Стопясят раз обсуждала• 06 июня 2023
Не везёт. Как с этим бороться? Что делать?
В церкве была- не помогло. Вот правда не везёт( и не от меня зависят факторы
Обнимашкина• 06 июня 2023
Не везет, потому что в церковь ходите, то есть перекладываете ответственность.
Пес Патрон• 06 июня 2023
Ходіть в церкву, автор, якщо вам це допомагає. Що робити з невезінням?
Для мене особисто- треба зробити аналіз і висновки. Невезіння це тільки негативний досвід. Усвідомили що робите не так і робота над помилками. А ще філософське ставлення іноді допмагає, сталось як сталось, значить так має бути. Випадковість- не випадкова.
Пес Патрон• 06 июня 2023
Ответ дляОбнимашкина
Не за всі подіїї ми відповідальні у цьому житті. І те що від нас не залежить можна довірити Богу.
Королева спама• 06 июня 2023
Знаєте скільки разів відомим людям «не щастило», але вони підіймалися і йшли
А спортсмени ? На шпагат не відразу сядеш , на лижах з трампліна не відразу пришлеш
Навіть навчитися читати і писати відразу не виходить;)
Просто треба мати терпіння і наполегливість
Іще таке питання без агресії -а чому має щастить?;) Можливо ви та, яка має своїм лобом все пробити
Звожу з розуму• 06 июня 2023
Автор, церква для того, щоб з гріхами боротися і з Богом спілкуватися, а не щоб щастило. Почитайте про життя Ісуса Христа, думаєте, дуже щастило?
Кусман Сиру• 06 июня 2023
В чому конкретно вам не щастить? В мене якщо щось не виходить, роблю декілька разів, на 100 раз виходить. Все залежить від нас.
Альдебаран• 06 июня 2023
И мне не везёт, предстояло долгое лечение, а я залетела, подвела контрацепция. Что делать, не знаю (
Обнимашкина• 06 июня 2023
Ответ дляAlianna88
Так може казати тільки той, кого життя ще не приперло.
Як припре то і ви скрізь підете.
Я говорю так именно потому, что припирало. В своё время тоже ходила. Но это не работает. Это самообман. Гораздо эффективнее растить внутренний стержень, ибо кроме нас самих нам никто помочь не может.