ФФФФристайла• 06 июня 2023

Порадьте будь ласка гінеколога онлайн, потрібна ще одна думка

Порадьте будь ласка професійного лікаря, потрібна ще одна думка, чи треба робити аборт у моїй ситуації 🙏
автор ФФФФристайла • 06 июня 2023
Живу у маленькому містечку, тут не великий вибір лікарів, хочу ще проконсультуватися перед цим кроком
автор ФФФФристайла • 06 июня 2023
Одразу скажу, що по показанням
заварний look• 06 июня 2023
В хелси. Там фильтр, можно выбрать онлайн
автор ФФФФристайла • 06 июня 2023
Ответ длязаварний look
Там не покаже, що професійний лікар, нажаль різні бувають, вже бачила(
Стрекоза любви• 06 июня 2023
Вам точно гінеколог потрібен? Можливо, якщо є вади у плоду, то краще генетик? Вибачте, якщо образила.
автор ФФФФристайла • 06 июня 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Дякую, напевне краще і справді генетик
осень харашо• 06 июня 2023
Ответ дляФФФФристайла
Это вы юнидокс принимали? Если да, то надо делать, риск очень велик, по данным экспериментов на животных в половине случаев потомство имело нарушение развития, к сожалению.По теме- онлайн никто профессиональный вас не проконсультирует. Пс гинеколог
осень харашо• 06 июня 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Нет, генетик тут ни при чем
Стрекоза любви• 06 июня 2023
Ответ дляосень харашо
Нет, генетик тут ни при чем
А як ви знаєте?
осень харашо• 06 июня 2023
Ответ дляСтрекоза любви
А як ви знаєте?
Врач
Стрекоза любви• 06 июня 2023
Ответ дляосень харашо
Врач
Тобто ви знаєте якісь додаткові моменти історії автора?
осень харашо• 06 июня 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Автор беременна, вы просто не понимаете, чем занимается генетик, ей сейчас он ничем не поможет
Стрекоза любви• 06 июня 2023
Ответ дляосень харашо
Зрозуміла, якщо ви лікар сперечатися не буду відносно генетика. Повторюсь ще раз, я історії не знаю. Але наприклад, якщо автор робила скринінг першого триместру і дослідження показало високі ризики, то чому генетик не може коментувати результати?
осень харашо• 06 июня 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Потому что это не его проблематика
Стрекоза любви• 06 июня 2023
Ответ дляосень харашо
Потому что это не его проблематика
Дивно. В одному з найкращих центрів репродуктивної медицини в Україні результати скринінгу аналізував і коментував мені, як пацієнту, саме лікар генетик.
осень харашо• 06 июня 2023
Ответ дляСтрекоза любви
И что полезного вам дала эта консультация, на что не смог вам ваш гинеколог ответить?? Вы поймите, очень много сейчас разводняка в медицине