Тумба-юмба• 05 июня 2023

Я за підтримкою. Вдячна всім хто зайде. Смерть чоловіка, дитина, житло, свекруха

Я просто потребую підтримки. І вдячна кожному хто зайде і прочитає. Мені 25 років, я вийшла заміж у 21 рік. Чоловік був старший на 6 років.в 23 роки я народила хлопчика і ми були звичайною щасливою сім‘єю. Три місяці тому мій чоловік загинув на полі бою. Єдине, що мене тримає зараз - це віра в те, що він повернеться. За останній рік я звикла, що хоча б інколи він присилає смс, що живий. І не дивлячись на його загибель - я далі чекаю це повідомлення і воно мені дає стимул якось триматись. Самообман. Навіть після похорону я не усвідомила що чоловіка більше немає. Жили ми у його квартирі, яку йому у спадок лишила його баба з дідом. Не хочу, аби ви подумали, що я «полюю» за житлом, але після смерті чоловіка його мама сказала мені зібрати речі та йти до мами разом з дитиною, бо вона планує здати в оренду цю квартиру. Я не знаю чим дорікла свекрусі, але стосунки в нас ніякі. Можливо тому що я з маленького села ( хоча я навчалась у місті і живу вже давно), але вона вважає себе голубих кровей як то кажуть і що я не рівня її сину. Вона навіть на весіллі побула всього годину. Хоча я не є якась не така, досить симпатична, добра, чуйна, кохала свого чоловіка. В кінці кінці я мама її онука. Пишу це, бо мені боляче, чоловік завжди казав щоб ми жили в цій квартирі якщо з ним щось станеться. І образливо що його останнє бажанн було проігноровано його мамою. Скажу одразу, в моєі мами 3 кімнатна квартира + маю також квартиру бабці і нам є де жити. Питання не в квадратних метрах. Але мені боляче - я втратила чоловіка, я щоночі прокидаюсь аби перевірити телефон чи написав він щось у вайбері і чи живий. Я втратила кохану людину, я залишилась з нашою дитиною, а замість підтримки, тим паче це його мама, і ми маємо разом переживати це горе , нас просто виставили за двері. Тобто його мама страждає за сином, а його сина виставила за двері. Але вимагає щоб я привозила його їй додому кожні вихідні.
В мене всередині і в голові жахливе торнадо, допоможіть якось навести порядок в думках. Всім дякую хто дочитав.
Простецкая• 06 июня 2023
Прочитала, что квартира на маме. Тогда забудьте как ее звали и не привозите внука ни в коем случае! Если ей квартира дороже внука, пусть сидит с квартирой.

Простецкая• 06 июня 2023
Ответ дляПиши-пропало
Автор, шкода, що все так, але так вже є. Вам пощастило, що у Вас є куди переїхати, є мама. Це теж важливо. Свекруха так поставилась до онука і невістки, то з якого дива возити до неї дитину? Захоче побачити, то знайде час, сили, бажання і добре попросить. Хоч цей тягар з себе зніміть.
Ага, и главное постановка вопроса: привезите мне. А поднять свою ж и приехать самой религия не позволяет видимо)
Точная копия плова• 06 июня 2023
Автор, обнімаю Вас з дитиною, не можу навіть висловити слова співчуття, Вам потрібно жити.... я теж так живу... це важко...але для мене матеріальне стало таке непотрібне з втратою рідної людини... все є, а найдорожчого вже не повернеш.....сил Вам, борітесь- є для кого...
Говорю відверто• 06 июня 2023
Ответ дляКаркуша Клара
Можна ще питання? А чому весь час ви жили у квартирі свекрухи а не в своєї? Якщо ви кажете,що у вас була? Чому ви жили у квартири свекрухи і терпіли? В мене вже інша картина вийшла. Вы знали,що вас погані стосунки. І жили у сверкрусі, і відкладали так,що вона нічого не знає. Мені вас жалко,що так вийшло у підсумку. Беріть себе в руки,приймайте ситуацію як є. Ви ще налагодите своє життя. А з онуком бачитися то вже вирішите питання коли вщухнуть ваші і свекрухи обіди.
Тут как раз понятно. Автор из маленького села, квартиры мамина и собственная, вероятно, в том селе. Хотя какие квартиры в маленьком селе, непонятный момент.
Каркуша Клара• 06 июня 2023
Ответ дляГоворю відверто
Питання в тому,з самого початку там не було гарних стосунків з свекрухою і жити в тої квартирі свекрусіної. Я би в житті не поїхала,бо розумію ті наслідки. Я би винайняла і у підсумку нашребалв би на своє. Бо розуміючі,що воно не моє і ніколи не буде. Свекруха чоловік невістка завжди були чужі люди
Говорю відверто• 06 июня 2023
Ответ дляЛепетун
автор, і ви привозите онука кожні вихідні? я б не возила, а заблокувала її кругом, нехай тепер сама кукує.
Можно, конечно, заблокировать и забыть.
А можно быть мудрее и попытаться выстроить нормальные отношения внука и свекрови. Или по крайней мере не препятствовать.
Свекровь не сделала ничего противозаконного, но дорожит своим имуществом как любой нормальный человек
Melon-20c3• 06 июня 2023
Дуже вам співчуваю. Тримайтесь!
Не знаю, як краще, але в неї явне не прйняття вас. Якщо з самого початку таке ставлення від неї було.
Є вірогідгість того, що якщо ви будете за її потребою давати онука, коли він почне підростати, вона буде недобре впливати на дитину, та ставлення дитини до вас.
За квартиру я б не судилась, тим паче вам наче є де жити. але ви вже це самі вирішуйте. Але спілкування з нею звела до мінімума. Лише на свята, а не кожні вихідні онука давати.
Говорю відверто• 06 июня 2023
Короче, я бы в таком случае тоже свою квартиру невестке не дарила. Даже если бы любила всей душой. Если бы не было других вариантов, то разрешила бы жить. Но у автора есть собственное жилье. Поэтому особой проблемы не вижу, никто без крыши над головой не остался.

И сыну бы не дарила. Все отчуждения недвижимости только после моей смерти. Возможно, оставила бы в наследство внуку.

Кстати, надо сказать, что свекровь не глупая женщина. Невестка и внук в квартире не прописаны.
Каркуша Клара• 06 июня 2023
Ответ дляMelon-20c3
Дуже вам співчуваю. Тримайтесь!
Я теж з вами згодна,як будуть впливати ті стосунки свекрухи на сина... так все це важко ті стосунки. Вона і не винна возити дитину до неї,якщо нормального ставлення до неї в загалі не було.

Чумацький Шлях• 06 июня 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
Всмысле , зачем говорить и скажет? Я и не спрашивала. Это данные из документов. Я знаю поимённо тех, кто получил.
А, вы работаете в госструктуре и имеете доступ? Хорошо, а почему тогда не всем выплатили? Государство отмораживается ?
Кава з перцем• 06 июня 2023
Тримайтеся, Вам дуже потрібні зараз моральні сили та здоров´я. Ваш чоловік герой, зберігайте світлу пам´ять про нього. Якщо віруюча людина, буде легше перенести, бо душі вічно живі. Така доля сумна у нашого народу, сотні тисяч загиблих, зруйновані міста та села Кожного дня смерті, діти гинуть. Це важко, але ми повинні вистояти всупереч всьму. Щодо свекрухи, не судить її строго. Юридично це її власність, ніякими судами не можливо її забрати. Головне, здоров´я Ваше та дитини. Ми вистоємо, повинні заради майбутнього.
Нічний дожор• 06 июня 2023
Я бы перестала привозить внука к бабке. Млм она помогает или не видит внука, все.
Нічний дожор• 06 июня 2023
Ответ дляГоворю відверто

Зачем невестке и внуку с вами общаться?
ТигрЛьвович• 06 июня 2023
Ви ще така молода.
Я не знаю звідки ви, але ви повинні жити далі задля свого сина.
Почніть все спочатку, можливо навіть і за кордоном.
Міцно обіймаю.
Говорю відверто• 06 июня 2023
Ответ дляНічний дожор
Зачем невестке и внуку с вами общаться?
Странный вопрос.
А вы своей бабушкой тоже только ради недвижимости общаетесь?
Нічний дожор• 06 июня 2023
Ответ дляГоворю відверто
Странный вопрос.
Моя бабушка забирала меня на все лето и каникулы,кормила,одевала,давала деньги на обучение. А вы как думали? А бабушка по папе нас 1 раз видела с братом,когда мама отца приезжала в село искать,даже на порог не пустила.
Говорю відверто• 06 июня 2023
Ответ дляНічний дожор
Я думаю, что бабушка не обязана делать все, что вы написали. И дарить квартиру внуку тоже не обязана.

Меня кормили, одевали и развлекали на каникулах мои родители. И я в воспитании своих детей рассчитываю на себя, в первую очередь. И квартиру я себе сама купила, а не на бабушку рассчитывала, которой еще жить и жить. И отношения у нас у всех хорошие, никто ничего не требует, все помогают друг другу от души и по возможности.
Чарівна патика• 06 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
Я вже тричі писала - не потрібна мені квартира свекрухи. Мені боляче через те, що вона і ми це найближчі його люди і між нами такі жахливі стосунки. І що нас одразу за поріг. Ніякої жадібності я не маю.
Я співчуваю вашій втраті, але... ви ж ніколи не мали хороших стосунків з мамою чоловіка. Так, міг бути мизерний шанс, що втрата дитини змінить її ставлення до вас та онука, але це лише шанс. Закривайте ці двері і живіть далі. Як не було у вас з того боку рідних людей, так і не буде скоріш за все.

Але можете ще спробувати стати на її місце. Вона втратила дитину. В неї попереду - нічого. Ваш чоловік, який мав стати їй опорою, коли постаріє, - вже не стане. З вами ніколи не було гарних стосунків, а відповідно і з онуком навряд чи будуть. Що ви не маєте ніякої жадібності - може просто не знати, бо ви ніколи не були близьки. Бачите, скільки людей у темі сприйняли ситуацію так, що вас лише житло цікавить? Можливо, і з її боку воно так виглядає.

У вас у кожної зараз болить своє.
Нічний дожор• 06 июня 2023
Ответ дляГоворю відверто

Значит и внук не обязан общаться с бабушкой которая не хочет помогать. У вас были родители,а автор 1 родитель и ей тяжело с ребёнком одной, еще и из квартиры выгнали.

Будьте так ласкаві• 06 июня 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
Да, имею доступ
Документы. Рассмотрение документов. Некоторые уже получают удовольствие в суде.
Я только за!• 06 июня 2023
Ответ дляПростецкая
Блин я в шоке, внука меняют на квартиру, это недвижимость женщине подспорье на пенсию, уверенна она так и надеялась, и на помощь сына. А теперь не сына, ни внука , ни квартиры. Ещё раз убеждаюсь за твою помощь тебя же и проклянут. Автор же жила в ней , теперь пусть в квартире от родителей поживет. Автор молодая, ей легче заработать разве не так? Получается жили бы на съёме !в своё время, не было бы и проблем🤷‍♂️
Passiflora_• 06 июня 2023
Свекровь можете посылать смело. Подавать на наследство. Вам и ребенку в любом случае будет две трети квартиры
Простецкая• 06 июня 2023
Ответ дляPassiflora_
Какое наследство? Квартира на маме.
Говорю відверто• 06 июня 2023
Ответ дляНічний дожор
Автор не написала ничего про другую помощь со стороны свекрови. Хоть свекровь уже сэкономила для ее семьи кучу денег, которую они могли бы потратить на сьем за эти годы, как другие молодые семьи.
Даже если свекровь один выходной день с внуком проводит, это уже помощь для мамы.
Говорю відверто• 06 июня 2023
Ответ дляPassiflora_
Вы хоть бы почитали тему
Леді Душка• 06 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
Мені не потрібна квартира свекрухи🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️ я просто очікувала що після смерті ми хоч якось зблизимось і підтримаємо одне одного. І боляче за чоловіка, бо він зараз це все бачить (вірю в це) і знаю що йому дуже образливо. Навпаки, я б сама підтримувала сверкруху, але ж ні, ми жахливі люди і нас швидко за поріг.
Та забийте на ту квартиру та на ту свекруху. Вам не її потрібно підтримувати, а себе. Облаштуйтеся в новому місці, вискажіть всі свої почуття, скажіть що на завжди їдете закордон, а потім заблокуйте та забудьте про неї. Ви зараз надто безпорадна, нащо те токсичне оточення... дитину до неї не возіть, візьміть себе в руки, думайте про маля (в нього лишились тільки Ви), набирайтеся сил, а час все розставить на свої місця.
Говорю відверто• 06 июня 2023
Ответ дляЯ только за!
Я тоже в шоке.
Бабушка квартиру не подарила, значит заблокируем и запретим общаться с внуком.
Планшетница• 06 июня 2023
Автор поставила себе на ваше місце - співчуваю вам, шкода вас. Тримайтесь.
Поставила себе на місце матері вашого чоловіка - шкода жіночку, втратила дитину. Це теж жахлива біль і втрата. А ще вік - вже не молода, щоб мати якісь інші сенси життя і щось створювати.
І квартира батьківська - можливо думає про те як вижити, і єдиний варіант - здавати і отримувати кошти, адже сина немає, хто б міг хоч якось допомогти. Вас вона не на вулицю просить піти, а до мами...Якось розумію, блін її. Вирішуйте мирно це, заради пам*яті вашого чоловіка. Запропонуйте допомогу матеріальну, якщо ви в силі її надати. Якщо ні-то здавайте своє житло і кошти давайте його мамі...не знаю. Я вот невістка, але просто уявляю як важко зараз старшим людям матеріально, а тут ще і біль моральна... Тримайтесь, не сваріться. Навпаки, постарайтесь почути одна одну.
Нічний дожор• 06 июня 2023
Ответ дляГоворю відверто
Я в выходной хочу сама побыть со своим ребёнком,например. Может это автору совсем не помощь,если ещё и везти куда-то нужно. Пусть свекровь тогда берет гостинцы и тащится в село автора в гости каждые выходные.
Репетиторша• 06 июня 2023
Ответ дляКавуся
я, конечно, извиняюсь, но о каком наследстве идёт речь?))
как можно унаследовать имущество живого человека, а именно - квартиру, принадлежащую живой и здравствующей свекрови автора?)))

’’Вот до чего бывают люди до чужого добра жадные!’’ (с) Игорь Иванович Печкин
Не удивляйтесь тут одни безграмотные