Стопясят раз обсуждала• 06 июня 2023

Не везёт. Как с этим бороться? Что делать?

В церкве была- не помогло. Вот правда не везёт( и не от меня зависят факторы
Обнимашкина• 06 июня 2023
Не везет, потому что в церковь ходите, то есть перекладываете ответственность.
Пес Патрон• 06 июня 2023
Ходіть в церкву, автор, якщо вам це допомагає. Що робити з невезінням?
Для мене особисто- треба зробити аналіз і висновки. Невезіння це тільки негативний досвід. Усвідомили що робите не так і робота над помилками. А ще філософське ставлення іноді допмагає, сталось як сталось, значить так має бути. Випадковість- не випадкова.
Пес Патрон• 06 июня 2023
Ответ дляОбнимашкина
Не за всі подіїї ми відповідальні у цьому житті. І те що від нас не залежить можна довірити Богу.
Королева спама• 06 июня 2023
Знаєте скільки разів відомим людям «не щастило», але вони підіймалися і йшли
А спортсмени ? На шпагат не відразу сядеш , на лижах з трампліна не відразу пришлеш
Навіть навчитися читати і писати відразу не виходить;)
Просто треба мати терпіння і наполегливість
Іще таке питання без агресії -а чому має щастить?;) Можливо ви та, яка має своїм лобом все пробити
Alianna88• 06 июня 2023
Ответ дляОбнимашкина
Так може казати тільки той, кого життя ще не приперло.
Як припре то і ви скрізь підете.
Звожу з розуму• 06 июня 2023
Автор, церква для того, щоб з гріхами боротися і з Богом спілкуватися, а не щоб щастило. Почитайте про життя Ісуса Христа, думаєте, дуже щастило?
Кусман Сиру• 06 июня 2023
В чому конкретно вам не щастить? В мене якщо щось не виходить, роблю декілька разів, на 100 раз виходить. Все залежить від нас.
Альдебаран• 06 июня 2023
И мне не везёт, предстояло долгое лечение, а я залетела, подвела контрацепция. Что делать, не знаю (
Обнимашкина• 06 июня 2023
Ответ дляAlianna88
Як припре то і ви скрізь підете.
Я говорю так именно потому, что припирало. В своё время тоже ходила. Но это не работает. Это самообман. Гораздо эффективнее растить внутренний стержень, ибо кроме нас самих нам никто помочь не может.
Пишна молодиця• 06 июня 2023
Почитайте ,,психологию удачи’ :)