котопёс• 07 июня 2023
Сину 13років, дивні маленькі червоні точки на стопах посередині, що це?
Не турбує, не зудить.
Це може бути від поту? Чи варто звернутися до лікаря?
котопёс
• 07 июня 2023
На фото погано видно, вони дійсно червоні, наче як маленькі кровоподтек
НичеНипанимаю• 07 июня 2023
Это ж как надо сынульку осматривать чтоб их разглядеть и обеспокоиться?
котопёс
• 07 июня 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Во первых он их сам заметил, когда стриг ногти, во вторых на фото у меня не получается передать но они реально как россыпью как точечные кровоподтёки
НичеНипанимаю• 07 июня 2023
Капиляры близко, почесал, надавил.
У меня если нога зачешется то потом на этом месте эти точки и до синяка
Мию чакри щоденно• 07 июня 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Капиляры близко, почесал, надавил.
Аскорутин пропить
котопёс
• 07 июня 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Капиляры близко, почесал, надавил.
Ни разу такого не было. Говорит не чесал.
котопёс
• 07 июня 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Капиляры близко, почесал, надавил.
Муркошечка• 07 июня 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
А вам на ваших детей наплевать? Пусть ходят хоть в коросте, лишь бы маман не трогали......
Муркошечка• 07 июня 2023
Ответ длякотопёс
Он точно босиком нигде не ходил?
Цікавий писочок• 07 июня 2023
якщо зудять, збільшуються до волдирів і йдуть далі по тілу - вірус Коксакі
якщо сидять на місці і з´являються в занадто теплому взутті - гіпергідроз
Непогодка• 08 июня 2023
Ответ длякотопёс
А что говорит педиатр?
любименькая• 08 июня 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
В 13 років синулька вже виривається, п´ятки - чи єдине місце, за яке ще можна потискати :)))))