Окупанти у Криму очікують майже нульового попиту на оренду житла влітку
СЕРЕДА, 7 ЧЕРВНЯ 2023, 20:30 - ЕКОНОМІЧНА ПРАВДА.Частка окупованого РФ Криму в бронюваннях готелів і житла для відпочинку серед росіян впала до 1%.
Про це пише The Bell.
Як зазначає видання, цього літа туристів в окупованому Криму майже не буде, основні причини - "низька транспортна доступність через закриті аеропорти" та "побоювання туристів через війну".
а ще-проблеми з водою.Спад попиту на розміщення в Криму підтверджують і в сервісі бронювань "Суточно.ру": за його даними, з урахуванням подобової оренди квартир і будинків частка Криму в бронюваннях на літо становить 3%", - йдеться у статті.
Про це пише The Bell.
Александра333-0d63• 07 июня 2023
Ответ дляКлементина
Вирощують щось?
Якщо так, у них тепер будуть проблеми з водою
Хоча, вони і у нас будуть. Бо херсонщина зрошувалась завдяки водосховищу.
А ще промислові підприємства брали багато води звідти, а тепер в них можуть бути проблеми з цим
Так вирощують. Вони купили дождєвалку, коли воду перекрили і канали обміліли. Воду беруть артезіанську для поливу.
Ответ дляole4kakissa
А расскажите что означают ваши цифры и буквы?
Типа новичек, стажёр, профи, лидер?
Заканчивается на букву - надо поддерживать заданный таким ником тон; на цифру - надо спорить в теме и противоречить, вовлекая советчиц типа в дискуссию
Правильно
Типа новичек, стажёр, профи, лидер?
Правильно
Вы думаете написали что-то остроумное? Свой перечитайте , хорошо характеризует вами написаное
Businka_05• 10 июня 2023
Ответ дляОлена Oza
Если кажется-надо креститься.А новости бывают разные-и плохие, и хорошие,и нейтральные.На то они и новости
Ваши точно высосаны тз пальца. Канал был перекрыт 8 лет, с 2014 по 2022 год, и Крым не сидел без воды. Так что ситуация особо не изменится. Разве что ’Титан’ опять пострадает и возобновленные рисовые чеки. Если их успели возобновить.
Businka_05• 10 июня 2023
Ответ дляОлена Oza
Да.Сезон 2023 в Крыму накрылся,при чем полностью.Уверена,что и недвижимость рухнет.
А разве она не рухнула? Ваши же темы в прошлом году были, судя по стилю изложения, что там уже бесплатно все отдают. )))