Безпринципова• 07 июня 2023
Про Подоляка і його брата
Тему знесуть. Таке питання тільки під анонімом написати. Вчора почула від знайомого, що Подоляк має рідного брата підполковника в раші, і що через Подоляка здали Залужного. Почитала за Подоляка - тісно з ригами працював свого часу. Що думаєте?
вентиляторная• 07 июня 2023
Ответ дляБезпринципова
Мені здавалось, що після вчорашньої трагедії, якщо все норм з ним, то він повинен був вийти в ефір
Та що ж всі вважають, що їм Залужний щось винен?!
Він свою роботу робить, йому ніколи обличчям по ефірах світити, щоб кожну нервову заспокоїти.
Єдина Країна• 07 июня 2023
Ответ дляТрамвайGirl
Автор, скільки грошей платять за такі теми?
А такі теми створювати без грошей не можна? То що скажете з приводу наведених фактів? Це нормальне явище у цій ситуації з Подоляком?
Мозговая пилочка• 07 июня 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Ви не в курсі, що поки він президент, це неможливо?
та заколебали вечных мудаков выбирать. ну не допустят нормального человека к власти! янык не нравился, порох плохой, зеля вообще атас. и чем дальше тем хуже. глядя на это все в который раз убеждаюсь, что при яныке были золотые времена. очень жаль что его свергли. так бы и Крым наш был, и украинский язык в школах, универах, документах всегда был, и войны бы не было, и парни целые были. а так в Европу захотелось, и так стыдно, что Европа нас за бомжей считает, ни в ес ни в нато не берет. такое чувство что просто пользуется нами. попользуется и выбросит
Сарафанное радио• 07 июня 2023
Хз чому... Але мені чомусь подобається Подоляк
Я за Зе не голосувала і взагалі за Пороха завжди - як що шо
Просто так склалось, що в мене також родичі на рашці. Двоюрідний брат, сестра. Вважають, що пуйло мудрий... Сука.
Я не спілкуюсь з ними. Доначу ЗСУ. Таке життя.. Що тепер поробиш?
Ответ длямиссАрфография
Удалено администрацией...
Південь розмінований за тиждень до війни вам про шанси розкаже, Маріуполь і Азов і Марченко якого вивели перед війною з Маріуполя і відкрили кримінальну справу, Кривонос який Київ врятував, а на нього за це теж справу відкрили. Олешки і весь лівий берег Херсонщини який здали ваші ’’шанси’’ в перші години війни, цей список безкінечний нажаль.
Леопардові панчохи• 07 июня 2023
Ответ дляБезпринципова
Як ви вчились в школі, тільки чесно?
Єдина Країна• 07 июня 2023
Ответ дляМозговая пилочка
Це повний @@@@
Багиня• 07 июня 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Звісно, тему знесуть.Я вже написала скаргу.У вас політична тема під анонімом в розділі неопознанное. Про інше навіть писати не буду.Великий ви наш воєнний аналітик
А це якось спростоаує те, що у нього брат рашист?
Самоучка• 07 июня 2023
Ответ дляТрамвайGirl
Автор, а чого під анонімом?. Що тролі бояться?)
Тобто вам подобається, що у Подоляка брат - фсбшник?
Самоучка• 07 июня 2023
Ответ дляЯкаКраля
У нас война второй год, если вы не заметили.
И да, головы летят там где надо. А то при порохе пустили корни возле кормушек
Взагалі-то то війна у нас йде вже 9й рік
Багиня• 07 июня 2023
Ответ дляМозговая пилочка
Все было бы, конечно , мы были бы колонией рашки, не фантазируйте.
Багиня• 07 июня 2023
Ответ дляТрамвайGirl
До чого це питання?
Голубая фишка• 07 июня 2023
Ответ дляБезпринципова
Чтоооо?
Рашисты продолжают раздувать, что с Залужным что-то, после того, как он снял видео и появился на ставке с Зеленским??
Я думала , это всё в прошлом.
Неужели упоротые не сдаются?
Я думала , это всё в прошлом.
Неужели упоротые не сдаются?
ЯкаКраля• 07 июня 2023
Ответ дляБагиня
За що?
За то, что тема под анонимом, за то, что зраду разводит. Людей дистабилизирует, настраивает против действующего президента.
Само_достаточная• 07 июня 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Бо не треба було в зелене болото затягуватися в 2019
Треба було зразу москалям здатися, як кримчани?
Пи Пи Пилюля• 07 июня 2023
Что за бред? Жив-здоров Залужный и выходил в эфир. сукабеева с соловьевым разгоняли фейки, потом сами же говорили, что да, жив, но ’очень болен’
Тему бы удалила на месте админов
Ищу-брожу• 07 июня 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Діючому теж нічого не заважає розвивати свій бізнес, навіть під час війни всі його шоу не припинялися . Але це ж немає відношення до того, що він домовився в омані.
А про що домовився в Омані ? Ви були поряд з ним ?
Багиня• 07 июня 2023
Ответ дляЯкаКраля
Тема не про зе. Доведіть, що то не правда, бо інакше за брехню вашу бан буде вам
Самоучка• 07 июня 2023
Ответ для100pudov
Честно,задовбали вже своїм Порошенком
Тема про Подоляка. При чому тут Порошенко? Вам пороблено, що ви його скрізь бачите?
вентиляторная• 07 июня 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Удалено администрацией...
Я не полюбляю Порошенка, но от коли починають казати за Рошен, виникають питання. Що він повинен був зробити? Продати за копійки? Зупинити виробництво?
Голубая фишка• 07 июня 2023
Ответ дляСамоучка
Мой двоюродный брат - майор элитного воинского подразделения в Калининграде.
Может, это брат в интересах Украины шпионит или варианта, когда мы не жертвы, невозможно представить?
100pudov• 07 июня 2023
Ответ дляСамоучка
Так я не бачу,а ось жінки гризуться вже три сторінки,неможливо читати тему
вентиляторная• 07 июня 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
В 14 було вторгнення, вы не помітили? Після чого була здача території без бою ( Крим) , підписання невигідних, по тупому складених угод.
Крим був зданий до Порошенка.
А я нівроку• 07 июня 2023
Ответ длямиссАрфография
Ви задовбали своїми штампами про шоумена
Рейган теж нет Гарвард закінчував
Ви теж задовбали своїм штампом про Рейгана. Ви для початку поцікавтись, що це за людина, яка в нього була політична кар´єра до того , як він став президентом.
Добра, коли сита!• 07 июня 2023
Ответ дляТрамвайGirl
За гроші лише подолякоботи вибілюють про@би влади і накидають лайна на тих, хто якось може затьмарити сонцесяйного і його зелену шоблу.
Фея_3уровень• 07 июня 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
Рос-укр війна була неминуча, лише питання часу.
Нажаль...
ЯкаКраля• 07 июня 2023
Ответ дляБагиня
Не смешите меня баном. Коменты почитайте