Тумба-юмба• 05 июня 2023
Я за підтримкою. Вдячна всім хто зайде. Смерть чоловіка, дитина, житло, свекруха
Я просто потребую підтримки. І вдячна кожному хто зайде і прочитає. Мені 25 років, я вийшла заміж у 21 рік. Чоловік був старший на 6 років.в 23 роки я народила хлопчика і ми були звичайною щасливою сім‘єю. Три місяці тому мій чоловік загинув на полі бою. Єдине, що мене тримає зараз - це віра в те, що він повернеться. За останній рік я звикла, що хоча б інколи він присилає смс, що живий. І не дивлячись на його загибель - я далі чекаю це повідомлення і воно мені дає стимул якось триматись. Самообман. Навіть після похорону я не усвідомила що чоловіка більше немає. Жили ми у його квартирі, яку йому у спадок лишила його баба з дідом. Не хочу, аби ви подумали, що я «полюю» за житлом, але після смерті чоловіка його мама сказала мені зібрати речі та йти до мами разом з дитиною, бо вона планує здати в оренду цю квартиру. Я не знаю чим дорікла свекрусі, але стосунки в нас ніякі. Можливо тому що я з маленького села ( хоча я навчалась у місті і живу вже давно), але вона вважає себе голубих кровей як то кажуть і що я не рівня її сину. Вона навіть на весіллі побула всього годину. Хоча я не є якась не така, досить симпатична, добра, чуйна, кохала свого чоловіка. В кінці кінці я мама її онука. Пишу це, бо мені боляче, чоловік завжди казав щоб ми жили в цій квартирі якщо з ним щось станеться. І образливо що його останнє бажанн було проігноровано його мамою. Скажу одразу, в моєі мами 3 кімнатна квартира + маю також квартиру бабці і нам є де жити. Питання не в квадратних метрах. Але мені боляче - я втратила чоловіка, я щоночі прокидаюсь аби перевірити телефон чи написав він щось у вайбері і чи живий. Я втратила кохану людину, я залишилась з нашою дитиною, а замість підтримки, тим паче це його мама, і ми маємо разом переживати це горе , нас просто виставили за двері. Тобто його мама страждає за сином, а його сина виставила за двері. Але вимагає щоб я привозила його їй додому кожні вихідні.
В мене всередині і в голові жахливе торнадо, допоможіть якось навести порядок в думках. Всім дякую хто дочитав.
Техпаспорт на медузу• 06 июня 2023
Ответ длямуха в кедах
А зачем ей судится, она как официальная жена имеет право на всё майно мужа, даже на квартиру его бабки если она была на него записана и сын автора тоже наследник
И мать тоже наследник. Не списывайте ее
Техпаспорт на медузу• 06 июня 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
Автор, вам выплатят приличную сумму за потерю кормильца, оставьте вы ей квартиру (это ведь квартира ее родителей)
Щазз. А не пошла бы свекровь гулять лесом
ЛеньГуглить_правда• 06 июня 2023
15000000 почему не получили?сейчас всем дают и очень быстро в течении месяца
Зілля до весілля• 06 июня 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Автор машина ваша и деньги плюс ещё вы миллион получите и купите квартиру.
Машина если по техпаспорта на муже, то ее не продашь пока наследство не оформится,а это очень геморно будет с учётом того,что часть машины будет принадлежать ребенку.
Там Такая марудная процедура через опекунский совет,плюс надо ребенку на счёт деньги положить в сумме,покрывающей эту часть стоимости машины
Капуста Маша• 06 июня 2023
Ответ дляГейСюда
Зфігалі автор має кудись йти?
Квартира чоловіка, автор з дитиною спадкоємці.
Квартира свекрухи, яка пустила пожити сина.
Тумба-юмба
• 06 июня 2023
Дитина прописана там де і я - в квартирі моєї мами,якщо це важливо. Живемо з нею зараз втрьох.
Вкаблучках• 06 июня 2023
Автор,милая,соболезную вам.но вы и ребенок имеет право на квартиру,вы прямая наследница.прдавайте в нотариус заявление на наследство.
Техпаспорт на медузу• 06 июня 2023
Ответ дляУкр_жіночка
1/2 квартиры ваша
Остальная половина делится в равных долях на всех наследников первой очереди: вас, сына, мать и отца мужа,если тот жив
Так что ещё вопрос кто и что может делать с этой квартирой
Вы на наследство подали документы?
6 месяцев должно пройти пока подать автор сможет.
КокошинЭль• 06 июня 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Почему сыну от отца должно остаться 0, а автор должна его обеспечить жильем и всю жизнь содержать? Потому что свекровь дура?
Потому что у отца не было что оставить
Зілля до весілля• 06 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
Ні, чоловік мамі навіть нічого не казав за ті гроші. І сказав, якщо не повернеться то щоб я забрала ті гроші і лишила собі з дитиною
Ну и правильно
Техпаспорт на медузу• 06 июня 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
Чи прописані ви і дитина в квартирі?Хто власник квартири за документами,на кого вона приватизована?Чи є частка (ваша або дитини) власності в цій квартирі?
Якщо так,то сміливо йдіть до суду або просто ігноруйте вимоги свекрухи.Хай до суду звертається вона!
І взагалі -плюньте в її сторону і розітріть.Не звертайте уваги.
Хай Бог їй буде суддєю,а ви живіть своїм життям !
Зачем автору в суд? Пройдет полгода и вступит в наследство. Если там по докам все мужа. И свекровь вступит. И дальше делить. В суд идти смысл какой сейчас
Смячиком• 06 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
Справа не в самій квартирі, а в тому, що в ній жив ж її рідний онук. Я просто не розумію як можна поховавши сина виставити за двері єдиного онука. Я б ніколи не зробила так.
Можно. Спокойно и с живым сыном выставить. Все проходила лично.
Вам вступить в наследство и дальше по закону действовать.
Техпаспорт на медузу• 06 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
Дівчата, вибачте. Трохи наплутала( бабця квартиру лишила своій доньці (тобто його мамі), а вона дала сину в користування (тобто з 20 років він там жив) але по документах вона була його мами(
Тогда все ясно ( там все свекрови.
Тумба-юмба
• 06 июня 2023
Ответ дляСмячиком
Квартира не чоловіка,а його мами. Я просто в стартпості не так написала(
Поддакиваю иногДА• 06 июня 2023
Ответ дляЗілля до весілля
Квартиру вообще свекровь автора унаследовала и разрешила своему сыну, то есть, мужу автора, пользоваться
Автор никакого отношения к правам на квартиру не имеет
Это я уже тоже прочитала.
В старпосте ситуация по другому описана.
Благодарю за потраченное время.
Сіточка• 06 июня 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Суд ничего не даст. Квартира была добрачная мужа. Суд потянет нервы и деньги. Очень приличные деньги. Овчинка выделки не будет стоить. Про свекровь согласна.
Автор, просто примите соболезнования. Если есть жилье, я бы шла туда сейчас. Но эта женщина не увидела бы внука больше никогда.
Они же не разводятся, он умер. И что что добрачная, наследуется все имущество
Чумацький Шлях• 06 июня 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
3000000 сразу и оставшиеся по 300 тыс /мес. Но пишут что и матери положено
Шальная коклетка• 06 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
Якби вона запропонувала оформити квартиру на внука і попросила Вас пожити якийсь час у мами, щоб здавати квартиру, можливо це єдиний її дохід, я б мабуть зрозуміла. Мені дуже хочеться Вас обійняти, Ви дуже потрібна дитині, оскільки Ви тепер і мама і тато. Якщо свекруха захоче бачити дитину, то можете запропонувати їй приїздити до Вас, провідувати, але возити що вихідні, то вже занадто. Якщо у Вас не було хороших стосунків, то нажаль, зараз ситуація тільки погіршиться, прийміть це і не терзайте себе. Ви любили свого чоловіка, але не його маму, ну і навпаки. Ви дуже молода, бажаю Вам не втратити себе, відпустіть цю ситуацію, якщо дійсно маєте куди повернутися. Вам зараз потрібні всі моральні ресурси не на руйнування а на стабілізацію та моральну рівновагу. Обіймаю!
Зілля до весілля• 06 июня 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Это я уже тоже прочитала.
Благодарю за потраченное время.
Да, в старосте картина с имуществом кардинально отличается от реального положения вещей
Тумба-юмба
• 06 июня 2023
❗️❗️❗️❗️❗️❗️ дівчата, квартира не чоловіка, а його мами (бабця лишила їй), а вона просто дозволила сину там жити. Перепрошую, що в стартпості не так виразилась ❗️❗️❗️❗️❗️❗️
Бабуся мороз• 06 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
В нього машина і частину коштів, які він відкладав (десь 10 тисяч дол). Відкладав нам на квартиру в новобудові. Були мрії такі😔
Автор.низкий поклон перед Вашим погибшим мужем!!!
Потратьте лучше силы на получение выплаты . Если Вам есть где жить+накопления= купите сыну квартиру вашему. Будет память об отце.
Про бабушку и свекровь просто забудьте!
Зілля до весілля• 06 июня 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
Да,положено матери, отцу, дене и всем детям ( если есть дети от нескольких браков)
Простоваля• 06 июня 2023
Єдине, що зараз треба робити - шукайте адвоката. Якщо квартира була власністю чоловіка, Ви з його матір*ю маєте права на половину площі кожна, або на третину, якщо є свекор (не впевнена, щодо дитини, бо вона ще неповнолітня). Якщо дитина прописана там - Вас не мають права виставити за двері. Але адвокат потрібен якнайшвидше, бо свекруха може зробити це першою, а там вже як піде. Тут справа не в тому, що де або ніде жити, а в тому, що дитина має успадкувати майно від рідного батька. В майбутньому це йому не завадить. Свекруха, звісно, су*а. Але таких багато... Не зволікайте з адвокатом!!!
АсобеннАя• 06 июня 2023
Автор , я Вас обіймаю, тримайтеся .Я б у Вашій ситуації з´їхала б , тим паче у Вас є де жити. А от онука б у мене така бабця б бачила тільки на фото .І як Ви пишете справа не у квартирі ,а у відносинах.
муха в кедах• 06 июня 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Поделят на всех поровну
Зілля до весілля• 06 июня 2023
Ответ дляПростоваля
Пост 111, ответ автора, посмотрите
Поддакиваю иногДА• 06 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
Ми вже переїхали до квартири моєї мами. Нам тут добре, все гаразд
І це зараз для Вас головне.
Тримайтесь, авторе, заради дитини. Ви в нього одна. І тепер і за маму,в за тата.
Прийміть щирі співчуття у зв´язку з втратою коханої людини
А свекруху, просто викресліть з свого життя. Вона не варта ваших нервів. Обнімаю.
Экспертиза• 06 июня 2023
Мене в цій ситуації дивує свекровь, син загинув, а вона про бабки думає, б@я..
Техпаспорт на медузу• 06 июня 2023
Ответ дляПросто красавица
Вы главное деньгами с ней не делитесь похоронными и выплатами прости Господи, что такое пишу , и внука ей не поеазывайте нет у него бабы и деда со стороны папы....Автор, время лечит , скоро боль поутихнет, сыночек будет вас радовать , Вы молодая у Вас все будет хорошо.
Нельзя автору не поделиться выплатой. По закону там разделение идет. Родители тоже считаются. Ребенка бы не давала. Все! Нет ее в его жизни