Безпринципова• 07 июня 2023

Про Подоляка і його брата

Тему знесуть. Таке питання тільки під анонімом написати. Вчора почула від знайомого, що Подоляк має рідного брата підполковника в раші, і що через Подоляка здали Залужного. Почитала за Подоляка - тісно з ригами працював свого часу. Що думаєте?
ЖивунаБагамах• 07 июня 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Я все объяснила, но вы требуете от меня ответа на вопрос что должен был делать Порошенко. Странно его задавать и ждать ответа. Я должна за минуту разработать план его действий? Или как? Он должен был выполнять ответственно выполнять свою работу в соответствии с законом. Это очевидно.
Так ви праві, ви попередньо висловились, ви не експерт в цій сфері « кухарка не може бути президентом» і у вас недостатньо часу для аналізу і відсутні професійні навики для об‘єктивної думки. Це лише ваша суб‘єктивна лумка, маєте на неї право.

Птица Говоруша• 07 июня 2023
Ответ для100%
Удалено администрацией...
Я выехала и меня здесь нет ощущения постоянного ’обмана’. У нас в стране все время было все хуже и хуже, вот вам условия, затягивайте пояса, а тут если меняется ситуация, то имеются поддерживающие действия государства. И результат этих действий ощутим для людей.
100%• 07 июня 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Я вас не спрашивала, я спрашивала автора того поста!
Я шалунья• 07 июня 2023
Ответ длямиссАрфография
Пішли ви подальше з зеленим болотом
Ваш Порох краще було б?
Давно би здав країну
до 2019 не сдал же, а вот зелень как раз сделала все возможное чтоб убили как можно больше людей
Закусенец• 07 июня 2023
Иак само як і Єрмак, Подоляк, Данілов- це шобла зрадників. Тому і казали що Киів візьмуть за 3 дні. Навіть Аретович це не просто так одного разу ляпнув.
Птица Говоруша• 07 июня 2023
История с Подоляком это вообще издевательство. Это насмешка над СБУ, которая допустила к работе этого человека, насмешка над всеми нами что мы все это допускаем.
Самоучка• 07 июня 2023
Ответ длямиссАрфография
Саме так!

І ще, мадами шановні, гнати на Президента держави ( яким би він не був) під час війни - це дно.
Тавишо! А між 2014 і 2019 роками ви теж таке казали?
Uebersetzerin• 07 июня 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
Не повинен. Від коли командувач військовими діями відповідає за стихійне лихо, екологічну катастрофу
Це не просто стихійне лихо, а лихо, спричинене військовими діями, тому військові безпосередньо пов´язані із цим.

Тому і дивно, що реакції нуль.
Зоряний Шлях• 07 июня 2023
Ответ дляТворог для розжига
З ним все прекрасно на злобу вам
Вчора приймав участь у засіданні РНБ
От і добре.
Тільки хамство залиште для чоловіка свого.

Закусенец• 07 июня 2023
Ответ дляНервогенератор
Але саме цей шоумен отримує ресурси на війну. Порох отримував лише глубокую обеспокоенность.
при Пороху не було повномаштабної, це по-першу, по-друге- Зеля дійсно хотяв здати за 3 дні, но Штати цього не дали зробити, втрутились дорослі дяді.
Я-ваш шанс• 07 июня 2023
Ответ дляЗакусенец
Я б сказала, що не штати, а наші люди, згадайте суми, Чернігів, орків там зупинила не зброя штатів, а наші герої, уявіть, щоб б було, якби вони це не зробили.
Зоряний Шлях• 07 июня 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Якщо ви маєте факти його дій НЕ відповідно до закону, то чому ви ще не прокуратурі. Визнаєте що укриття злочину також є відповідальність?
ТрамвайGirl• 07 июня 2023
Автор, скільки грошей платять за такі теми?
Закусенец• 07 июня 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Удалено администрацией...
до чого тут магащини Рошен? Рошен був і до 2014 року.
Зелекнський свої дебільні серіали пропдовжує крутити у рашці. Нічого? Бубочці можна?
Зелене бидло краде на цій війні, краде у дітей, які збирють кошти на військових. Вони відпочивають по декілька разів на рік. А ми пахуємо за три копійки. Це досягнення зеленої шобли, ненавиджі їх. Сцяною ганчіркою гнати
Зоряний Шлях• 07 июня 2023
Ответ дляUebersetzerin

Тому і дивно, що реакції нуль.
Он вище кажуть в рнбо вчора засідав . Чи треба булойому особисто в вам прийти розказати шо і як
ТрамвайGirl• 07 июня 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
В тому й біда, що не смішно. Порошенко не при владі вже чотири роки, але досі винен у всьому, що відбувається. Люди охоче дозволяють дурити себе пропагандою зелені і навіть не здатні толком пояснити свої висловлювання.
А тому то й біда , що за свої злочини порох на волі.(.
Закусенец• 07 июня 2023
Ответ дляТрамвайGirl
а я кі, наче справи відкривали проти нього, но нічого не знайшли. Що саме він зробив?
Зоряний Шлях• 07 июня 2023
Ответ дляЗакусенец
І як саме штати втрутилися і перших 3 дні? Може зброєю нас завалили? Весь світ на наспоставив вже хрест, співчували зеленському, бо його скоріш за все стратили б якби ,,за три дні,,
ТрамвайGirl• 07 июня 2023
Ответ дляЗакусенец
Та ну....наш суд самий гуманний суд в мирі....з таким баблом як у пороха не садять за злочини((((.

На пів ставки• 07 июня 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Давно його не було, дійсно.
Недавно був, буквально тиждень тому. А потім ще раз показали, коли москалі завили, що в нього рука не рухається
Да будет так• 07 июня 2023
Мене турбує те, що пів офісу президента, головні державні особи, такі як Татаров та Єрмак, всі з під рашки і рашкою фінсуються досі. Американці це чітко доводять своїми розслідуваннями, та в телемарафоні цього чомусь не показують.
Астановитесь• 07 июня 2023
У брата Подоляка такая дата рождения,как у меня.+- разница 1 день.
Зоряний Шлях• 07 июня 2023
Ответ дляТрамвайGirl
Юльку ж засадили
Астановитесь• 07 июня 2023
Город почти Хохма.
Язвочка• 07 июня 2023
Ответ дляДа будет так
Телефонуйте в поліцію, хай відкривають кримінальне провадження за фактом держзради
Головний кошак• 07 июня 2023
Ответ дляЗакусенец
.Ви геть подуріли? Штати взагалі мовчали,весь світ мовчав поки ми не почали гнати тих орків
Венздей Адамс• 07 июня 2023
Ответ длямиссАрфография
Ви задовбали своїми штампами про шоумена
Рейган теж нет Гарвард закінчував
Ну Рейган и не Линкольн
На пів ставки• 07 июня 2023
Ответ длямиссАрфография
Рейган теж нет Гарвард закінчував
Почитайте біографію Рейгана, він не просто шоумен був.
Да будет так• 07 июня 2023
Ответ дляЯзвочка
Думаєте? Ну, спробую.
Венздей Адамс• 07 июня 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Надеюсь задолго до войны выехали?