Yula-art• 06 июня 2023

Каховська ГЕС

З´явилася інформація, підірвали. Одні радіють, що русняві позиції затопить ,інші пишуть, що це катастрофа. Я , особисто, думаю як другі. Так, це катастрофа. Які ваші думки?
Allas_shop• 06 июня 2023
По перше - станція працює не на воді з каховського моря, а з власного охолоджувального пруду в який поступає вода з водосховища, у випадку падіння рівню води вмикається насосна
По-друге усі АЕС України мають 4 контури безпеки. Якщо на 2 підніметься температура обладнання до критичного рівня то спрацьовує автоматика і виконується блокувальна сработка
По-третє на заес зараз най критичніше це те що не виконувався ремонт гцн та гідроамортизаторів та відповідно запобіжна арматура
Allas_shop• 06 июня 2023
Ответ дляАнна_Бель
Удалено администрацией...
Читайте коммент выше внимательно и не нагнетайте.
Olgusya• 06 июня 2023
Ответ дляLudaSHS
Окупанти підірвали шлюз Каховської ГЕС.

На мапі відмічені висоти та проглядаються потенційні зони ризику.

Вони все ж це зробили. Скоріш за все, за допомогою вибухівки, яка була закладена ще минулої осені. Але краще не будемо гадати, а дочекаємося офіційних коментарів.

Окупанти дуже бояться, що Сили Оборони можуть опинитися на лівому березі. Адже відходити довелося б на 15-20 км в глибину через особливості рельєфу місцевості.

Тому вирішили здійснити акт тероризму та діяли превентивно.

Мешканцям прибрежної зони лівобережжя я б радив евакуюватися якомога швидше.

Враховуючи, що доступу до конструкцій шлюзу найближчим часом не буде, то невідомо, як швидко рівень води буде понижуватися.

Нікчеми настільки бояться контрнаступу ЗСУ, що вже пожертвували водою до Криму. А все тому, що вони здогадуються, що рано чи пізно біжати доведеться і звідти.

Поки пропоную зберігати спокій та слідкувати за подальшим розвитком ситуації.

https://t.me/myro_shnykov/3771
Ось кацапи постять
Анна_Бель• 06 июня 2023
Ответ дляЛеска
Відсікти як редимент , що відмер за непотрібність бо довго не використовували
Удалено администрацией...
Nasta9019• 06 июня 2023
Ответ дляPiracanta
Так не просто ж здати. Воно всю провину на Україну поклало. Світ закликав до миру, а ми не захотіли це її слова.
Ну, звичайно Україна сама на себе напала, сама себе обстрілює.
Дашенька_• 06 июня 2023
Ответ дляLudaSHS
Ні
В моїх постах карта
І гірший сценарій

Херсон тільки пристань
Дякую
kuskus• 06 июня 2023
Ответ дляАнна_Бель
Удалено администрацией...
Таких як ви треба посилати дагаваривацца, що готові віддавати?
Nasta9019• 06 июня 2023
Ответ дляAllas_shop
Уже ответили, что цикл охлаждения ЗАЭС закрытый и ей не грозит катастрофа.
Якщо так, то це добре.
Falcon82• 06 июня 2023
ДОРОГИЕ ДРУЗЬЯ, КРАТКО ПО ПОДРЫВУ КАХОВСКОЙ ГЭС. Поговорила со специалистом, он дал такую инфо: 1. Еще с давних времен есть расчет затоплений в случае прорыва «каховки». 2. Херсону и большинству правобережных территорий ничего не угрожает, поскольку они находятся выше возможного уровня воды. 3. Левобережье частично будет подтоплено (не затоплено) на какое-то время будет «болото», но территория плавней огромная и она поглотит избыток воды, которая будет сливаться в море. Так что без паники! А РАШИСТЫ БУДУТ И ГОРЕТЬ, И ТОНУТЬ, И СТРАДАТЬ ДОЛГО. ВАРВАРЫ

Інна Богословська виклала щойно у Фнйсбуці
Allas_shop• 06 июня 2023
Ответ дляNasta9019
Якщо так, то це добре.
Ещё один комментарий ( текст не мой) :
’Никто ничего не подкачивает. Система замкнута по кольцу. Потери на испаряемость с поверхности компенсируются дождями. В любом случае пруд автономно может работать очень долгое время. Тем более что станция остановлена и брызгальные установки отключены. АЭС сейчас нужен минимум воды.’
Nasta9019• 06 июня 2023
Ответ дляAllas_shop
Ещё один комментарий ( текст не мой) :
Дякую.
Piracanta• 06 июня 2023
Ответ дляNasta9019
Ага, самознищує себе. Уже ж написала.
Nasta9019• 06 июня 2023
Ответ дляkuskus
Удалено администрацией...
Allas_shop• 06 июня 2023
⏺Для Запорізької АЕС, яка знаходиться вище по течії, загрози немає. Усі три контури системи охолодження станції працюють ізольовано, отже, вода для охолодження енергоблоків на станції не зникне.

⚔️ @nu_i_novyny
LudaSHS• 06 июня 2023
Ответ дляНаталья-249d
А Голая Пристань тоже под воду уйдет?
Молель на видео
Це гірший сценарій, може бути інший
Там не все прорвало .
Воно не обоʼязково

interior_designer• 06 июня 2023
Ответ дляАнна_Бель
Удалено администрацией...
чир• 06 июня 2023
Кацапы пишут ’в результате разрушения Каховской ГЭС, расположенной в Херсонской области, уровень воды ниже по течению поднялся на 2,5 метра’
Анна_Бель• 06 июня 2023
Ответ дляinterior_designer
Удалено администрацией...
туристка• 06 июня 2023
Ответ дляАнна_Бель
Удалено администрацией...
Piracanta• 06 июня 2023
Ответ дляFalcon82

Інна Богословська це хто?
Стрекоза любви• 06 июня 2023
Просто ублюдки, як і завжди. Дівчата, все одно вірю, що вони заплатять потрійну ціну, як на полі бою так і з своїх гаманців.
kanareyka_tweety• 06 июня 2023
Ответ дляКузякин
Малахольная бабка, которая обгаживала военных, ворвалась в чат. Фу.
Бабка? А ви хто? Дєдка? Вас гидко читати тут усім
mishkamila• 06 июня 2023
Господи, как мне всех жаль. А как же беззащитные животные? Собаки, коты, заповедники. Невыносимо больно, просто сердце на куски разрывается. Как же я ненавижу россию, когда это все закончится???? Сколько это может продолжаться???
Zanka_• 06 июня 2023
Ответ дляinterior_designer
Удалено администрацией...
Дівчата, ну не ведіться, вона б вякнула і загубилась би у темі, а якби достатньо людей поскаржилися, її б просто видалили автоматично, а так тиражуєте її на багато сторінок
Гл@ша• 06 июня 2023
Відповідь для Анна_Бель. А що таке? Просвітлена не вміє тримати удар і блокує щоб не отримати відповідь? Тримай рашистка гранату)))Хм, досить дивна відповідь від тієї яка вважає себе найрозумнішою. Чи ж все таки дівчата які радили вам відсікти мізки бо вони у вас уже не працюють праві? Мій інтелект хай вас не турбує, бо коли за вашим сценарієм взірветься станція, то ви станете тарганом, а ми вас просто капцем.
чир• 06 июня 2023
Девочки, для срача создайте новую тему, в этой прекращайте, читать невозможно.
Allas_shop• 06 июня 2023
Тем временем Новую Каховку уже подтапливает.

По данным СМИ, кроме плотины, россияне взорвали турбины и генераторы Каховской ГЭС.
Piracanta• 06 июня 2023
Ответ дляАнна_Бель
Удалено администрацией...
Уважаемая администрация обратите внимание. Здесь явные неадекваты. Всех знищують і посилають на той світ.
Allas_shop• 06 июня 2023
Ответ длячир
Автору нужно просто заблокировать пару персонажей и они не смогут здесь писать, только и всего.
Falcon82• 06 июня 2023
Ответ дляPiracanta
Інна Богословська це хто?
Колишній депутат ВР, публічна особа