Я инженер, меряю от 1• 06 июня 2023

Куди звернутися, щоб компенсували кошти за товар.

Підкажіть будь ласка куди звернутися продала товар через олх доставку Укрпоштою.Сьогодні клієнтка написала, що товар зіпсований .Я була у шоці.Підкажіть куди звернутися фото мені прислали .
Щедрик ведрик• 06 июня 2023
Тобто ви відправили нормальний, а приїхав зіпсований? Чи вона забрала, а потім написала, що зіпсований?

Мао_Мяо• 06 июня 2023
якщо його зіпсувала укрпошта - то до укрпошти
Невгамовна• 06 июня 2023
Претензия укрпоште. Но там придется нервы помотать, у них они никогда не виноваты) У меня вскрытая посылка пришла,я заглянула 3 ед не хватает, они сразу на мороз упали и сказали,что они ничего не открывали,то не они)
Ніколи не збрешу• 06 июня 2023
Від чого товар зіпсувався?
автор Я инженер, меряю от 1 • 06 июня 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
Так поки доїхав пакунок порвався ,під вагою інших посилок зіпсувався ,прорізав пакунок
Ответ дляНевгамовна
Жесть
Ніколи не збрешу• 06 июня 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Може ви недобре запакували? Я коли пакую, розумію, що посилка буде в мішку з іншими посилками трястися. Покупець забрав товар чи відмовилася?
Щедрик ведрик• 06 июня 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
До Укрпошти претензії. Покупець відмовилась і посилка назад їде?
Ответ дляЩедрик ведрик
Так

Невгамовна• 06 июня 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Так
Автор еще не знаю как на укрпоште, а на новой почте давят на то что если упаковка не их фирменная,то сами виноваты надо хорошо паковать.
Мао_Мяо• 06 июня 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
а що ви відправляли і як запакували?
Ответ дляНіколи не збрешу
Добре запокувала і в пупирку .Завжди так роблю і вперше така лажа
Конотопська відьма• 06 июня 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
1) прийміть як урок, не марнуйте час, нерви, здоровя своє,,, за пару грн
ну якщо Ви додумались висилати УП шось дорожче за 100грн - то вам ніхто НЕ винен!
щодня по 10 тем тут строчать про уп,,, до людей не доходить, як зазомбовані, чи ’пороблено’ як кажуть в народі,,,

по темі: можете спробувати, але 1000% вам ніхто нічого НЕ компенсує. ,, за втрачену посилку - так, за пошкоджену - ні ,, будуть мозг виносити до упору + скажуть що там так і було! (відеофіксація там є ??? - ось відповідь)
Щедрик ведрик• 06 июня 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Так
Напишіть в олх і запитайте які ваші кроки мають бути. Яку заяву вам потрібно написати і так далі. Бо Укрпошта точно морозитись буде
Ответ дляНевгамовна
В мене пакування було придбане на пошті
Ніколи не збрешу• 06 июня 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Тоді співчуваю.
А куди саме зі скаргою на горячу лінію?
Ответ дляЩедрик ведрик
А номера олх гарячої лінії не підкажете
Щедрик ведрик• 06 июня 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
А номера олх гарячої лінії не підкажете
https://help.olx.ua/olxuahelp/s/article/переваги-o...

ГороховаЯ• 06 июня 2023
Ответ дляНевгамовна
У меня сгорела 😂 ну написать можно заявление.... Мне ответили до двух месяцев ждать.
ГороховаЯ• 06 июня 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
А куди саме зі скаргою на горячу лінію?
Рекомендуємо відправнику заповнити заяву на компенсацію онлайн https://www.ukrposhta.ua/ua/rozshuk-vrpv
Ответ дляКонотопська відьма

Ну вибачте я не вина що в мене таке трапилось.Я дуже рідко користуюсь цим додатком не в курсі ,які тут з УП інтриги чи як воно там кажуть
Свята• 06 июня 2023
Плохо упаковали. Вряд ли вам компенсируют
in4• 07 июня 2023
Ответ дляКонотопська відьма

Мені компенсували, але їм я нервів помотала)))
автор Я инженер, меряю от 1 • 07 июня 2023
Ответ дляin4
Поділіться опитом
in4• 07 июня 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Поділіться опитом
Коли вернеться відправлення - скласти акт про пошкодження.
Фото пошкодження.
Фото з чату, що прийшло до отримувача пошкодженим.
Посилку не забирати!
Заповнюєте заяву на компенсацію, тут десь було посилання.
Надсилаєте заяву, фото акту, фото пошкодження, фото чеку про відправку(або скрін з кабінету олх, якщо немає).
Чекаєте 30 днів, і якщо невідомо, то кожен тиждень на гарячій лінії складаєте заяву на заяву.
Конотопська відьма• 07 июня 2023
Ответ дляin4
Фото пошкодження.
Посилку не забирати!
І от чесно, той весь цирк вартував того???
Якщо хтось не працює, сидить вдома, нічим зайнятись,,, то ще зрозуміло в такому варіанті.
in4• 07 июня 2023
Так, вартував 500грн. Я в декреті, то на прогулянці набрати номер і поспілкуватися 5 хв неважко.
Ответ дляin4
Дякую Вам за допомогу