Тумба-юмба• 05 июня 2023
Я за підтримкою. Вдячна всім хто зайде. Смерть чоловіка, дитина, житло, свекруха
Я просто потребую підтримки. І вдячна кожному хто зайде і прочитає. Мені 25 років, я вийшла заміж у 21 рік. Чоловік був старший на 6 років.в 23 роки я народила хлопчика і ми були звичайною щасливою сім‘єю. Три місяці тому мій чоловік загинув на полі бою. Єдине, що мене тримає зараз - це віра в те, що він повернеться. За останній рік я звикла, що хоча б інколи він присилає смс, що живий. І не дивлячись на його загибель - я далі чекаю це повідомлення і воно мені дає стимул якось триматись. Самообман. Навіть після похорону я не усвідомила що чоловіка більше немає. Жили ми у його квартирі, яку йому у спадок лишила його баба з дідом. Не хочу, аби ви подумали, що я «полюю» за житлом, але після смерті чоловіка його мама сказала мені зібрати речі та йти до мами разом з дитиною, бо вона планує здати в оренду цю квартиру. Я не знаю чим дорікла свекрусі, але стосунки в нас ніякі. Можливо тому що я з маленького села ( хоча я навчалась у місті і живу вже давно), але вона вважає себе голубих кровей як то кажуть і що я не рівня її сину. Вона навіть на весіллі побула всього годину. Хоча я не є якась не така, досить симпатична, добра, чуйна, кохала свого чоловіка. В кінці кінці я мама її онука. Пишу це, бо мені боляче, чоловік завжди казав щоб ми жили в цій квартирі якщо з ним щось станеться. І образливо що його останнє бажанн було проігноровано його мамою. Скажу одразу, в моєі мами 3 кімнатна квартира + маю також квартиру бабці і нам є де жити. Питання не в квадратних метрах. Але мені боляче - я втратила чоловіка, я щоночі прокидаюсь аби перевірити телефон чи написав він щось у вайбері і чи живий. Я втратила кохану людину, я залишилась з нашою дитиною, а замість підтримки, тим паче це його мама, і ми маємо разом переживати це горе , нас просто виставили за двері. Тобто його мама страждає за сином, а його сина виставила за двері. Але вимагає щоб я привозила його їй додому кожні вихідні.
В мене всередині і в голові жахливе торнадо, допоможіть якось навести порядок в думках. Всім дякую хто дочитав.
Говорю відверто• 06 июня 2023
Ответ дляНа пів ставки
я не знаю какие у вас с кем отношения, но моя невестка будет мне ребенком, даже если вдруг , не дай Бог, дети разойдутся. Тем более, если у нее будет ребенок. ) За 14 лет она мне стала дочкой.
А что, надо под зад ногой, а потом к внуку обниматься приходить?
Квартиру уже подарили сыну?
Володарка мрій• 06 июня 2023
Ответ дляДоктор Варвар
Мені здається, я навіть майже впевнена, що дружина - спадкоємець першої черги і завжди одноосібно успадковує житло. Батьки і діти - спадкоємці другої черги.
Ні, це не так.
Потужна махіна• 06 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
Справа не в самій квартирі, а в тому, що в ній жив ж її рідний онук. Я просто не розумію як можна поховавши сина виставити за двері єдиного онука. Я б ніколи не зробила так.
Співчуваю вашій втраті.
Ви не знаєте, що можете втнути через роки, у вас теж росте син і ви колись станете свекрухою. Співчуваю вашій втраті, у вас горе ,ви втратили чоловіка, але життя таке, що через деякий час біль попусте і ви знову можете зустріти кохання. А, що залишається вашій свекрусі- вона втратила сенс свого життя - єдину дитину, від цього може поїхати дах, що скоріше всього і сталося. Уявіть ,який біль втрати вона зараз відчуває. З часом її попусте ,адже дійсно в неї залишився рідний онук. Хоч, хто його знає, які були відносини між вами і що спонукало свекруху так вчинити, це дійсно ненормально .
У вас є де жити ,є своя спадщина, чому жили в квартири свекрухи ?
Будьте так ласкаві• 06 июня 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
Вам никто правду не скажет, деньги не маленькие, зачем о таком говорить? Получают их
Всмысле , зачем говорить и скажет? Я и не спрашивала. Это данные из документов. Я знаю поимённо тех, кто получил.
Будьте так ласкаві• 06 июня 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
15000000 почему не получили?сейчас всем дают и очень быстро в течении месяца
В нашем районе за все время получили за троих из 43-х погибших.
Будьте так ласкаві• 06 июня 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
А бабушка оставит своему внуку (сыну автора). Но если у нее нелюбовь к автору, то что здесь поделаешь.
Угу. Или выйдет ещё раз замуж и оставит мужу
Инстагра_мерша• 06 июня 2023
Якщо квартира її, то забирайте речі і йдіть. Викресліть її з вашого життя і життя вашої дитини. Я не знаю про виплати полеглим військовим, але ви маєте з холодною головою все забрати собі, що вам належить по закону, ніяких ділилок з нею. Ви вже чужі люди, навіть гірше.
З вишневого садка• 06 июня 2023
Автор, вам з психологом треба працювати, щоб почати приймати загибель чоловіка і перестати жити надії і ілюзіями. Це дуже складно, але інакше ви не зможете нормально жити і почати згодом нове життя
Малявка ще та• 06 июня 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
Ви не можете знати історії усіх 40 сімей. Кошти й справді виплачують.
Бешене сарі• 06 июня 2023
Ответ дляКарина75
Да мне все равно, что вы хотели чужого поиметь. Мне нечего нервничать. Это у вас нервишки за чужую квартиру кипят.
Удалено администрацией...
Бешене сарі• 06 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
Всім вдячна,хто відписався у темі та підтримав. Лягатиму спати. Зранку відповім на інші дописи) усіи надобраніч та тихої мирної ночі
Забирайте синочка і уходьте. А забаганки свекрухи про привозь кожного тижня онука - ’в сад’. Вам не обов´язково оплакувати загибель чоловіка разом. Тихенько пішла і в блок родичку.
Будьте так ласкаві• 06 июня 2023
Ответ дляМалявка ще та
Это данные из документов. Опросами не занимаюсь
Будьте так ласкаві• 06 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
Сил вам и терпения. Не повезло вам со свекровью. Бывает . В этом нет вашей вины.
Минимизируйте общение. Берегите себя.
Малявка ще та• 06 июня 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
Ну якщо ви працюєте з виплатами сім’ям загиблих то ок.
Ответ дляПультОт_БМВ
Удалено администрацией...
Мерзкая и токсичная это вы. Оскорбления оставьте для своей семьи, детей и родителей. Похоже эти слова в вашей семье нормальное явление. Мерзость это вы, если живёте в мерзости. Покрываете мошенников и воров. Женщина сына потеряла на войне, а её ещё и обобрать хотят. А такие как вы, мерзкие, поощряете шарлатанов.
Каркуша Клара• 06 июня 2023
Ответ дляЯ тертий жук
У меня есть знакомая,муж погиб. К квартире мужа она отношения не имела,квартира изначально свекрови. И после смерти мужа несколько лет они продолжали жить все вместе. Затем знакомая решила себе купить квартиру и часть денег на нее дала свекровь.
Очень такой человеческий и хороший подход. Дай Боже разуму усім.
Этот говорит об отношениях между сверкрухой и невесткой. Молодцы как выстроили отношения между собой. Дай,Боже щоб залишатися завжди в такому розумі. Всеж таки обидві сторони повинні вистроювати зі своєї сторони взаємовідносини
МимоПробегала• 06 июня 2023
Ваш чоловік загинув. Матір чоловіка вам чужа людина. Через суд ви можете відстояти свої права на квартиру, але у свекрухи теж будуть аргументи на її користь, тому єдине що ви зможете реально, це купити житло за суму, яку виплатить держава за загиблого, це буде протягом декількох років, ви маєте пільги як вдова, дитина як напівсирота. Все, на жаль
Джем Шакіри• 06 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
Дівчата, вибачте. Трохи наплутала( бабця квартиру лишила своій доньці (тобто його мамі), а вона дала сину в користування (тобто з 20 років він там жив) але по документах вона була його мами(
Тогда квартира свекрови и вы там никто. Я так понимаю и ваш сын и вы в этой квартире не прописаны. Уезжайте в свою квартиру и не портите себе последние нервы. Память о муже у вас в сердце, а не в квартире.
Будьте так ласкаві• 06 июня 2023
Ответ дляМалявка ще та
Это не ок. Получить эти деньги -семь кругов ада . Последнее оформление- матери пришлось три раза в госпиталь съездить и переделывать документы , через пол Украины. Это издевательство.
Морковку дай• 06 июня 2023
В целом, аргументы в сторону свекрови тоже нельзя не учитывать. Я так понимаю, это комменты от более взрослых участниц. В молодости кажется, что нам все должны и обязаны, и отдать, и пожалеть. Но значительная часть тем здесь про выгоду себе, думать о себе и поступать как лучше себе. Вот свекровь и поступила. Она не обязана искать работу и уступать квартиру внуку. Так же, как невестка не обязана устраивать им удобные встречи. Да, свекровь могла бы подождать какое-то время. Но, может, ей уже жить не на что? Не все такие благородные отдать последнее.
Работает ли автор или её сейчас мама содержит? Вобщем, много неясного в этой теме.
Курочка-чубаточка• 06 июня 2023
Ответ дляМорковку дай
Свекровь могла договориться про аренду, а не выгонять после похорон
Каркуша Клара• 06 июня 2023
Ответ дляТвердая валюта
Майнові питання треба було вирішувати до трагедії. Не сподіватись на авось. Чоловіку достатньо було подарувати картиру сину або написати заповіт.
Ось я теж про це думала. Ці майнові питання треба вирішувати не потім. Або діти повинні були жити окремо якщо такі погані були стосунки. Як в мене свого часу і вийшло. Жодного разу навіть і не думала, що мені винні батьки мого чоловіка. Завжди розраховували тільки на себе. Ту квартиру батьки чоловіка свого часу отримали. Яким боком я до неї? І я завжди розуміла,що моя дитина,навіть,не причетна ,бо батьки як захочуть та й будуть розпоряджатися. Бо є ще діти та онуки інших їх дітей. Там просто були погані стосунки з самого початку. Тут нема на що розраховувати. Треба піти мовчки, в свою квартиру а там все на розсуд чоловіка батьків залишити. І не треба когось звинувачувати...
Пукимончиг• 06 июня 2023
Все комментарии не читала. Но скорее всего свекровь так поступила, потому что её пенсии не хватает на жизнь и ей нужны деньги с аренды. Автор сама писала, что у нее есть квартира от бабушки и ещё мамина квартира, то есть их не выгоняют на улицу.
Пиши-пропало• 06 июня 2023
Автор, шкода, що все так, але так вже є. Вам пощастило, що у Вас є куди переїхати, є мама. Це теж важливо. Свекруха так поставилась до онука і невістки, то з якого дива возити до неї дитину? Захоче побачити, то знайде час, сили, бажання і добре попросить. Хоч цей тягар з себе зніміть.
herba fresca• 06 июня 2023
Автор, вы молоды и через год-два-три снова выйдете замуж. И будет у вас новый муж и новые дети.
И свекровь не хочет, чтобы вы в ее квартиру привели нового мужа.
И по закону, и по совести она права.
Тем более , у вас есть жилье.
Я знаю такой пример. Женщина овдовела, свекровь её попросила из квартиры. Квартира была свекрови.
Безутешная вдова уже через полгода жила с новым мужиком гражданским браком, еще через полгода официально вышла замуж.
А такая драма была и из-за мужа, и из-за квартиры.
И по закону, и по совести она права.
Тем более , у вас есть жилье.
Каркуша Клара• 06 июня 2023
Можна ще питання? А чому весь час ви жили у квартирі свекрухи а не в своєї? Якщо ви кажете,що у вас була? Чому ви жили у квартири свекрухи і терпіли? В мене вже інша картина вийшла. Вы знали,що вас погані стосунки. І жили у сверкрусі, і відкладали так,що вона нічого не знає. Мені вас жалко,що так вийшло у підсумку. Беріть себе в руки,приймайте ситуацію як є. Ви ще налагодите своє життя. А з онуком бачитися то вже вирішите питання коли вщухнуть ваші і свекрухи обіди.
Лепетун• 06 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
Їй 54 роки. Сама.
автор, і ви привозите онука кожні вихідні? я б не возила, а заблокувала її кругом, нехай тепер сама кукує.
Простецкая• 06 июня 2023
За квартиру судитесь! Вы с сыном наследники мужа. Свекрухе бы внука не возила принципиально. Так и сказала бы, вы нас выгоняете из квартиры. какой вам внук? и забейте на нее, все люди разные, у нее жадность оказалась больше родственных чувств... Мужу вашему Царствие небесное, он Герой!!