Безпринципова• 07 июня 2023

Про Подоляка і його брата

Тему знесуть. Таке питання тільки під анонімом написати. Вчора почула від знайомого, що Подоляк має рідного брата підполковника в раші, і що через Подоляка здали Залужного. Почитала за Подоляка - тісно з ригами працював свого часу. Що думаєте?
ТрамвайGirl• 07 июня 2023
Автор, а чого під анонімом?. Що тролі бояться?)

Птица Говоруша• 07 июня 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Я б сказала, що не штати, а наші люди, згадайте суми, Чернігів, орків там зупинила не зброя штатів, а наші герої, уявіть, щоб б було, якби вони це не зробили.
То что мы удержались вопреки держимордам, это исключительно заслуга украинского народа. Каждая мама, купившая сыну на фронт бронежилет и каску, каждый мужчина, который записался в ТРО, все кто помогал чем мог, донатил, поддерживал наших военных, все это наши действия.
Стріляний птах• 07 июня 2023
Ответ дляДа будет так
Мене турбує те, що пів офісу президента, головні державні особи, такі як Татаров та Єрмак, всі з під рашки і рашкою фінсуються досі. Американці це чітко доводять своїми розслідуваннями, та в телемарафоні цього чомусь не показують.
І під них допомогу американці дають, да? Ось черговий пакет буде цього місяця. На кого розраховані настільки тупі вкидання?
Птица Говоруша• 07 июня 2023
Ответ дляВенздей Адамс
Надеюсь задолго до войны выехали?
Не надейтесь, выехала в ходе войны.
Так точно!• 07 июня 2023
Ответ дляБезпринципова
Мені здавалось, що після вчорашньої трагедії, якщо все норм з ним, то він повинен був вийти в ефір
Чтобы что? Он не эколог или глава МЧС. И не Арестович, чтобы всех успокаивать. У него есть, чем заняться сейчас.
Венздей Адамс• 07 июня 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Не надейтесь, выехала в ходе войны.
А чего так? Чего терпели, мучались? Война дала путевку в жизнь? Скоро война закончится, не сильно там обживайтесь, на выход попросят. Бесят, такие грамотеи вещающие из-за границы!😡
Стріляний птах• 07 июня 2023
Ответ дляТрамвайGirl
Рило, мабуть, всім відоме показати боїться. Вже навіть із форуму щезло
Залізна тьотя• 07 июня 2023
Ответ дляНервогенератор
За руку впіймали? Чи ми на фронті як в 2014- му палками стріляємо?
А ви очі розплющте.
То й побачите руку.
І щодо фронту. Може, не варто було скорочувати/закривати виробництво Ольхи і інших установок? Може, не треба було міни знищувати? Зелень приказав, між іншим. То тоді може й по світу менше клянчити довелося б?
Про призначених зе зрадників згадувати будемо?
nattyla• 07 июня 2023
і я таке читала

ЯкаКраля• 07 июня 2023
Ответ дляДа будет так
За то 5 канал бутусова 24/7 зраду несёт, догадываюсь кто за это платит.
А бутусов и вашим и нашим за 3 копейки спляшем
Я-ваш шанс• 07 июня 2023
Ответ дляТрамвайGirl
А тому то й біда , що за свої злочини порох на волі.(.
Якщо є злочини, чому ж він на волі? Як діючий це допускає?
ЯкаКраля• 07 июня 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Потому, что занят, война в стране. Вы видите, что ездит, мир на уши поднимает, чтоб нас защитить
Я-ваш шанс• 07 июня 2023
Ответ дляТрамвайGirl
Та ну....наш суд самий гуманний суд в мирі....з таким баблом як у пороха не садять за злочини((((.
А як де боротьба з корупцією, що нам діючий обіцяв? За 4 роки не зміг побороти?
Распутница• 07 июня 2023
Ответ дляБезпринципова
До чого тут Залужний? Він - не повинен.

А ви дійсно розводите болото, чи багно.
ЯкаКраля• 07 июня 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
У нас война второй год, если вы не заметили.
И да, головы летят там где надо. А то при порохе пустили корни возле кормушек
40ка• 07 июня 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
Рос-укр війна була неминуча, лише питання часу.
В 2019 рос-укр війна йшла уже 5 років, ви про що?
Я-ваш шанс• 07 июня 2023
Ответ дляЯзвочка
Телефонуйте в поліцію, хай відкривають кримінальне провадження за фактом держзради
Ви не в курсі, що поки він президент, це неможливо?
ЯкаКраля• 07 июня 2023
Ответ дляБезпринципова
Уж он точно не должен. У него свои обязанности. Или вы за него сами, будете новый план действий составлять, как фронту действовать
Я-ваш шанс• 07 июня 2023
Ответ дляЯкаКраля
Ой, не смішіть мене, а до 22 року хто це заважав робити?

ЯкаКраля• 07 июня 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
А кто его знает, кто порошенко мешал. Наверно все устраивало.
Плету интриги• 07 июня 2023
Ответ длямиссАрфография
Пішли ви подальше з зеленим болотом
Ваш Порох краще було б?
Давно би здав країну
А чего ж не сдал, если так хотел?
Багиня• 07 июня 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Бо не треба було в зелене болото затягуватися в 2019
Мля, а нас зе зараз бомбить і вбиває?
Птица Говоруша• 07 июня 2023
Ответ дляВенздей Адамс
Какую путевку? Что это за бред? И чем это я вас бешу, своими выводами об эффективности работы системы гос управления в мире по сравнению с нашими реалиями, в которых мы жили всю жизнь, а к старости оказаться в той ситуации, в которой мы находимся сейчас?
Мозговая пилочка• 07 июня 2023
Ответ дляЯкаКраля
шутите?) вначале войны всех зрадныкив даже расстреляли (одного из пятерки делегации при задержании официально), очень много других неофициально. а тут прям все знают, но никому нет дела. вы недооцениваете наше сбу)
Багиня• 07 июня 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Для меня имеет.
Из-за того, что Порошенко занимался не пойми чем, пришли к власти слуги.
А путін не при ділах
Я такая наивная• 07 июня 2023
Ответ длямиссАрфография
А ваші речі вам в плечі

Вчи мову!
Удалено администрацией...
Язвочка• 07 июня 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
А що Ви нам пропонуєте?
Мозговая пилочка• 07 июня 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
корупція виявилась ну дуже захоплюючою справою, неможливо відірватися. і все жруть, жруть, жруть...чимбільш жруть тимбільш хочеться. як тут її побореш?
Єдина Країна• 07 июня 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Ну и к чему эта шаблонно-базарная ремарка?
До того що й ваш висер про Порошенка.
Пенсіонер• 07 июня 2023

Ще можу насипати різного.