котопёс• 07 июня 2023

Сину 13років, дивні маленькі червоні точки на стопах посередині, що це?

Не турбує, не зудить.
Це може бути від поту? Чи варто звернутися до лікаря?
автор котопёс • 07 июня 2023
На фото погано видно, вони дійсно червоні, наче як маленькі кровоподтек

НичеНипанимаю• 07 июня 2023
Это ж как надо сынульку осматривать чтоб их разглядеть и обеспокоиться?
автор котопёс • 07 июня 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Во первых он их сам заметил, когда стриг ногти, во вторых на фото у меня не получается передать но они реально как россыпью как точечные кровоподтёки
Та никада в жизни• 07 июня 2023
Може бути через певне взуття, може босий десь ходив
Мию чакри щоденно• 07 июня 2023
Краще до лікаря, якщо червоні.
Всіх підсаджую• 07 июня 2023
может ноги потеют..
НичеНипанимаю• 07 июня 2023
Капиляры близко, почесал, надавил.
У меня если нога зачешется то потом на этом месте эти точки и до синяка

Мию чакри щоденно• 07 июня 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Капиляры близко, почесал, надавил.
Аскорутин пропить
автор котопёс • 07 июня 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Капиляры близко, почесал, надавил.
Ни разу такого не было. Говорит не чесал.
автор котопёс • 07 июня 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Капиляры близко, почесал, надавил.
Муркошечка• 07 июня 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
А вам на ваших детей наплевать? Пусть ходят хоть в коросте, лишь бы маман не трогали......
Муркошечка• 07 июня 2023
Ответ длякотопёс
Он точно босиком нигде не ходил?
Цікавий писочок• 07 июня 2023
якщо зудять, збільшуються до волдирів і йдуть далі по тілу - вірус Коксакі

якщо сидять на місці і з´являються в занадто теплому взутті - гіпергідроз
Непогодка• 08 июня 2023
Ответ длякотопёс
А что говорит педиатр?
любименькая• 08 июня 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
В 13 років синулька вже виривається, п´ятки - чи єдине місце, за яке ще можна потискати :)))))