Тумба-юмба• 05 июня 2023
Я за підтримкою. Вдячна всім хто зайде. Смерть чоловіка, дитина, житло, свекруха
Я просто потребую підтримки. І вдячна кожному хто зайде і прочитає. Мені 25 років, я вийшла заміж у 21 рік. Чоловік був старший на 6 років.в 23 роки я народила хлопчика і ми були звичайною щасливою сім‘єю. Три місяці тому мій чоловік загинув на полі бою. Єдине, що мене тримає зараз - це віра в те, що він повернеться. За останній рік я звикла, що хоча б інколи він присилає смс, що живий. І не дивлячись на його загибель - я далі чекаю це повідомлення і воно мені дає стимул якось триматись. Самообман. Навіть після похорону я не усвідомила що чоловіка більше немає. Жили ми у його квартирі, яку йому у спадок лишила його баба з дідом. Не хочу, аби ви подумали, що я «полюю» за житлом, але після смерті чоловіка його мама сказала мені зібрати речі та йти до мами разом з дитиною, бо вона планує здати в оренду цю квартиру. Я не знаю чим дорікла свекрусі, але стосунки в нас ніякі. Можливо тому що я з маленького села ( хоча я навчалась у місті і живу вже давно), але вона вважає себе голубих кровей як то кажуть і що я не рівня її сину. Вона навіть на весіллі побула всього годину. Хоча я не є якась не така, досить симпатична, добра, чуйна, кохала свого чоловіка. В кінці кінці я мама її онука. Пишу це, бо мені боляче, чоловік завжди казав щоб ми жили в цій квартирі якщо з ним щось станеться. І образливо що його останнє бажанн було проігноровано його мамою. Скажу одразу, в моєі мами 3 кімнатна квартира + маю також квартиру бабці і нам є де жити. Питання не в квадратних метрах. Але мені боляче - я втратила чоловіка, я щоночі прокидаюсь аби перевірити телефон чи написав він щось у вайбері і чи живий. Я втратила кохану людину, я залишилась з нашою дитиною, а замість підтримки, тим паче це його мама, і ми маємо разом переживати це горе , нас просто виставили за двері. Тобто його мама страждає за сином, а його сина виставила за двері. Але вимагає щоб я привозила його їй додому кожні вихідні.
В мене всередині і в голові жахливе торнадо, допоможіть якось навести порядок в думках. Всім дякую хто дочитав.
Автор, прочитавши всю тему от що скажу : найперше це низький уклін вашому чоловіку. Завдяки таким як він ми ще тут всі живі. Героям Слава!
Щодо майбутнього - це дуже рано думати вам , але я хочу вірити що все складеться , біль пройде і все з часом буде у вас добре . Звичайно це час ...
Щодо вашої свекрухи , не хочу лаятися , але то просто курва . Це не людина . Як так можна я уявити не можу...... Для любої нормальної адекватної свекрухи ви б стали найціннішим сосудом, вазою, звідки витік єдиний продовжувач її сина на цій землі ! Для любої нормальної свекрухи ваш син би став єдиною надією , єдиним генетичним натяком що її(свекрухи) син все ще живий , адже живий його син .
А тут таке .... вигнати з квартири... це просто не вкладається в голові...
Я раджу вам не спілкуватись більше з такою моральною потворою .
Тримайтесь , час якось зменшує біль , але звичайно ще замало часу пройшло .
Знаєте , ваш чоловік точно хотів щоб ви були щасливі . Тож коли настане час і ви зможете звернути увагу на якогось чоловіка не думайте навіть вините себе і тд .
Бажаю вам щастя
наКоблучках• 06 июня 2023
Ответ дляХуАнита
К вашему сведению родителям погибших воинов выплачивают столько же как и супруге, вернее половину от 15млн. Думаю, не помрёт старушка с голоду
дівчата , блін ..ну яка старушка в 54 роки???(я на пару років молодша)..ппц
звісно не помре, своїх 5млн отримає
думаю, вона ще отямиться, може квартиру на онука перепише
звісно не помре, своїх 5млн отримає
На_оба_рот• 06 июня 2023
Свекрушка - гнилі вушка, чорний язичок
Авторе, чому ви намагаєтеся знайти людяне у тій, хто Людиною бути не хоче. Це її вибір, її право. Не хоче вона тужити з вами. Все. Перестаньте її наділяти якимись аморфними якостями і мріяти як ви разом журитеся. Ви не подруги. Їй довелося з вами поділитися найсвятішим. Коли вона не хотіла. І вона продовжує не хотіти ділити з вами спогади про нього. Це її позиція.
Вибудовуйте вашу без оглядки на неї.
Прийміть співчуття.
Вибудовуйте вашу без оглядки на неї.
Прийміть співчуття.
Я тертий жук• 06 июня 2023
Ответ дляМиззери
Автор , жаль конечно но квартира свекрови
Она думает что вы выйдете еще замуж и у вас будет семья а ей на старости нужны деньги
Если у вас есть жилье то не вижу проблемы , постарайтесь ее понять
Как бы я на ее месте поступила ? Не выгоняла бы , НО как только вы б собрались жить с другим мужчиной то точно не в этом жилье
А жилье завещала бы внуку
У меня есть знакомая,муж погиб. К квартире мужа она отношения не имела,квартира изначально свекрови. И после смерти мужа несколько лет они продолжали жить все вместе. Затем знакомая решила себе купить квартиру и часть денег на нее дала свекровь.
Перекус беру завжди• 06 июня 2023
Не нужно писать гадости про его маму, она потеряла сына! А вы всего лишь мужа, вы найдёте себе нового, а она уже никогда не будет счастлива, с ней горе навсегда
Я тертий жук• 06 июня 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
Что значит всего лишь. Не нужно обесценивать чувства автора.
Перекус беру завжди• 06 июня 2023
Ответ дляЯ тертий жук
Я не обесцениваю, я написала правду. Посмотрите сколько плохого написали про маму героя, это нелюди, всю грязь свою душевную вылили на человека, которого никогда не знали и у которого настоящее горе навсегда
Ответ дляПерекус беру завжди
У матері , нормальної матері , в якої загинув син ніколи не буде бажання виганяти онука , єдиного сина свого загиблого сина !!!!! з квартири
Тримаю свічку• 06 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
Їй 54 роки. Сама.
Машина в браке приобретена ? Вы ее забрали ?
Силиконочка• 06 июня 2023
В мене 2 питання
Для чого створена тема? Варіанти а)обгадити маму чоловіка
Б) почути варіанти як присобачить собі квартиру ?
В) немає більш варіантів бо мова тільки про квартиру і яка паскуда свекруха
І друге питання— які відносини у автора були з свекрухою раніше?
Думаю не дуже, але автор замовчує
Поведінка свекрухи в такому випадку зрозуміла
І любов? чи була любов ?! Бо автор так пише про це, ніби оправдовуюяись —«я ж його так любила, а свекруха така .панда виганяє з квартири, замість того , щоб зустрітись на кафецочек і поговорити ) обсудити смерть чоловіка і поревіти разом чи для чого? Теж не зрозуміло…
Чи щоб свекруха сказала —( коли автор зареве) ох яка любов. Забирай квартиру .
В результаті, свекруха залишиться ні з чим, а автор через рік два матиме нового чоловіка і можливо дитину та й забуде за ту свекруху . Є
Е ні, треба ще поплакати так , щоб та мама переоформила квартирку на неї, бо ж невістка так любить сина)
Думаю не дуже, але автор замовчує
Силиконочка• 06 июня 2023
«але вона вважає себе голубих кровей як то кажуть і що я не рівня її сину. Вона навіть на весіллі побула всього годину»
Так тут же і відповідь вам автор і нам
Все ясно тепер
Так тут же і відповідь вам автор і нам
Все ясно тепер
Силиконочка• 06 июня 2023
Цікаво в якому місті квартира свекрухи і з якого автор зажопинська
Чому так її цікавить та квартира
Ответ дляЯ тертий жук
Ну это прекрасно , когда отношения сохраняются хорошие
Неизвестно какая финансовая ситуация у свекрови автора все же
Силиконочка• 06 июня 2023
«завжди казав щоб ми жили в цій квартирі якщо з ним щось станеться. І образливо що його останнє бажанн було проігноровано його мамою»
Кому казав ?
Не зви чайна• 06 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
Мені не потрібна квартира свекрухи🤦🏽♀️🤦🏽♀️🤦🏽♀️🤦🏽♀️ я просто очікувала що після смерті ми хоч якось зблизимось і підтримаємо одне одного. І боляче за чоловіка, бо він зараз це все бачить (вірю в це) і знаю що йому дуже образливо. Навпаки, я б сама підтримувала сверкруху, але ж ні, ми жахливі люди і нас швидко за поріг.
Автор, я вас поддержу.
Понимаю о чем вы, и очень жаль что у вас такая неумная свекруха.
Мой отец умер когда мне было 10 лет, и его родственники все годы после его смерти были очень близки с моей мамой и со мной, поддерживали и любили нас. И это чувство теплых родственных отношений дорогого стоит.
Поумничка• 06 июня 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Ви — дружина Героя! Низько схиляю голову перед Вами. Ваш чоловік врятував тисячі життів. Можливо, й моє життя і життя моїх дітей. За всіх нас заплатив своїм!
Ваша дитина - дитина Героя! Нехай його доля складеться найкраще! Нехай у всьому маж щастя!
Свекруха Ваша страшна людина.
Самі вирішуйте як чинити, врешті, Ви маєте право на спадок свого чоловіка! Спільно нажите є вашим.
Але тримайтеся! Знайте, що кожна людина цієї країни низько схиляє голову перед Вами! Без таких, як Ваш чоловік, нас не було б уже.
Свекруха Ваша страшна людина.
плюсую, но перестаньте вскакивать и ждать смс ....это уже не шутки, так возникает психоз , держитесь
Попа как у Кардашьян• 06 июня 2023
чувствую вашу боль, но вам уйти и все
у вас есть жилье свое и для ребенка на будущее
нормально не будет, будет нервотрёпки и унижение только
Поумничка• 06 июня 2023
свекрухе вы ничего не должны, хочет видеть внука пусть гуляет на улице.
из квартиры прийдется уйти , не вы , не ребенок на нее прав не имеете, суды не помогут! квартира была оставлена свекрови, она может делать с ней , что ей вздумается - вы чужие люди
Попа как у Кардашьян• 06 июня 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
даа девочка молодая ещё сейчас сердце разбито, а через пару месяцев может быть у же новая любовь всей жизни
у мамы новый сын не появится уже
Морковку дай• 06 июня 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Вам прям выплаты поперек горла стоят.
Вы думаете их всем погибшим платят?
С чего такие выводы? Для этой девушки это путь к нормальной жизни. Она и так потеряла многое.
Морковку дай• 06 июня 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Вы знаете кого-то с теми выплатами? Вы же понимаете, что это еще надо силы и нервы их получить. Не стоит шкуру медведя уже делить. И выплаты делятся с матерью мужа
Проще бодаться со свекровью? Там и прав то нет. А выплаты по закону положены. Или от них тоже надо отказаться? Вы как-то странно понимаете суть написанного. Я знаю, на кого они делятся. В её случае половины будет достаточно для нормальной жизни.
Или что вы предлагаете? Вы, часом, не из госорганов? Убеждаете таким образом не обращаться и не добиваться? Вы же все силы приложите, чтоб у неё не получилось?
Я тертий жук• 06 июня 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
Ну так потому что ее с внуком выперли, а что еще можно сказать? И автор корректно пишет, не оскорбляет
Я тертий жук• 06 июня 2023
Ответ дляПоумничка
Ваши дети и бабушки тоже чужие люди? Мне странно такое читать.
Морковку дай• 06 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
Я про це і кажу. І через це боляче. Бо знаю, що чоловіку також було б боляче бачити таку картину. Що його мати, яку він любить ,так гидко ставиться до його дружини та дитини.
Просто вона більше не вважає за потрібне грати роль. Сина нема. Вас вона не любить. Так буває. Ви різні люди і не зобов´язані одна одну любити. Можете підтримувати видимість ввічливих стосунків. Але навіть це не обов´язково. Вона не відповідальна за ту картину, яка склалася у вашій голові і не може допомогти пережити горе. Мабуть і сама ледб тримається. Шукайте опору в собі. Через кілька років ви зрозумієте, що все на краще. Зустрінете когось і не доведеться думати, як ій пояснити, не буде сорому і провини.
Чесно брешу• 06 июня 2023
Автор, я очень вам сочувствую, но не понимаю, зачем вы рвете себе душу переживаниями из-за квартиры, которая не принадлежала вашему мужу и не может принадлежать вам и вашему ребёнку. Сосредоточьтесь на себе, на ребёнке, на том, чтобы прийти в нормальное состояние. Забудьте о квартире, свекрови, просто уйдите, если вам есть куда. Я была в похожей ситуации, вдова с 1,5 лет сына, у меня и мысли не было претендовать на квартиры свекров. Жизнь все расставит по своим местам. Сил вам, здоровья вам и ребенку.
Пупс• 06 июня 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Свекруха Ваша страшна людина.
Может не в тему, но вот вам и результат борьбы воинов. В итоге жена без мужа, ребенок без отца, народ склоняет головы, но помогать никто не спешит...Стоит ли тысячи слов ’спасибо’ и ’ви дружина героя’, того что автор остался в таком положении? А что насчет тысяч других таких же жен и детей? Спасибо, спасибо, спасибо...но они все не несут ничего людям что потеряли своих близких. Это все так печально...
Пупс• 06 июня 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
Неужели? А вы знаете, что там за отношения были у мужа автора и его матери? Есть такие матери, что по сравнению с ними даже сосед может быть ближе. Так что именно обесцениванием вы и занимаетесь. Да, у его матери горе, но это не отменяет того что она ничтожный человек. Выгнать женщину с ребенком у которых такое горе - это уже низость. А выгнать тех кого ее сын так любил и оберегал, выгнать своего внука, который по сути часть ее сына, это уже позор. И будь она хоть трижды матерью героя. Это не ее заслуга, а ее покойного сына. У этой ’матери’ потребительское отношение к своей невестке и внуку. Она только требует, а помогать отказалась. По сути, таким образом она просто показала, что невестка ей не семья и тратить на нее себя и свое время не стоит. Позорище. Я бы после такого разорвала бы все связи с ней. У нее горе? Вот пусть сама его и оплакивает, раз отказалась от семьи. Не хочет помогать внуку и невестке? Пусть живет как хочет. Без невестки, сына и внука.Одна и до конца жизни. Жестоко? Да. Но я терпеть не могу таких подлых людей.
Кукусикиииииии• 06 июня 2023
Ответ дляПупс
А чем люди должны помогать? Женщине есть где жить, государство помогает. Что по вашему должны делать люди?
Пупс• 06 июня 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Я и не говорю, что люди должны помогать. Дело не в этом. А в том, что многие так радостно поддерживают идею идти и воевать и воевать до последнего, что такое ощущение что не осознают до конца последствия. А когда приходит настоящее горе, то все с чем ты остаешься это лишь чужие слова, которые не вернут дейтвительно важного- твоих близких.
Государство помогает? Я не знаю сколько выплачивают за смерть ее мужа. Но зная государство, то крайне сомневаюсь что этого достаточно. К тому же я говорю не только конкретно об этой женщине, а о всех тех у кого мужья погибли или еще погибнут. Кто знает как они живут? И тем более нет веры, что им обеспечат достойную финансовую помощь после.
Можете меня захейтить, но вообще я все это вела к одной простой мысли. Люди, что идут на войну, что поддерживают войну, готовы воевать до последнего, вы уверены что сделали правильный выбор?
Пупс• 06 июня 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Считайте, что я всего лишь размышляю.