Doglasmiss• 07 июня 2023

ПАП ТЕСТ Гінекологи є тут подивітьс я в страху

Доброго дня дівчатка , можливо є гінекологи, до лікаря в понеділок а я вся тремчу зайшла в гугл що таке LSIL і все спати на можу думки і страх мене взяли! Розшифруйте будь ласка!
Вдячна кожному ❤️
AlisaMom• 07 июня 2023
Сходите к гинекологу чего себя накручивать. По теме похоже что дисплазия
irkin• 07 июня 2023
Легкая дисплазия. Анализ на ВПЧ. Пролечите воспаление.

П.С. я не гинеколог :)
Но Вы не паникуйте. До вторника ничего не случится :)
автор Doglasmiss • 07 июня 2023
Ответ дляAlisaMom
до гінеколога у вівторок, я зараз панікую просто тремчу, чи шось дуже погане в цих аналізах чи ні(
AlisaMom• 07 июня 2023
Нужно видеть полный ваш анализ, так ничего не понятно. Есть ли у вас ВПЧ И так далее .
автор Doglasmiss • 07 июня 2023
Ответ дляAlisaMom
це рак? не хочу більше в гугл заходити і читати😭
Жули-ули• 07 июня 2023
Ответ дляDoglasmiss
Ні
Дисплпзія легка
Визвана впч
Пролікуєтесь
автор Doglasmiss • 07 июня 2023
Ответ дляЖули-ули
Ні
Дисплпзія легка
Визвана впч
Пролікуєтесь
Дякуююю❤️❤️❤️❤️я думала що помираю😭Вдячна дуже🙏🏼
Жули-ули• 07 июня 2023
На майбутнє
LSIL - плоскоклітинне інтраепітеліальне ураження низького ступеня - клітини з ознаками ураження папіломавірусом або легкої дисплазії.
AlisaMom• 07 июня 2023
Ответ дляDoglasmiss
Нет. Пока не поздно нужно срочно лечить! У меня у самой было acsuc us или что-то такое, уже год не проверялась( как начинаешь читать, ну его лучше не читать.
Жули-ули• 07 июня 2023
Ответ дляAlisaMom
Це не дисплазія
Але є підозра
Йдіть до лікаря
автор Doglasmiss • 07 июня 2023
Ответ дляЖули-ули
Це не дисплазія
Але є підозра
Йдіть до лікаря
до лікаря у вівторок, дякую
автор Doglasmiss • 07 июня 2023
Ответ дляAlisaMom
то точно😄
Жули-ули• 07 июня 2023
Ответ дляDoglasmiss
до лікаря у вівторок, дякую
Та я не вам, ви ж записані, АлісаМом, до лікаря, бо вже потрібно, для самозаспокоєння
автор Doglasmiss • 07 июня 2023
Ответ дляЖули-ули
зрозуміла) вдячна )
Жули-ули• 07 июня 2023
Доречі, автор, вам можуть запропонувати біопсію, не бійтесь, це треба аби точно дізнатись ступінь та наявність дисплазіі та це полегшить лікування.
Юлия-5c0b• 07 июня 2023
Ответ дляDoglasmiss
Це не рак, дисплазія його може викликати, може скажуть здати впл, потім якщо є дисплазія по протоколу робиться біопсія і кальпоскопії, і вже по даним біопсії говорять що робити лікувати мед препаратами чи робити конізацію, якщо буде cim 3то відправлять на консультацію онкологу і все не панікуйте, в мене пап тест одне показав а біопсія інше
Юлия-5c0b• 07 июня 2023
Не хвилюйтеся я вже все це пройшла розумію як Вам. Краще здайте на вірус папіломи людини, кольпоскопію зробіть і якщо лікар скаже то і біопсію, все лікується
автор Doglasmiss • 07 июня 2023
Ответ дляЮлия-5c0b
😳
автор Doglasmiss • 07 июня 2023
Ответ дляЮлия-5c0b
у вас зараз все добре?
Юлия-5c0b• 07 июня 2023
Ответ дляDoglasmiss
у вас зараз все добре?
Зробила конізацію але зараз лікую запалення після операції повторно здала пап тест показав ascus зробили кольпоскопію все добре, здала бак посів виявили стафілокок, але таке часто буває після оперативного втручання, знову свічки лікар назначила антибіотики
автор Doglasmiss • 07 июня 2023
Ответ дляЮлия-5c0b
Бажаю вам Здоров‘я міцного🙏🏼
Юлия-5c0b• 07 июня 2023
Дякую! Вам міцного здоров´я!
AlisaMom• 07 июня 2023
Ответ дляЖули-ули
Мне ? Ну скоро приеду домой и пойду.
gala-grabchak• 07 июня 2023
Воспаление. ничего критичного. сдайте мазок он покажет есть ли воспаление. если да пролечить и через месяц пересдать пап тест
автор Doglasmiss • 07 июня 2023
Ответ дляgala-grabchak
дякую❤️