ПадаюВреверансах• 07 июня 2023

Якщо ситуація на Запоріжській АЕС вийде з під контролю, то якій частині України

Треба виїхати.
Сквжіть будь ласка хто знає.
Особисто для себе цікавить Київська обл
Natalia505• 07 июня 2023
А хтось знає який буде напрямок вітру?
автор РойЛеля • 07 июня 2023
Тобто залежить від рози вітрів?
Prervana• 07 июня 2023
Выехать надо будет всей Евразии. Вы о чем вообще...
Natalia505• 07 июня 2023
Ответ дляРойЛеля
Тобто залежить від рози вітрів?
Не тількию Від маштабу пошкодження, оперативності ліквідації. Не приведи Господь, навіть думати не хочу.
Allemagne• 07 июня 2023
Это зависит от направления ветра. Но основная концентрация будет, конечно же, в Запорожье и близлежащих населённых пунктах.
автор РойЛеля • 07 июня 2023
Ответ дляPrervana
Я збираю інформацію, без підтексту
Natalia505• 07 июня 2023
Ответ дляРойЛеля
Я збираю інформацію, без підтексту
Нічого у вас не вийде. Все не передбачити.
LudaSHS• 07 июня 2023
Самое сложное 50 км зона
Ветер до воскресенья на запад
С воскресенья юг
proshk• 07 июня 2023
В Америку собрались выезжать? Или где думаете спастись в случае чего? И можно узнать, из-за чего эта паника? Я что-то пропустила?
NataHromadska0808• 07 июня 2023
То нам всім п..да. і Європі теж
Mila228• 07 июня 2023
Так, Київська обл. точно буде в зоні радіації. В Україні безпечними будуть лише Карпати.
завитушка• 07 июня 2023
Ответ дляРойЛеля
Я збираю інформацію, без підтексту
на жіночому форумі? ну да, ми ж тут всі фізики-ядерщики і всьо таке.
нашо взагалі про це думать, шо це дасть крім накручування себе і оточуючих
LudaSHS• 07 июня 2023
Но мне не верится .
Но больше связываю с прорывом Всу на в некоторых местах запорожской обл.

Кстати, Цутому Ямагути пережил обе атомные бомбардировки японских городов Хиросима и Нагасаки. Японец оказался в трёх километрах от эпицентра ядерного взрыва и получил сильнейшие ожоги. В панике с другими людьми он поехал на поезде домой в Нагасаки и там попал под новый ядерный удар.
автор РойЛеля • 07 июня 2023
Ответ дляproshk
Щось з Запоріжсткої рекомендація виїхати писали в іншій темі.
Я, просто схвильована до цього, стала більш мхвильованою.
Не більше
Natalia505• 07 июня 2023
Ответ дляLudaSHS
Но мне не верится .

Це той який дожив до старості і робив безліч операцій, онко?
завитушка• 07 июня 2023
Ответ дляLudaSHS
Но мне не верится .

ця історія прям вселяє оптимізм, угу)
чаревна• 07 июня 2023
А вот это читали
.
Ситуація на ЗАЕС в будь-який момент може вийти з-під контролю. Жителям Енергодара радять залишити місто або бути готовими до швидкої евакуації, — заступник мера Іван Самойдюк

Все через неналежну експлуатацію та склади боєприпасів на території, — повідомив заступник мера.

Тим, хто не може евакуюватися зараз, радять, якщо є транспорт, тримати його повністю заправленим з усіма тривожними валізами, зібраними документами, цінними речами та іншими засобами першої необхідності.
Piracanta• 07 июня 2023
Ответ дляproshk
Всё как всегда.
Іринка Українка• 07 июня 2023
Ответ дляproshk
рашисты заминировали 4-й энергоблок, читала такую инфу
LudaSHS• 07 июня 2023
Ответ дляMila228
При ветре на запад? И за 500 км?
Да ну
чаревна• 07 июня 2023
Ответ дляPrervana
Это точно
LudaSHS• 07 июня 2023
Ответ длязавитушка
ця історія прям вселяє оптимізм, угу)
Вспомнилось
Кстати в прошлом году читала интервью т объяснение почему он выжил
smillla• 07 июня 2023
Ответ дляРойЛеля
Не більше
Нет такого
Natalia505• 07 июня 2023
Ответ дляІринка Українка
Мені здається що ця інформація була вже давно.
чаревна• 07 июня 2023
Ответ дляNataHromadska0808
То нам всім п..да. і Європі теж
Интересно можно считать это будет ядерным ударом, чтоб потом и рашу снесли к х.ам собачим
KaVika29• 07 июня 2023
Ответ дляLudaSHS
При ветре на запад? И за 500 км?
Да ну
Не мешай им подымать цены на жилье )
LudaSHS• 07 июня 2023
Ответ дляІринка Українка
У них там внутри Заес как на складе военка хранится с год уже
Yuljwa• 07 июня 2023
Насколько помню карту, между Киевской и Запорожской областями 2, а то и 3 области, смотря с каких точек смотреть.
Не думаю, что киевлянам стоит паниковать.
Mila228• 07 июня 2023
Ответ дляLudaSHS
При ветре на запад? И за 500 км?
Да ну
Це ж може бути не один енергоблок, як в Чорнобилі, а чотири.
Yuljwa• 07 июня 2023
Ответ дляІринка Українка
Скользкое магатэ дало довольно адекватный отчёт по результатом проверки, там оружейный склад.