Знайомий стверджує, що ми друзі, але симпатія до мене є. Що вся причина в ньому, що він звик бути один, і йому важко перелаштовуватися. Мав стосунки, і не одні, але не з ким не склалося. Спілкуємося вже довго. Вчора була відверта розмова. Із моєї сторони, я сказала, що теж є симпатія. Але він каже, що можливо щось і буде, але чи з цього щось вийде. І постійно наголошує, що він "дуже впертий" Домовилися на каву сходити в неділю. Чи варто дружити? Чи краще розірвати відносини?
Пьяная вишня• 06 июня 2023
Автор, я вас пам´ятаю. Ви не молоді, пройшов вже час, а ви задаєте те саме питання.
Відморожена• 06 июня 2023
Зачем связываться с проблемным мужиком? С ним трудно - да на кой это надо, под чьи-то трудности прогибаться?
Оля, Вам не с кем кофе попить?
Ответ дляВідморожена
Оля, Вам не с кем кофе попить?
Є, отже я правильно для себе все вирішила, закінчую ці відносини, які нікому не потрібні.
ПесиКот• 06 июня 2023
Шлите его.. подальше не тратьте своё время и нервы. Куда уж там, бриллиант не знает куда себя пристроить
Летала_НаМетле• 06 июня 2023
Мне кажется, если хотят друг друга сексятся, кто уже взрослый. Симпатия..ну это для школьников
Смажена полуничка• 06 июня 2023
В зависимости, что вы от него хотите.
Постель + отношения - тогда не вариант
Потрепаться за кофе иногда - ну может быть
Постель + отношения - тогда не вариант
Зажуженная Жужжа• 06 июня 2023
Я бы не говорила при таких вводных про свою симпатию...отмазки это все про не хочет быть с кем-то. Просто не встретил свою женщину.
Горлаю зрання• 06 июня 2023
Фигня какая-то. Может и есть симпатия, может и нет... Может, хочет, а может и нет... Если человек нравится, то всё тут понятно, а этот будет танцы с бубном устраивать.
когдадеЦкие• 07 июня 2023
Ой ні, це вічні самотні вовки, ну їх в одне місце. Він між рядків говорить лише про секс по дружбі, на стосунки не здатен.