Тумба-юмба• 05 июня 2023

Я за підтримкою. Вдячна всім хто зайде. Смерть чоловіка, дитина, житло, свекруха

Я просто потребую підтримки. І вдячна кожному хто зайде і прочитає. Мені 25 років, я вийшла заміж у 21 рік. Чоловік був старший на 6 років.в 23 роки я народила хлопчика і ми були звичайною щасливою сім‘єю. Три місяці тому мій чоловік загинув на полі бою. Єдине, що мене тримає зараз - це віра в те, що він повернеться. За останній рік я звикла, що хоча б інколи він присилає смс, що живий. І не дивлячись на його загибель - я далі чекаю це повідомлення і воно мені дає стимул якось триматись. Самообман. Навіть після похорону я не усвідомила що чоловіка більше немає. Жили ми у його квартирі, яку йому у спадок лишила його баба з дідом. Не хочу, аби ви подумали, що я «полюю» за житлом, але після смерті чоловіка його мама сказала мені зібрати речі та йти до мами разом з дитиною, бо вона планує здати в оренду цю квартиру. Я не знаю чим дорікла свекрусі, але стосунки в нас ніякі. Можливо тому що я з маленького села ( хоча я навчалась у місті і живу вже давно), але вона вважає себе голубих кровей як то кажуть і що я не рівня її сину. Вона навіть на весіллі побула всього годину. Хоча я не є якась не така, досить симпатична, добра, чуйна, кохала свого чоловіка. В кінці кінці я мама її онука. Пишу це, бо мені боляче, чоловік завжди казав щоб ми жили в цій квартирі якщо з ним щось станеться. І образливо що його останнє бажанн було проігноровано його мамою. Скажу одразу, в моєі мами 3 кімнатна квартира + маю також квартиру бабці і нам є де жити. Питання не в квадратних метрах. Але мені боляче - я втратила чоловіка, я щоночі прокидаюсь аби перевірити телефон чи написав він щось у вайбері і чи живий. Я втратила кохану людину, я залишилась з нашою дитиною, а замість підтримки, тим паче це його мама, і ми маємо разом переживати це горе , нас просто виставили за двері. Тобто його мама страждає за сином, а його сина виставила за двері. Але вимагає щоб я привозила його їй додому кожні вихідні.
В мене всередині і в голові жахливе торнадо, допоможіть якось навести порядок в думках. Всім дякую хто дочитав.
Не прохожу мимо• 06 июня 2023
Ответ дляПупс
Может не в тему, но вот вам и результат борьбы воинов. В итоге жена без мужа, ребенок без отца, народ склоняет головы, но помогать никто не спешит...Стоит ли тысячи слов ’спасибо’ и ’ви дружина героя’, того что автор остался в таком положении? А что насчет тысяч других таких же жен и детей? Спасибо, спасибо, спасибо...но они все не несут ничего людям что потеряли своих близких. Это все так печально...
Ви з якої країни?
Я не хочу розводити тут дискусію з вами.

Автор просить про підтримку, потрібно підтримати. Тим більше, що я написала правду!
Її родина матиме досить велику підтримку від держави. А щодо поваги від людей? Я написала так, як є для мене. Якщо доя вас інакше - мені страшно жити з вами в одній країні, бо через таких як ви ми маємо цю біду. А такі як ви навіть людською мовою спілкуватися не здатні, швергочете свинособачою, мовою тих, що убивають наших чоловіків, дітей, жінок. Навіть на такий «подвиг» війна вас не спонукала. Такі як ви здали Херсон і далі здадуть. Зверніть увагу, мінімальний прояв емпатії викликає у вас відторгнення і бажання сернути в публічному просторі…

Пупс• 06 июня 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Ви з якої країни?

Не хотите - не разводите. Зачем тогда пишете? Я с Украины, может вы не знали, но тут только украинские номера работают.

Какая поддержка спрашивается? Я смотрю на то что творится с экономикой, которая даже пенсию не может выплатить нормальную, а тут еще и родные погибших. Поэтому и возникает вопрос о возможностях этого государства.
Пупс• 06 июня 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Ви з якої країни?

О, ну, понятно. Если у вас уровень ’война началась из-за языка’, то тут все ясно. Дно пробили. А знаете что меня страшит? Что люди с вашим уровнем все еще присутствуют в нашей стране. Самые страшные люди - это т***е люди.

До свидания. С таким уровнем нет желания вести диалог. Иначе это будет как в притче «Не разговаривай с ослом!». Спорить с ним, все равно что со стенкой.
Не прохожу мимо• 06 июня 2023
Ответ дляПупс

Удалено администрацией...
Я только за!• 06 июня 2023
Все как всегда, не отдала свекровь квартиру- сука,падла и ничтожный человек. Очень сочувствую горю матери, так и тут гомном за глаза облили😳
Мамаша в бигудях• 06 июня 2023
Неужели эта женщина не хочет видеть частицу своего сына в лице вашего ребёнка рядом? Что ж это за человек такой?
Пупс• 06 июня 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Удалено администрацией...
Что-то слабо верится. К тому же то что вы ’интеллигентная’ или с образованием - не означает, что вы не т****. Не т**** прекрасно понимают что к чему. А интеллигентные не строят из себя голубую кровь, чем вы сейчас и занимаетесь. Так что не надо тут сочинять.

Я читаю на русском и русские произведения. Сегодняшние события никак не повлияло на их невероятный вклад в литературу. Как и не повлияло на других писателей, чьи страны устраивали кровавую бойню, и которых мы по сей день читаем.

Что касается языка, это мое личное дело, и вас не должно касаться. Или может мне начать с вас спрашивать как вы с меня? Тогда расскажите мне, что вы вся такая патриотичная тут делаете? Почему сами не воюете? Где ваш отец? Муж? Брат? Вы хотя бы волонтерством там занимаетесь? Или на этом патриотизм закончился? Только можете засунуть свой патриотизм сами знаете куда и не отсвечивать. Пока что РУССКОЯЗЫЧНЫЕ военные вас такую правильную защищают. Позорище.
Най хоч раз• 06 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
Справа не в самій квартирі, а в тому, що в ній жив ж її рідний онук. Я просто не розумію як можна поховавши сина виставити за двері єдиного онука. Я б ніколи не зробила так.
Забудьте, всі люди різні. Думайте про майбутнє. Переплакати за чоловіком. Прийняти смерть. Відпустити його до бога. Почати життя без тривог, просто прийнявши все як є, зі смутком, але йти вперед. Ви молода, у вас все буде добре. Співчуваю((
Не прохожу мимо• 06 июня 2023
Ответ дляПупс

ваша думка і думка таких як ви хвилює мене лише в одному контексті: коли карма вас дістане? Все, більше ніяких емоцій.
Я не маю звітувати перед вами і мені й не хочеться цього. Ви далі маніпулюєте, намагаєтесь поставити мене у виправдальні позицію. Це смішно.
Я, на відміну від вас, не маю чого голову в пісок ховати. І «свинособачий язик» капслоком не пишу, віддаючи належну шану кожному, хто захищає нас. Але це ж не ви, то причому тут ви? Вирішили своїм свинособачим язиком убивць примазатися до Героїв?
А вас я зневажаю. жахливі люди, що кинули країну в війну. навіть відкриті зрадники кращі ждунів.
До речі, внесок українських людей в світову культуру, мистецтво, література знаєте?
чого пам‘ятник пушкіну у всіх містах наших знаєте? аж ніяк не через велич його пєра.
але ви не тільки не знаєте, вам це все фіолетово. Прийшли, погадили, пішли.

Пилосмок працює• 06 июня 2023
Ответ дляПупс
Путлеру це пред’явіть. Якшо він захватить країну - буде суцільна Буча, та жінок з вбитими чоловіками набагато більше.
Махлебан• 06 июня 2023
Как? Как можно в такой теме все обосрать???? В духе советчицы....
Девочки, вы же сами мамы и жены ...
Дуболом• 06 июня 2023
Ответ длямуха в кедах
А зачем ей судится, она как официальная жена имеет право на всё майно мужа, даже на квартиру его бабки если она была на него записана и сын автора тоже наследник
Батьки також сподкоємці першої черги. Не вся квартира її.
Курочка-чубаточка• 06 июня 2023
Ответ дляПоумничка
свекрухе вы ничего не должны, хочет видеть внука пусть гуляет на улице.
из квартиры прийдется уйти , не вы , не ребенок на нее прав не имеете, суды не помогут! квартира была оставлена свекрови, она может делать с ней , что ей вздумается - вы чужие люди
Лишить ее права видеть внука! Она его не заслужила и научить внука ненавидеть свекровь.
Дуболом• 06 июня 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
Пусть автор уточнит этот момент. Но автору выплатят, а ей старость нужно как-то доживать
Знову ж таки і батькам виплатять, на всіх ділиться допомога, а не все дружині
Сокодавка ще та• 06 июня 2023
Ответ дляПупс

Екатерина 27?
Летюча помилка• 06 июня 2023
ей неудобно было вам в лицо сказать, чтоб вы выезжали, вот и написала в смс, у нее по сути тоже теперь нет никого, кто поддержит финансово, надвигается одинокая старость, а вы рано ли поздно найдете кого-то все равно (она так думает), потому что вы еще очень молодая. Ситуация конечно ужас, я вам сочувствую, свекровь не то чтобы с...ка, но она уже жизнь пожила и никому не верит, вам в частности, вот и подстраховывается себе на старость, потому что она понимает, что с годами она не может ожидать от вас пожизненной верности своему сыну, вот и решила так.
Доктор Варвар• 06 июня 2023
Ответ дляВолодарка мрій
Якщо квартира належала чоловіку, то ви, ваша дитина та батьки чоловіка всі є спадкоємцями. Свекруха не може вас вигнати з квартири.
Мені здається, я навіть майже впевнена, що дружина - спадкоємець першої черги і завжди одноосібно успадковує житло. Батьки і діти - спадкоємці другої черги.
Твердая валюта• 06 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
Якщо в неї скрутне матеріальне становище, то її можна десь зрозуміти. Тільки вирішувати треба все по людські.
Твердая валюта• 06 июня 2023
Ответ дляZaha
У матері , нормальної матері , в якої загинув син ніколи не буде бажання виганяти онука , єдиного сина свого загиблого сина !!!!! з квартири
А якщо мати хвора?
Якщо автор не така добра як вам здається? Ви ситуацію бачите виключно з слів автора.
Якщо скрута і немає грошей?
І взагалі які висновки можна робити, послухавши одну сторону?

Твердая валюта• 06 июня 2023
Ответ дляЯ только за!
100%
ЯспАкойнаЯ• 06 июня 2023
Автор, співчуваю! от так живеш, кохання і всі діла, а майнові справи не вирішені.
Свекрусі якщо хоче бачити онука - він один? - теж ставте умови, якщо я поїду - онука будете бачити через суд. І хай судиться. Якщо вже не змогли забезпечити сина житлом , а час був у вашого чоловіка при житті все оформити ще до війни, і вам є де жити - хай вдавляться тою квартирою. Ви там прав не маєте. Такє воно життя. Якщо правду кажуть,що вам виплатять гроші за втрату чоловіка - купите сину житло і буде воно його. Все.
ЯспАкойнаЯ• 06 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
Бо ви не вона.
Малявка ще та• 06 июня 2023
Ответ длямуха в кедах
Конечно платят, брат по папе погиб, жена его получила 15лямов , мой отец писал отказ впользу его жены и детей, его жена всё получила
Ваш тато Людина з великої літери.
Твердая валюта• 06 июня 2023
Майнові питання треба було вирішувати до трагедії. Не сподіватись на авось. Чоловіку достатньо було подарувати картиру сину або написати заповіт.
Диверсификация• 06 июня 2023
Ответ дляПупс
Это не результат борьбы воинов, а результат вторжения России на территорию Украины. В смертях, потере домов, работы, поломанных судеб виноваты россияне - простые россияне. Печально, что простые жители России возомнили себя особенной нацией и на нашу территорию принесли смерть и разрушения.
Диверсификация• 06 июня 2023
Ответ дляДоктор Варвар
Вам кажется.
Звездолётчица• 06 июня 2023
Ответ дляПупс

Позорище - это писать про невероятный вклад кацапской культуры, когда наших писателей, художников и других деятелей культуры расстреливали и сажали
Larisa1982• 06 июня 2023
Обіймаю вас. Нехай серце ваше як найшвидше заспокоється. А щодо свекрухи, онука їй не возити, крапка. Чоловік би пробачив з огляду на обставини.
Малявка ще та• 06 июня 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
Не нужно писать гадости про его маму, она потеряла сына! А вы всего лишь мужа, вы найдёте себе нового, а она уже никогда не будет счастлива, с ней горе навсегда
Де ви побачили «гадості»?
Христя в тiстi• 06 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
Сама. І мені хотілось зблизитись з нею, підтримувати, стати родиною. Знаю, що не заміню сина, але ж маючи мене і онука - хіба не краще було б стати ближчими так бути родиною? Я ніколи погано до неї не ставилась. Не розумію чому мене так ненавидить.
Ви все автор правильно пишите, у вас ж є його дитина. І нормально було дозволити вам і дитині там лишитися.