Нічний дожор• 07 июня 2023
Висип(прищики) на шкірі голови, у волоссі - що то таке може бути?
У доньки у волоссі з´явився висип, такі прищики, як вугрики, і досить багато. Коли їх здерти, виходить ранка. дитині 10 років.
Хтось може стикався з таким?
Нічний дожор
• 07 июня 2023
Ответ дляОхиИВздохи
вітрянка?
фоллікуліт?
Вітрянка точно ні, перехворіла
Йду гуглити, що таке фолікуліт
СпайдерВумен• 08 июня 2023
У моєї були прищики на потилиці. Теж як ранки. Виявилося що то воші кусали. Я такого ніколи не бачила, тому довго не могла зрозуміти що то воно таке.
Нічний дожор
• 08 июня 2023
Ответ дляТуся муся
У меня бывает когда жарко и я потеют на подушке.
Дякую!