Мне без сахара• 06 июня 2023

Чоловік жадний.

Не виходьте дівчатка за жадних. Це нестерпно.Вчора був скандал, що нічого дитині ніколи не приносить. Дитина від нього особисто ні цукерки, нічого не бачила. Приніс полуницю.Краще б не приносив... Знайшов саму дешеву і дрібну. Я питаю, а твоя дитина не заслуговує на найкращу клубніку? Чому саму поганющу купив. Дівчата, сил нема.
Фрекен бок• 06 июня 2023
А що з дрібною не так?
Володарка мрій• 06 июня 2023
То точно не земляника?
Сірничок• 06 июня 2023
Згодна, жадібний чоловік то взагалі погано.
Асталависта бэйби• 06 июня 2023
Ну купите сами,в чем проблема
Ju_Lie• 06 июня 2023
Може хотів як краще , а вийшло … ну типу біля метро купив по дорозі і там і вибору іншого не було ? А взагалі мені здається чоловікам треба частіше говорити , що і коли треба купити … така Лайф !:) і зо він Вам відповів ?
Пушап Мі мі• 06 июня 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Ну купите сами,в чем проблема
Читали внимательно?
Показушница• 06 июня 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Ну купите сами,в чем проблема
Деняк же нет. Ребенок не садиковский
Асталависта бэйби• 06 июня 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Читали внимательно?
Читала. А вы? Или думаете когда она за него замуж выходила он в щедрого играл?
Пушап Мі мі• 06 июня 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
У меня такой как вы описали…
И что теперь?
Клин_Кляйн• 06 июня 2023
Полуниця хоч солодка була? Бо стикаюсь з тим, що мілка- солодка, а та, як на картинці, то і смак пластиковий(
Показушница• 06 июня 2023
Автор, а расскажите, как он за Вами ухаживал? Цветы, бриллианты, рестораны, путешествия?
Асталависта бэйби• 06 июня 2023
Ответ дляПушап Мі мі
У меня такой как вы описали…
И что теперь?
Ничего. Вам же с ним жить
Пушап Мі мі• 06 июня 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Ничего. Вам же с ним жить
Нет. Уже не живу.
Но до свадьбы и после - два разных человека.
Асталависта бэйби• 06 июня 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Нет. Уже не живу.
С трудом верится. Жлоб был щедрым до свадьбы, это нонсенс.
Пушап Мі мі• 06 июня 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Так он и сейчас для всех окружающих щедрый. Но не для семьи.
дамаБезСобачки• 06 июня 2023
Всегда обходила стороной жадных и врунов.
Асталависта бэйби• 06 июня 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Значит просто семья ему не важна. И дело не в жадности
автор Мне без сахара • 06 июня 2023
Ответ дляJu_Lie
У нас нема метро. Ходив на базар. Каже, що по 100 дуже класна. А я знайшов по 60. І приніс мусор. Я не розумію. Мені хочеться, щоб у моєї дитини все було найкраще, а йому щоб подешевше. З грошима проблем нема, якщо що.
Роздратована шкіра• 06 июня 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
В мене так було. Чоловік до народження доньки був ще той жлоб, після - все для мене, зараз - все для доні. Ми розлучились (свої причини), але він і зараз мені допомагає, якщо треба, а для доні взагалі нічого не жаліє.
Иванка Бур• 06 июня 2023
Ответ дляМне без сахара
Значить в слідуючий раз кажете, якщо принесеш непотріб, буде в тебе на голові.
Пушап Мі мі• 06 июня 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Ну хоть один миф развеяла и то хорошо.
автор Мне без сахара • 06 июня 2023
Ответ дляПоказушница
Якщо я вам це розкажу, ви не повірите. Я зі складної сім´ї, недолюблена, вічно непотрібна дитина. Сказав лагідне слово, я розцвіла і на жлобство не звертала уваги. Можете мене осуджувати, але це правда. Молода, зелена, нікому не потрібна.
Lydmila408• 06 июня 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Нет. Уже не живу.
Мусульманин?
У них , как невеста,то с неба звезду..как в сказке восточной.
А после свадьбы ’твое место на кухне,женщина’
Невловимий Джо• 06 июня 2023
Ответ дляLydmila408
Мусульманин?
красавчики, ставят баб на место
Kot_v_meshke• 06 июня 2023
Ответ дляМне без сахара
Ну то як з грошима нема проблем, купить собі і дитині таку полуницю, яку схочете. А цю блендером з цукром перебийте і так зʼїжте.
В чому проблема? Не всі чоловіки вміють обирати нормальні продукти, в мене чоловік як не купить черешню, то постійно половина гнила вже), і не дешево бере, чи то продавці таку підсовують, хз.
Пушап Мі мі• 06 июня 2023
Ответ дляLydmila408
Мусульманин?
Нет. Наш.
Ju_Lie• 06 июня 2023
Ответ дляМне без сахара
Як раз хотіла запитати а яке в нього то дитинство було ? В мене колись давно були відносини схожі до Вашої їсторіі , то я Вас розумію … але з’ясувалось , що то звичка економії з дитинства , хоча заробляв теж пристойно . І ми з ним часто відверто розмовляти почали … і типу він зрозумів , що економія - то не погано , але не на всьому … правда ми все одно розійшлись 😂 і достався комусь вже , сподіваюсь , щедрий !))) розійшлись не по цій причині , але це теж дуже вплинуло на відносини звісно і від такого «осадочка» було відійти дуже складно
Ксерокопия ночи• 06 июня 2023
Ответ дляМне без сахара
Може тому і нема з грошима проблем, що він ощадливий?)
Хочу наколоти губи• 06 июня 2023
Ответ дляМне без сахара
То підіть і купіть, у чому проблема?
Стебель березы• 06 июня 2023
Ответ дляМне без сахара
Может, он ребенка просто не любит?
У меня был очень щедрый муж, на подарки и вообще. А ребенку никогда ничего не купит, не подумает об этом даже и отношение прохладное.