Маргарита-8944• 06 июня 2023

АГРОМАТ - менеджер з продажу - поділіться будь ласка досвідом?

Привіт.
Можливо тут є дівчата, що працюють в офлайн магазинах АГРОМАТ?
Поділіться нюансами роботи? Чи працюєте Ви лише з покупцями що приходять чи потрібно шукати Клієнтів? Які умови роботи? Чи адекватно до Вас ставляться та чи є проблеми з виплатами зп? Дякую!
Молчалка• 06 июня 2023
Работаю с менеджерами ахромата. Откаты получают, сладкое место )
Трусиковед• 06 июня 2023
Ответ дляМолчалка
Я думала менеджери закуупщика отримують, а так щоб менеджери постачальника...не можу уявити схему
Попихтю та й годі• 06 июня 2023
Чоловік працював, мав малу ставку, жодних откатів. Там ’родинний бізнес’, на хлібних містах свої люди. Пішов і слава Богу.
автор Маргарита-8944 • 06 июня 2023
Ответ дляТрусиковед
Це мабуть коли якісь проекти великі. Але навряд чи рядовий звичайний менеджер має до них доступ
автор Маргарита-8944 • 06 июня 2023
Ответ дляПопихтю та й годі
Ставка без відсотку за продажі?
Можете приблизно зорієнтувати який порядок зп був? (будь ласка)
Трусиковед• 06 июня 2023
Ответ дляМаргарита-8944
Мене цікавить схема. Хто дає відкати, закупник? За шо і з чого? Що б дати відкат потрібні гроші, зайві гроші. Я щось схему не доганяю.
Молчалка• 06 июня 2023
Ответ дляТрусиковед
А схема є. Але розкривати не буду
автор Маргарита-8944 • 06 июня 2023
Ответ дляТрусиковед
Зазвичай не сам закупник, а підрядна організація і продавець закладають у вартість плитки цей відкат . І потім ділять його між собою.
Думаю якось так.
Вам для чого?)
Трусиковед• 06 июня 2023
Ответ дляМаргарита-8944
Думаю якось так.
Вам для чого?)
Шукаю доп заробіток. Я мен з продажу але в ін сфері.
Але зазвичай за такої схеми відкат замовнику, а постачальнику замовлення, прибуток з нього, оборот перед виробником, % від продажу менеджеру , виконання плану продаж