вчинка з квартирою бо здається у такому випадку матеріальні речі - ніщо, але не думайте що жертва тут тільки ви.
Якщо є де житт то й не варто протквартиру думати. Зрозуміло що для ви не готові прощатись з життям де ви були щасливі і кохали, але зараз так, треба пережити
Чумацький Шлях• 05 июня 2023
Ответ дляЛизочек
Это наследство ее родители оставили своему внуку.

Если, конечно, это все было оформлено официально, а не, как часто бывает, на словах. В этом случае, Автору могу только посочувствовать
А бабушка оставит своему внуку (сыну автора). Но если у нее нелюбовь к автору, то что здесь поделаешь.
Укр_жіночка• 05 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
Справа не в самій квартирі, а в тому, що в ній жив ж її рідний онук. Я просто не розумію як можна поховавши сина виставити за двері єдиного онука. Я б ніколи не зробила так.
Не судите людей по себе: вы не сможете, другие - и глазом не моргнут
Уходите и забудьте её
Лялькодзьоб• 05 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
А у мужа вашего что было? Доля в какой-то квартире хоть есть?
Обстановщица• 05 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
Люди різні ( ви ще молода, ще надивитесь такого в житті, на жаль (

Мальчун-задирун• 05 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
Значит всё, квартира не Ваша точно... Где прописан ребенок?
Протея• 05 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
чем она аргументирует это?
Просто красавица• 05 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
Тогда, Вы к маме и живите у себя, внука бабке я бы не привозила, а как бабка -свекровь окочуриться то вступить ваш ребенок в наследство, ну и ни в коем случае я бы за свнкровью такой не досматривала.
ГейСюда• 05 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
А, ну тоді так, квартира не ваша 🙁
автор Тумба-юмба • 05 июня 2023
Ответ дляГейСюда
Зфігалі автор має кудись йти?
Квартира чоловіка, автор з дитиною спадкоємці.
Я вже уточнила, що квартира належить його мамі. Просто з 20 років мама дала йому цю квартиру щоб він там жив. Бабця оформила не на нього.
Заела_пластинка• 05 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
Тоді хай удавиться і в могилу забере цю квартиру.Побажайте їй,щоб гроші від оренди пішли а лікування.
Ну і звісно,онука вона не побачить,хіба що дитина буде мати бажання.
Я б так зробила.
Намазюкана нішою• 05 июня 2023
Якщо квартира не була ним успадкована офіційно, тоді на жаль прав на це житло у вас немає... При отриманні компенсації за загиблого ця компенсація буде поділена у рівних частинах на вас (вдову), дитину і батьків загиблого.
Єдиний нюанс -- якщо дитина була там прописана, то виселити її примусово ніхто не зможе. Якщо в темі є юристи, то прокоментують це з професійної точки зору, але дитину в такій ситуації ніхто вигнати не має права, це точно.
муха в кедах• 05 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
Что есть из имущества на вашем муже?
Морковку дай• 05 июня 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Почему сыну от отца должно остаться 0, а автор должна его обеспечить жильем и всю жизнь содержать? Потому что свекровь дура?
Если автор умная, она не будет тратить годы жизни и тонну денег на борьбу со свекровью. Адвокаты и суды не бесплатны. Проще жить дальше, независимо от неё. Лучшее и так с ней - ребёнок мужа. А свекровь квартиру в могилу не заберёт. Ну пусть при жизни ’порадуется’.
Чумацький Шлях• 05 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
А как она раньше относилась к внуку?

Лизочек• 05 июня 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
Такая быстрее продаст, не дождетесь (
Ксерокопия ночи• 05 июня 2023
Автор, прав ви не маєте, звільніть гонорово ту квартиру, ну а Бог їй суддя. Земля кругла. Я би ще всім розтріпала яка вона є, щоб люди знали.
муха в кедах• 05 июня 2023
Ответ дляОбстановщица
В лес её, как с такой козой можно общаться внуку
автор Тумба-юмба • 05 июня 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Свекруха Ваша страшна людина.
Надзвичайно вдячна Вам за такі теплі слова❤️
Просто красавица• 05 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
Вы главное деньгами с ней не делитесь похоронными и выплатами прости Господи, что такое пишу , и внука ей не поеазывайте нет у него бабы и деда со стороны папы....Автор, время лечит , скоро боль поутихнет, сыночек будет вас радовать , Вы молодая у Вас все будет хорошо.
Фима Собак• 05 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
То все
Поддакиваю иногДА• 05 июня 2023
Ответ дляУкр_жіночка
1/2 квартиры ваша
Остальная половина делится в равных долях на всех наследников первой очереди: вас, сына, мать и отца мужа,если тот жив
Так что ещё вопрос кто и что может делать с этой квартирой
Вы на наследство подали документы?
Нет там её 1/2.
Квартира получена покойным мужем в наследство,а не приобретена в браке.
Квартира делиться в равных частях, между всеми наследниками, если нет завещания.
Чумацький Шлях• 05 июня 2023
Ответ дляЛизочек
Такая быстрее продаст, не дождетесь (
Ну на тот свет не заберёт ни деньги, ни квартиру
Поддакиваю иногДА• 05 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
Це вже погано.
БлинчикБезСметанки• 05 июня 2023
Дитина прописана? Проконсультутесь чи можете лишитись до іі повноліття. Але то треба мати сталеві нерви. Я б не змогла. Дуже вам співчуваю бо теж втратила чоловіка, може вам і краще почати жити в іншій квартирі. Бо ви живете минулим, сама така, але ж у вас дитина. Тримайтеся дорогенька.
Освічую темряву• 05 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
Вы не были на её месте, поэтому это такое, вам есть где жить, и вы получите деньги. Смысл это выносить из избы, это ваши дела, купите за деньги мужа квартиру и это будет ребёнку память.