Счастье_же_вот_оно• 07 июня 2023
У кого бувало що дочка впісялась від уколу в лікарні що робити?
АБВГДэшница• 07 июня 2023
Да, но тогда дети были ещё в памперсах.
Попросить санитарку вытереть пол и переодеть ребенка
Счастье_же_вот_оно
• 07 июня 2023
Ответ дляАноним_1857
Сыну 3, отписался от Мазка на ковид. И я его понимаю
Ну мої 4 роки
Карма хамелеона• 07 июня 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
4 роки
Больно, стресс.
Что непонятно?
Успокоить, дать вкусненькое и поскорее забыть.
Если ещё надо делать уколы, значит носить с собой сменную одежду.
Что непонятно?
Счастье_же_вот_оно
• 07 июня 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Больно, стресс.
Что непонятно?
Ага
Карма хамелеона• 07 июня 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Ага
Не поняла вас...
И как маму, в том числе...
Фокус-Покус• 07 июня 2023
Автор, діти пісяються, какаються, ригають. Те саме відбувається і з дорослими. Це нормальні фізіологічні процеси. Лікарі й не таке бачили. Як на мене, мед працівники до цього повинні бути готові. Якщо у вас є рулон серветок, можна витерти. Як ні, то вибачитися і спитати, як покликати прибиральницю (як лікар зорієнтується, то самі викличуть). Як розгубилися й заклякли, то не переживайте за калюжу. А краще в лікаря розпитайте, що це за укол, чи це нормальна реакція? Як допомогти дитині, якщо вона маленька?
Счастье_же_вот_оно
• 07 июня 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Це ви з лікарні пишете?
Та не вдома незнаю як правільно зробити за таке вона не присилася в туалет
Я питала хвилин 5 до того
Золота орда• 07 июня 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Я питала хвилин 5 до того
Вам бы к врачу. Самой. Врач по проблемам с головой.
Карма хамелеона• 07 июня 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Я питала хвилин 5 до того
Вы понимаете, что это может непроизвольное мочеиспускание от стресса, боли.
Мама, вы нормальная???
Тишком_нишком• 07 июня 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Я взагалі питала чи вкогось таке бувало і що ви робили?
Ви дивна. Що робити? Заспокоїти дитину і забути. В мене бувало від істерик могла впісятися вдома в роки 3.
Ёшки_Матрёшки• 07 июня 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Я питала хвилин 5 до того
Ви збираєтеся щось : «правильно зробити за таке»? Яке «таке»? Заспокоїти дитину, сказати, що нічого страшного не сталося. Випити разом із дитиною компотику чи соку. Нехай це буде ваша найбільша прикрість у житті.
Масяня Я• 07 июня 2023
По-моему, это тот изврашенец, который хочет подр..ть на истории про избиение ребёнка. Если не ошибаюсь, то это 4 или 5 тема. В тех темах ребёнок убегал.
Стрибну в гречку• 07 июня 2023
Я коли народила, була в дуже недоброму стані. Хотіла в туалет, дуже повільно вставала з ліжка, встала і впісялася. Лягла назад, бо навіть вийти в коридор не могла. Прийшла прибиральниця вранці і аж за серце схопилася, як побачила калюжу біля ліжка. Я вибачилася, а вона каже: фух, я думала то кров від кровотечі, зараз витру....
Счастье_же_вот_оно
• 07 июня 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
У вас поважна причина ви народили дитину
А моя просто не захотіла піти до туалету коли питала
Тишком_нишком• 07 июня 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
У дитини стрес і від перебування в лікарні, і від болючої маніпуляції. Зробіть хоч на це поблажку. Вона ж ще дитина, таке може трапитися з будь якою людиною (дитиною, дорослою) якщо їй боляче. І не справа в тому, що вона не захотіла до туалету, вона могла і не хотіти...
Всім шампаньського• 07 июня 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Нічого не робити, дитина злякалася. Це для вас укол фігня, а для неї трагедія. Якби ви були в дуже страшній ситуації, то також могли б упісятись. У мене дитина по ночам пісялась від стресу, поки причину не прибрали, то випрала постіль і все. Не лаяти ж її за це.
Редисочка• 07 июня 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Може вона тоді і не хотіла... Жах, будьте добріше до своєї дитини. Ви наче з концтабору наглядач, правильно -ге правильно, було-не було. Чи ви живете по принципу ’а що люди скажуть?’. Тоді ще гірше...
Анонимушка• 07 июня 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Сподіваюсь життя вам покаже, як можна впісятись від болю
Відчуваю, ви ще й наругали крихітку