Телефон Рубика• 06 июня 2023

Курси англійської безкоштовно

Наразі перебуваю за кордоном й найшла непогану можливість безкоштовного (чи майже безкоштовного) навчання. Хочу поділитися з дівчатами, хто вивчає мову, тому що гадаю, що такая можливість є багато де.
Коли людина - native - speaker з англомовної країни хоче поїхати до іншої країни й працювати як вчитель англійської мови, він має отримати певний сертифікат. Багато мовних шкіл пропонують курси саме для майбутніх вчителів, які хочуть отримати такий сертифікат (TEFL - Teaching English as Foreign Language). Й для навчання вчителів їм потрібні так би мовити "фейкові студенти". Зазвичай взяти участь в такому навчанні і якості студента коштує 800-1000 грн за три тижні (3.5 години в день 4 дні на тиждень), але часто в них не вистачає студентів й ці курси виставляють зовсімбезкоштовні пропозиції (я зараз навчаюся безкоштовно).
Які в цьому плюси? Я маю структуровані інтенсивні заняття з англійської мови з носіями без жодних вкладень, й це не благодійність, тобто курси якісні й не онлайн. Є поділена рівні
Як їх знайти? Задати "TEFL Courses" й країну /місто, де ви хочете навчатися. Потім зв´язатися з ними й запитати, чи не потрібні їм студенти. Особисто я такі пропозиції знаходила у Facebook у групах для експатів з різних країн.
Доставучая• 06 июня 2023
Интересно, спасибо!
Ума Палата• 06 июня 2023
я о таком еще не слышала. спасибо
И_В_офигительных_штанах• 06 июня 2023
Зараз у grade в Україні такий саме курс є. Але online
kaaatrin• 06 июня 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
А де саме? Я не знайшла на сайті
Сама собі лікар• 06 июня 2023
А є такі курси онлайн?
И_В_офигительных_штанах• 06 июня 2023
Ответ дляkaaatrin
А де саме? Я не знайшла на сайті
Є в новинах, старт був 1 червня, вільні місця були на pre intermediate. Напишіть їм в інста чи зателефонуйте.
Можливо ще можна приєднатись
АдеКВАтная• 06 июня 2023
Ответ дляkaaatrin
А де саме? Я не знайшла на сайті
я теж не знайшла
Встидаюся запитать• 06 июня 2023
А Ви якій країні ці курси знайшли?
автор Телефон Рубика • 06 июня 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
А Ви якій країні ці курси знайшли?
В Чехії. Але вони є якщо не у всіх, то у багатьох країнах.
автор Телефон Рубика • 06 июня 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Так, це трохи інший курс - навчають вчителів навчати англійської онлайн. Але для студентів, які не мають можливості або бажання ходити кудись оффлайн, це чудова можливість
И_В_офигительных_штанах• 06 июня 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Сьогодні шукала ще у British council було запрошення на оффлайн курси.
Цікаво де ще є.