Не зви чайна• 07 июня 2023
Порадьте виробника мебелі - потрібно облаштувати будинок
На замовлення меблі дуже дорогі.. шафа мінімум 40000 грн з віяру
Можливо є готові варіанти
Чи краще піднакопити та потрохи купували на замовлення?
Київ
Можливо є готові варіанти
Київ
Последний вагон• 07 июня 2023
Я, наоборот, все делала под заказ, потому что качественнее и дешевле, чем в эпицентре было. Но контакты не подскажу, т.к. потерялись(
Ответ дляПоследний вагон
Меблі на замовлення - це точно дорожче ніж в Епіцентрі, як мінімум удвічі. Ну і якісніше, звичайно, але якість залежить від фірми.
Последний вагон• 07 июня 2023
Ответ дляMede
Не знаю, как сейчас, но 5 лет назад было выгоднее заказать